Γενικό - Γράφετε στη Φυσική Αγωγή;

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
:papas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
Να σας πω την αληθεια ο δικος μας ο καθηγητης δε μετραει απολυτα το τεστακι που καναμε γι'αυτο αν δεν πηγες καλα αλλα γενικα συμμετεχεις και παιζεις καπως καλα θα σου βαλει καλο βαθμο..Ετσι πρεπει να ειναι ολοι οι γυμναστες και γενικα οι καθηγητες πιστευω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Να σας πω την αληθεια ο δικος μας ο καθηγητης δε μετραει απολυτα το τεστακι που καναμε γι'αυτο αν δεν πηγες καλα αλλα γενικα συμμετεχεις και παιζεις καπως καλα θα σου βαλει καλο βαθμο..Ετσι πρεπει να ειναι ολοι οι γυμναστες και γενικα οι καθηγητες πιστευω...
εσενα τουλαχιστον σου εβαλε κκαλους βαθμους????εμεις παντως ουτε τεστ γραψαμε και καλους βαθμους μας εβαλε....!!!(απο το 17 εως το 20 μας το ειπε!!)κατα τα αλλα αν την φαινεται πολυ αυστηρη...!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
Ναι μου εβαλε 18! Νομιζω οτι ειναι το μετριο αυτο...Απο 17 εβαλε και σε μας...Το 17 παει στους ασχετους,το 18 στους μετριους,το 19 στους πολυ καλους και το 20 στους πολυ καλους που ειναι και στην ομαδα...:P Παντως το τεστακι ηταν οπως ειπα και πολυ πιο πριν πρακτικη...Δηλαδη απο τη μια καναμε πασες σε εναν συμμαθητη μας,μετα στον εαυτο μας και μετα μανσετα στον εαυτο μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
και εμεις το ιδιο καναμε βολει ...και κατι τετοια..!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Άμα είναι αυτό δεν το λές και διαγώνισμα.Τέτοια κάναμε και εμείς πέρυσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
ναι οχι εμεις δεν γραψαμε τιποτα αλλλα μας εβαλε κμια εργασια α κανουμε σε ομαδες και να την παρουσιασουμε στο τελος της χρονιας!!!:(:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
στο δημοτικο ηταν μια που οταν την επιαναν τα νευρα της εβαζε τεστ:s, η ταξη μου την ειχε γλιτωσει:) .αλλα μια φορα θυμαμαι σε ενα τμημα ειχε βαλει:down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
στο δημοτικο ηταν μια που οταν την επιαναν τα νευρα της εβαζε τεστ:s, η ταξη μου την ειχε γλιτωσει:) .αλλα μια φορα θυμαμαι σε ενα τμημα ειχε βαλει:down:
:s Έλεοςςς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
στο δημοτικο ηταν μια που οταν την επιαναν τα νευρα της εβαζε τεστ:s, η ταξη μου την ειχε γλιτωσει:) .αλλα μια φορα θυμαμαι σε ενα τμημα ειχε βαλει:down:
ειναι τρελοι αυτοι οιι καθηγητες!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamy girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dreamy girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Το θεμα δεν ειναι για να ξεβαρευτεις!!! Τι ακουω θεε μου...
Παντως εμεις καναμε πρακτικη στο βολλει φανταζομαι πως οσοι λενε οτι γραψανε εννοουν την πρακτικη.Παρ'ολα αυτα τα πηγα χαλια αλλα ευτυχως πηρα 18 στο τριμηνο!
κι εγω 18 πηρα στο τριμηνο,γιατι δεν ειμαι κ τοσο καλη στη γυμναστικη δε με πειραζει ομως μια χαρα ειναι κ το 18:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gogoulinos21

Νεοφερμένος

Ο gogoulinos21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
και εμας μας εβαλε κατι παρομοιο φετος.

μας επερνε τον καθενα ξεχωριστα και μας εξεταζε στο βολλευ.
πασα με τα δαχτυλα,πασα με τον κωλο και κατι τετοια:D

19 μου εβαλε εμενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
μπραβο παιδια εμενα μου εβαλε 20 αλλα ειμαι και στην ομαδα μπασκετ του σχολειου μου!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
ααα εχεις και τα κονε σου!! Γι'αυτο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
ααα εχεις και τα κονε σου!! Γι'αυτο..
τι εννοεις κονε ρε???βασικα ενταξει για να με παρουν στην ομαδα απο τωρα δεν θα ειμαι και αχρηστη ετσι????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
φυσικα και δεν εισαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
πριν 1 εβδομαδα η γυμναστρια μας ειπε οτι θα γραψουμε διαγωνισμα τριμηνου πανω στο μπασκετ...τρελαθηκα(ελεως και στη γυμναστικη γραφουμε)...Τελως παντων εσεις μηπως γραφεται διαγωνισμα τριμηνου στη γυμναστικη??

αν ναι απαντηστε!!!
εεε;;;;
-----------------------------------------
Στο γυμνάσιο δεν γράψαμε ποτέ διαγώνισμα στη γυμναστική μόνο λίγο καιρό πριν το τέλος του τριμήνου κάναμε κάτι έξτρα ασκήσεις γυμναστικής για να μας βαθμολογήσει για το τρίμηνο(μια δυο φορές μας το είχε κάνει η γυμνάστρια και στα τρία χρόνια του γυμνασίου γιατί ήταν και λίγο άσχετη -να το πω ευγενικά-).Γενικά ούτε ασκήσεις γυμναστικής μας έκανε,παρά μόνο μία φορα το χρόνο,όποτε θυμόταν κι αυτή για να το γραψει στο βιβλίο ύλης +πριν πάρουμε βαθμό τριμήνου -και πάλι όχι σε όλα τα τρίμηνα- όπως σου είπα προηγουμένως.
Διαγώνισμα ούτε κατά διάνοια υπήρχε περίπτωση να γράψουμε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
κι εγω 18 πηρα στο τριμηνο,γιατι δεν ειμαι κ τοσο καλη στη γυμναστικη δε με πειραζει ομως μια χαρα ειναι κ το 18:)
αμαν πια δλδ!!!!!!!!!κ εγω 18 πηρα ομως ρε παιδια δν ειναι κ το πιο σημαντικο μαθημα η γυμναστικη για να μας χαλαει το μεσο ορο κανονικα 20 επρεπε να μας βαζουν :red:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
+φωνω ενταξει οχι και να μας βαζουν 20 σε ολους αλλα να μην μετραει στο μ.ο. σαν τα μαθηματικα ειπαμε οχι και ετσι!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
+φωνω ενταξει οχι και να μας βαζουν 20 σε ολους αλλα να μην μετραει στο μ.ο. σαν τα μαθηματικα ειπαμε οχι και ετσι!!!!!!!!!!


Και εγώ 18 πήρα ενώ συμμετείχα μια χαρά:mad:Αλλά τέσπα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top