Γενικό - Γράφετε στη Φυσική Αγωγή;

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Ρε παιδιά μια ερώτηση το δεκαπενταμελές και το πενταμελές τι τα ψηφίζετε....... Αλλά και χωρίς αυτούς εκμεταλευτείτε την δύναμη που έχετε. Συμφωνείστε όλη η τάξη να παράδωσει λευκές κολές. Το πολύ πολύ να σας μηδενίσει όλους και να σας βάλει χαμηλούς βαθμούς στο τριμηνο. Αν γίνει αυτό θα αντιδράσουν οι γονείς σας και θα την κατεγγείλουν στην δευτεροβάθμια όπου θα υποστεί τις συνέπειες, με αποτέλεσμα στο επόμενο τρίμηνο να συμμορφοθεί. Ξεφύγετε από την νοοτροποπία του δημοτικού.

The force is with you.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
Εμεις καναμε πρακτικη στο βολλει αλλα σιγα πιο πολυ στα σοβαρα παιρνει τη συνολικη εικονα μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bloody Μaria^^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mαρία ρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Αυτό παίζει να είναι το πιο άκυρο θέμα που έχω δει σήμερα.

Μα πάτε καλά? Ή μας κοροιδεύετε?


Ναι κι εγω το ιδιο.Ελεος.:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑνΘη!!!

Νεοφερμένος

Η ΑνΘη!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
εμεις εχουμε γραψει 5 τεστ στη γυμναστικη και τα πηγα καλα μονο στα 2 στα αλλα αστο καλυτερα. μα να κανουμε τεστ κα ιστη γυμναστικη ιμαρτον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
Εμενα μου εχει ερθει ξαφνικο στην αρχη γιατι ειχα συνηθισει τοσα χρονια στο δημοτικο με τη γυμναστρια να μας δινει μια μπαλα (χωρις ζεσταμα) και να παιζουμε μονο ποδοσφαιρο αντε καμια φορα βολευ και η ιδια να αρχιζει κους κους με τη γυμναστρια του αλλου σχολειου...Οπως καταλαβαινετε-συγνωμη για την εκφραση- μας ειχε εντελως χε$μ3νους!!Και μετα περιμενουμε να ξερω βολευ που το μονο που εκανα ηταν να χτυπαω οπως να ναι την μπαλα με την παλαμη!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Εμάς μας έβαλε να κάνουμε ένας ένας service στο βόλλευ από τρεις προσπάθειες και έιχε έναν κατάλογο που σημείωνε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vagialena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βαγιαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Το να σημειωνει την προοδο σας στο αθλημα που κανετε, ναι! Αλλα οποιος βαλει γραπτο διαγωνισμα ειναι (συγγνωμη για την εκφραση) πολυ ηλιθιος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerinoula!

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Καπανδρίτι (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ρε παιδιά τι γίνετε εδώ πέρα;;; Δεν πάμε καθόλου καλά μου φαίνεται.... Εμας και πέρσυ και φέτος ο γυμναστής μας μας έδινε μια μπάλα και παίζαμε... καναμε και κανενα ζεσταματάκι στην αρχη και αυτό ήταν όλο καλα... φανταστείτε μόλις πηραμε ελέγχους και πήρα 20 στην γυμναστική (ενοείται:no1:) και τα 2 φυτά της τάξης μου πήραν 18 έλεος δηλαδή..... :lol::lol::lol: τεσπα τι να κάνουμε έτσι είναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
ρε παιδιά τι γίνετε εδώ πέρα;;; Δεν πάμε καθόλου καλά μου φαίνεται.... Εμας και πέρσυ και φέτος ο γυμναστής μας μας έδινε μια μπάλα και παίζαμε... καναμε και κανενα ζεσταματάκι στην αρχη και αυτό ήταν όλο καλα... φανταστείτε μόλις πηραμε ελέγχους και πήρα 20 στην γυμναστική (ενοείται:no1:) και τα 2 φυτά της τάξης μου πήραν 18 έλεος δηλαδή..... :lol::lol::lol: τεσπα τι να κάνουμε έτσι είναι...

Μην χρησιμοποιείς αυτόν τον όρο! :nono::nono::nono:
Btw και γω 20 πήρα στη Γυμναστική...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Στο τμήμα ενός φίλου μου γράψανε...εγώ δεν κάνω γυμναστική(πάω αθλητικό)
-----------------------------------------
Μην χρησιμοποιείς αυτόν τον όρο! :nono::nono::nono:
Btw και γω 20 πήρα στη Γυμναστική...
+1!:no1:...δεν είναι πάντα όλοι φυτά επειδή εσύ(ο από πάνω) δεν διαβάζεις....
αλλά μερικοί είναι φυτά:P:P:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ritaki1997

Νεοφερμένος

Η ritaki1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εμεις γραφουμε γυμναστικη και απο τη βαθμολογια μας παιρνουμε το βαθμο τριμηνου!...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos4

Νεοφερμένος

Ο kyriakos4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εμείς απλά στης περιοδο των δαγωνισμάτων μας λέει να κάνουμε διάφορα (μπάσιμο, καρφομα, ντρίπλα) και μας αξιολογεί.
Ετσι πέρσυ, έτσι και φέτος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
Εμεις γραφουμε γυμναστικη και απο τη βαθμολογια μας παιρνουμε το βαθμο τριμηνου!...

και ποσο πηρεσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Τί έγινε βρε παιδιά, άλλαξε το σύστημα? Τώρα γράφουμε και στη Γυμναστική? O.o
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
βλακειες να γραφεις στην γυμναστικη εμας μονο στο βολει μας εξετασε αυτο ηταν ολο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
Το θεμα δεν ειναι για να ξεβαρευτεις!!! Τι ακουω θεε μου...
Παντως εμεις καναμε πρακτικη στο βολλει φανταζομαι πως οσοι λενε οτι γραψανε εννοουν την πρακτικη.Παρ'ολα αυτα τα πηγα χαλια αλλα ευτυχως πηρα 18 στο τριμηνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Το θεμα δεν ειναι για να ξεβαρευτεις!!! Τι ακουω θεε μου...
Παντως εμεις καναμε πρακτικη στο βολλει φανταζομαι πως οσοι λενε οτι γραψανε εννοουν την πρακτικη.Παρ'ολα αυτα τα πηγα χαλια αλλα ευτυχως πηρα 18 στο τριμηνο!
Μην αισθάνεσαι άσχημα.. κι εγώ στο Γυμνάσιο ούτε σερβις δεν μπορούσα να κάνω :P

Ίσως έφταιγε και ο κέρβερος η καθηγήτριά μου από την άλλη.. :hmm: με άγχωνε πολύ έτσι όπως κοίταγε και τα θαλάσσωνα πάντα :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
Να σου πω κι ο δικος μας ο γυμναστης ολο φωναζει αλλα δε θελω να το ριξω σ'αυτον γιατι ειμαι ψιλοασχετη!:( Τουλαχιστον με την εξασκηση βελτιωθηκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamy girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dreamy girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Οχι,γραπτο διαγωνισμα δεν εχουμε γραψει μεχρι τωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
ρε γυμναστικη ειναι το πιο σαχλοδεσ μαθημα δλδ να σου βαζει και εκει εε τοτε τι να πω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top