[Γ' Λυκείου] Ενδοσχολικές

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Εγω θα ηθελα να ρωτησω κατι.
Εαν καποιος δινει για 2η η 3η φορα Πανελληνιες, δινει και τα ενδοσχολικα μαθηματα η μονο τα μαθηματα της κατευθυνσης του? :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Μόνο αυτά που δίνονται πανελλαδικώς,δηλαδή κατεύθυνση+έκθεση+6ο μάθημα επιλογής(+Α.Ο.Θ.).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Μόνο αυτά που δίνονται πανελλαδικώς,δηλαδή κατεύθυνση+έκθεση+6ο μάθημα επιλογής(+Α.Ο.Θ.).
Α οκ οκ.
Eυχαριστω πολυ. :thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Παιδια εγω μεχρι τωρα εχω δωσει κειμενα και αγγλικα και οταν σας λεω εχει πεσει η αντιγραφη της χρονιας...το εννοω!!!αφου σημερα αγγλικα η μια δεν ελεγε τιποτα οταν αντιγραφαμε και η αλλη μας ελεγε...τις ασκησεις οκ...μπορειτε να τις αντιγραψετε σας αφηνουμε...μονο την εκθεση μην αντιγραψετε!!!!ελεος....χαχαχα..μια απο τα ιδια και στα κειμενα...!!!!και απο οσο καταλαβα το ιδιο θα γινει και στα επομενα !!!!προσωπικα εγω αν επρεπε να παρω καποιον στην δουλεια...το τελευταιο που θα κοιταζα ειναι το απολυτηριο...!!!!ειδικα σε αποφοιτους του 2001 και μετα.....!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Σ εμάς καμία σχέση.Αυστηρότατη η επιτήρηση(ανάγκη ήταν να πάω σε δημόσιο και δη ηθικό σχολείο?) κι αυτή τη βδομάδα γράφουμε και κάθε μέρα εκτός Παρασκευής και πρώτη βάρδια.Πάω να διαβάσω Γαλλικάααααααα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω θα ηθελα να ρωτησω κατι.
Εαν καποιος δινει για 2η η 3η φορα Πανελληνιες, δινει και τα ενδοσχολικα μαθηματα η μονο τα μαθηματα της κατευθυνσης του? :/
Απαπαπαπα. Αν ισχυε αυτο ουτε που θα το ξανασκεφτομουν να ξαναεδινα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Εγώ ετοιμάζω κοντά 10 αντίτυπα από το σκονάκι μου για τους συμμαθητές μου που μου το ζητάνε. Αν πιάσουν οι ευχές τους, δεν θα πεθάνω ποτέ:up:

Και κάνω και γαμώ τα σκονάκια. Το είχε δει μια επιτηρήτρια στη φυσική και μου λέει σιγά σιγά, "τουλάχιστον είναι της προκοπής?"

Αφού το σύστημα θέλει απλά την παρουσία μου στις εξετάσεις κι όχι τη γνώση μου, γιατί να μην παρευρεθώ και απλά να αντιγράψω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Αυριο γραφω κοινωνιολογια:sick:
Εγραψε κανεις να μας πει περιπου πως ητανε οι ερωτησεις?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Αυριο γραφω κοινωνιολογια:sick:
Εγραψε κανεις να μας πει περιπου πως ητανε οι ερωτησεις?:P

Ντροπη που θες να δεις περίπου τις ερωτήσεις.:nono:































Εμάς μας δώσανε τα θέματα κι έτσι ξέρουμε τι να κάνουμε σκονάκι. Δεν μας αφήνουν έτσι να μαντεύουμε!:lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
οχι οχι δεν το ειδα αυτο...:(
εγω καθομαι και διαβαζω ιστορια και αλλοι ξερουν τα θεματα...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Ναι,αλλά εσύ θα γίνεις σωστότερος άνθρωπος(να το βράσω θα μου πεις)και δε θα τα περιμένεις όλα στο πιάτο.Εμάς δε μας έχουν πει πουθενά τα θέματα,κανονικότατη ύλη μας έδωσαν και βαρβάτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ναι,αλλά εσύ θα γίνεις σωστότερος άνθρωπος(να το βράσω θα μου πεις)και δε θα τα περιμένεις όλα στο πιάτο.Εμάς δε μας έχουν πει πουθενά τα θέματα,κανονικότατη ύλη μας έδωσαν και βαρβάτη.
πως με ξερεις...:xixi::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Γιατί κι εγώ αυτό θα λεγα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgioSAc

Νεοφερμένος

Ο giorgioSAc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Ναι,αλλά εσύ θα γίνεις σωστότερος άνθρωπος(να το βράσω θα μου πεις)και δε θα τα περιμένεις όλα στο πιάτο.Εμάς δε μας έχουν πει πουθενά τα θέματα,κανονικότατη ύλη μας έδωσαν και βαρβάτη.

Μετα σου λενε γιατι τα καις τα ρημαδια τα βιβλια...
Αφου ειναι που ειναι μπ...λο το συστημα μερικοι το κανουν ακομα χειροτερο...
Με ποια λογικη να σου βαλει ο αλλος ενα τονο υλη στα αρχαια,θρησκευτικα κτλ κτλ απο τη στιγμη που εχεις να τα διαβασεις τα γαμ...να απο την 1 γυμνασιου.Αφου ολος ο ντορος γινεται για τις πανελληνιες,τι το κουραζεται το θεμα με τις ενδοσχολικες αφου αυτο το κολοχαρτο που λεγεται απολυτηριο για το μονο που αξιζει πλεον ειναι για τον τοιχο!
Συγγνωμη για τα νευρα αλλα δεν μπορει να μου γυρναει ο καθε τελευταιος κομλεξικος και να μου λεει "μην το παιζετε φιρμες που δωσατε πανελλαδικες...εδω δεν ειμαστε καφετερια,θα φτυσετε αιμα για να παρετε απολυτηριο" για να το παιξει εξουσια

Α ΡΕ ΕΛΛΑΔΑΡΑ ΜΕ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΣΟΥ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ρε παιδιά έλεος, λες κι αν πάτε να πιάσετε δουλειά με το πτυχίο σας, στα παπάρια του του αλλουνού αν θα έχετε 17 στο απολυτήριο. Έλεος δηλαδή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Μετα σου λενε γιατι τα καις τα ρημαδια τα βιβλια...
Αφου ειναι που ειναι μπ...λο το συστημα μερικοι το κανουν ακομα χειροτερο...
Με ποια λογικη να σου βαλει ο αλλος ενα τονο υλη στα αρχαια,θρησκευτικα κτλ κτλ απο τη στιγμη που εχεις να τα διαβασεις τα γαμ...να απο την 1 γυμνασιου.Αφου ολος ο ντορος γινεται για τις πανελληνιες,τι το κουραζεται το θεμα με τις ενδοσχολικες αφου αυτο το κολοχαρτο που λεγεται απολυτηριο για το μονο που αξιζει πλεον ειναι για τον τοιχο!
Συγγνωμη για τα νευρα αλλα δεν μπορει να μου γυρναει ο καθε τελευταιος κομλεξικος και να μου λεει "μην το παιζετε φιρμες που δωσατε πανελλαδικες...εδω δεν ειμαστε καφετερια,θα φτυσετε αιμα για να παρετε απολυτηριο" για να το παιξει εξουσια

Α ΡΕ ΕΛΛΑΔΑΡΑ ΜΕ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΣΟΥ

Προσωπικά όλη τη χρονιά δεν είχα παραμελήσει τη Γενική Παιδεία.Απλά έδινα πολύ περισσότερη βάση στα κατεύθυνσης.Πρέπει να υπάρχει ένα μέτρο,δε γίνεται να παρατάμε τη Γενική Παιδεία επειδή δίνουμε πανελλήνιες.Και εν πάση περιπτώσει το πρόγραμμα προβλέπει να διδάσκονται και να εξετάζονται και τα μαθήματα Γενικής Παιδείας.Κι εγώ το βρίσκω υποκριτικό να πάω να γράψω μαθηματικά που έχω να ασχοληθώ σοβαρά από την πρώτη Λυκείου.Και δε ξέρω που μετράει το απολυτήριο,αλλά σίγουρα μέχρι να πάρω πτυχίο με το απολυτήριο μου θα πορεύομαι.
-----------------------------------------
Ρε παιδιά έλεος, λες κι αν πάτε να πιάσετε δουλειά με το πτυχίο σας, στα παπάρια του του αλλουνού αν θα έχετε 17 στο απολυτήριο. Έλεος δηλαδή...
Και μέχρι να πάρουμε πτυχίο miv?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Προσωπικά όλη τη χρονιά δεν είχα παραμελήσει τη Γενική Παιδεία.Απλά έδινα πολύ περισσότερη βάση στα κατεύθυνσης.Πρέπει να υπάρχει ένα μέτρο,δε γίνεται να παρατάμε τη Γενική Παιδεία επειδή δίνουμε πανελλήνιες.Και εν πάση περιπτώσει το πρόγραμμα προβλέπει να διδάσκονται και να εξετάζονται και τα μαθήματα Γενικής Παιδείας.Κι εγώ το βρίσκω υποκριτικό να πάω να γράψω μαθηματικά που έχω να ασχοληθώ σοβαρά από την πρώτη Λυκείου.Και δε ξέρω που μετράει το απολυτήριο,αλλά σίγουρα μέχρι να πάρω πτυχίο με το απολυτήριο μου θα πορεύομαι.
-----------------------------------------

Και μέχρι να πάρουμε πτυχίο miv?


Συμφωνω 100% και το απολυτηριο μετραει για την αγορα εργασιας. Στο βιογραφικο γραφετε και βαθμο απολυτηριου.
Για παραδειγμα εαν καποιος δηλωσει να δουλεψει στον ΟΤΕ ή σε οποιαδηποτε αλλη εταιρεια που δεχεται φοιτητες για να εργαστουν για συγκεκριμενο χρονικο διαστημα δειχνουν προτιμηση και προτεραιοτητα σε αυτους με μεγαλυτερο βαθμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eutuxia

Νεοφερμένος

Η Ευτυχία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
αχου ο,τι να ναι!οχι μονο μας εδωσαν μια υλη ναααααααααα αλλα η επιτηρηση ειναι...:mad:βασικα εβγαλε και ανακοινωση ο διευθυντης:οποιος της τριτης μιλησει με αλλον η αντιγραψει παιρνουμε τα γραπτα και των 2!
δν καταλαβαινουν τπτ???οταν θα δινει η κορη του του χρονου ετσι θα κανει?μ*λ*κες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Προσωπικά όλη τη χρονιά δεν είχα παραμελήσει τη Γενική Παιδεία.Απλά έδινα πολύ περισσότερη βάση στα κατεύθυνσης.Πρέπει να υπάρχει ένα μέτρο,δε γίνεται να παρατάμε τη Γενική Παιδεία επειδή δίνουμε πανελλήνιες.Και εν πάση περιπτώσει το πρόγραμμα προβλέπει να διδάσκονται και να εξετάζονται και τα μαθήματα Γενικής Παιδείας.Κι εγώ το βρίσκω υποκριτικό να πάω να γράψω μαθηματικά που έχω να ασχοληθώ σοβαρά από την πρώτη Λυκείου.Και δε ξέρω που μετράει το απολυτήριο,αλλά σίγουρα μέχρι να πάρω πτυχίο με το απολυτήριο μου θα πορεύομαι.
-----------------------------------------

Και μέχρι να πάρουμε πτυχίο miv?

Τι δουλειά θα πας να κάνεις και θέλει το κωλόχαρτο; Τηλεφωνήτρια στο 131 ή barwoman?
Για να κάνεις μια δουλειά του ποδαριού έτσι ως φοιτητής για το χαρτζιλίκι, αρκεί να έχεις ένα-δυο κοννέ που να ξέρουν μια εταιρεία να μπεις. Εγώ έχω. Μην έχεις την εντύπωση ότι μετράει το τυπικό σ'αυτήν την περίπτωση.
-----------------------------------------
Συμφωνω 100% και το απολυτηριο μετραει για την αγορα εργασιας. Στο βιογραφικο γραφετε και βαθμο απολυτηριου.
Για παραδειγμα εαν καποιος δηλωσει να δουλεψει στον ΟΤΕ ή σε οποιαδηποτε αλλη εταιρεια που δεχεται φοιτητες για να εργαστουν για συγκεκριμενο χρονικο διαστημα δειχνουν προτιμηση και προτεραιοτητα σε αυτους με μεγαλυτερο βαθμο.

Στο βιογραφικό γράφονται επίσης και τα χόμπι αλλά ο εργοδότης στα @@ του. Είμαστε σοβαροί; Εδώ χεστήκανε για πτυχία και μου λέτε ότι ενδιαφέρεται κανας σοβαρός άνθρωπος για το βαθμό απολυτηρίου; Που το βρήκες αυτό; Το καλύτερο πράγμα που μπορείς να έχεις πλέον σε ένα βιογραφικό είναι η προυπηρεσία, τίποτα άλλο. Αυτοί που πάνε και γράφουν βαθμό απολυτηρίου στο βιογραφικό τους είναι συνήθως κάτι τύπο που έχουν τελειώσει ένα ΙΕΚ Ακμή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Επισης, για να σπουδασεις στο εξωτερικο μετραει το απολυτηριο και για μεταπτυχιακο νομιζω. ;) Επειδη εχω μιλησει με πολλους ανθρωπους που εργαζονται καθε τι + που εχεις στο βιογραφικο σου δικαιουσε μεγαλυτερο μισθο. Οποτε ναι ο εργαζομενος λαμβανει πολυ σοβαρα υποψη του το απολυτηριο. Τα χομπις ειναι απλα ασχολιες που εχεις, δεν ειναι καποια πιστοποιηση γνωσης..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top