[Γ' Λυκείου] Ενδοσχολικές

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Χαχαχα....yeah :P

Καληνύχτα..........τα λέμε [αύριο] :sleep:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πάει και η Κοινωνιολογία. Έγραψα σχετικά καλά, για μια ώρα διάβασμα που έκανα το πρωί. Οπότε, δεν είν' κακό.
Αυρίο γράφω Λογοτεχνία και την ρωτήσαμε ποια είναι τα σος, και μας είπε ότι δε θα βάλει τον Καιόμενο γιατί τον είχαμε γράψει, ούτε το Ημερολόγια της Ιζαμπέλα κάτι επειδή είναι μεγάλο, και στην ουσία μας είπε έμμεσα ότι θα βάλει το Ποτάμι, μιας και είπε ότι είναι το μόνο σος και ότι και καλά δε θυμόταν άλλα. Μόνο αυτό θα διαβάσω. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Καιόμενος κι εδώ. Δημοφιλές ποίημα much?

Τέλος πάντων, άντε να τελειώνουμε επιτέλους, βαρέθηκα να γράφω...<.<
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Τελείωσα (μόλις) με το δάβασμα της ιστορίας. Έχω γράψει (πιστεύω) σε όλα καλά και δεν θέλω να μου χαλάσει το απολυτήριο, οπότε και αύριο θα διαβάζω αρχαία (θα διαβάζω το τελευταίο μου σχολικό μάθημα, μου φαίνεται κάπως). Oι συμμαθητές μου τελειώνουν Τετάρτη με φυσική γενικής (που την έδωσα πανελλαδικές). Θα τους περιμένω για να πάμε για μπάνιο όλοι μαζί. Το βράδι της Τετάρτης ή της Πέμπτης θα έχουμε στο σχολείο γιορτή αποφοίτησης. Για βαθμούς την Παρασκευή δεν το βλέπω, Άπό Τρίτη μάλλον, ώστε μέσα στο τριήμερο να τους μάθουν μόνο οι "ξύπνιοι" που έχουν διασυνδέσεις.

Τα *** ποια σου?


Θα ηταν ομως καλο κ για μας(να τελειωνει? η αγωνια) κ για το Υπουργειο (για να ορισει τρεις μερες νωριτερα,αποτι θα οριζε την ημερομηνια καταθεσης του μηχανογραφικου).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Στο θέμα μας τώρα. Γράφαμε Ιστορία σήμερα, είχα κάνει 2-3 αναγνώσεις την ύλη και στις 95/100 μονάδες ήμουν τυχερός γιατί θυμόμουν τις απαντήσεις.

Τώρα, για τις άλλες 5, έχετε ακούσει ότι η Ιστορία ξαναγράφεται; Ε, αυτό έγινε σήμερα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
γραφαμε σημερα αρχαια και μπηκε το κειμενο που περιειχε την αγαπημενη μου φραση!
Παμε ολοι μαζι:clapup::clapup::clapup:
''φιλοκαλουμεν μετ ευτελειας και φιλοσοφουμεν ΑΝΕΥ ΜΑΛΑΚΙΑΣ!'':clapup::clapup::clapup:

μαλιστα τη συγκεκριμενη φραση την ειχε για σχολιασμο!:whistle::whistle::whistle: κ λεω να την βαλω για υπογραφη,ως αφιερωση σε ολους τους θεωρητικους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Χαχαχα nice. :P Αυτή τη φράση θα τη θυμάμαι πάντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Άντε άλλα 2 ενδοσχολικά (Λογοτεχνία/Αγγλικά) και τα 3 ειδικά και τέλος. :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Πού πήγαν όλα τα προηγούμενα μηνύματα? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
σημερα γραψαμε ιστορια και εγραψα τελεια. Και ειχα ενα αγχος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Φυσική έχω τη βάση! :)
Θέμα 1 ολόκληρο, Θέμα 4 ολόκληρο, Θέμα 2 μισό, κάτι από εδώ κάτι από 'κει, Θέμα 3 ένα ερώτημα έλυσα (μπορεί να είναι και λάθος), έγραψα και κάτι άσχετους τύπους που ήξερα.
Αυτό θα πει επιτυχία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Ε τότε θα 'χεις πιάσει παραπάνω από τη βάση ρε συ :P

Τί να πώ εγώ που άφησα ένα ολόκληρο θέμα άλυτο στα Μαθηματικά? :hehe: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Αύριο δίνω το τελευταίο μου σχολικό μάθημα. Αύριο δίνω το τελευταίο μου σχολικό μάθημα. Αύριο δίνω το τελευταίο μου σχολικό μάθημα. (Το ξαναγράφω γιατί που το διαβάζω μου φαίνεται παράξενο, κάτι σαν ΤΕΛΟΣ ΕΠΟΧΗΣ). Είναι αρχαία γενικής παιδείας (καημένε Περικλή). Έχουμε στην ύλη 3 παραγράφους πρωτότυπο, άλλες 3 από μετάφραση και κάτι από εισαγωγή. Θα μαζευτούμε σε λίγο στο σπίτι μιας συμμαθήτριας να μας κάνει φροντιστήριο. (Πάλι πίτσες θα φάμε). Αύριο δίνω το τελευταίο μου σχολικό μάθημα (το ξέρω ότι το ξαναέγραψα, αλλά μου αρέσει να το βλέπω). Αύριο δίνω το τελευταίο μου σχολικό μάθημα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Ααααααααααααα αύριο δίνεις το τελευταίο σου σχολικό μάθημα........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Αύριο δίνω το τελευταίο μου σχολικό μάθημα. Αύριο δίνω το τελευταίο μου σχολικό μάθημα. Αύριο δίνω το τελευταίο μου σχολικό μάθημα. (Το ξαναγράφω γιατί που το διαβάζω μου φαίνεται παράξενο, κάτι σαν ΤΕΛΟΣ ΕΠΟΧΗΣ). Είναι αρχαία γενικής παιδείας (καημένε Περικλή). Έχουμε στην ύλη 3 παραγράφους πρωτότυπο, άλλες 3 από μετάφραση και κάτι από εισαγωγή. Θα μαζευτούμε σε λίγο στο σπίτι μιας συμμαθήτριας να μας κάνει φροντιστήριο. (Πάλι πίτσες θα φάμε). Αύριο δίνω το τελευταίο μου σχολικό μάθημα (το ξέρω ότι το ξαναέγραψα, αλλά μου αρέσει να το βλέπω). Αύριο δίνω το τελευταίο μου σχολικό μάθημα.


Ειναι αληθεια ,οτι αυριο δινεις το τελευταιο σου σχολικο μαθημα? Εισαι συγκινημενος? Αληθεια πως νιωθεις που αυριο δινεις το τελευταιο σου σχολικο μαθημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Θα σας πω εγώ που έδωσα τα 2 τελευταία σχολικά μαθήματα για πάντα.



Δε νιώθεις τίποτα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Ένα ρίγος με διαπερνά που θα γράψω κοινωνιολογία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top