Γνωμη study4exams για θετική;

Basiliki.kiki

Νεοφερμένος

Η Basiliki.kiki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Καλα υγείας είμαι αλλά το site αυτό δεν έχει βιολογια κατευθυνσης :blink:
Έχει δουλέψει κανείς αποκλειστικά από εκεί ως βοήθημα; πιστεύετε αξίζει και πιστεύετε ότι αρκεί(τουλαχιστον για επαναληψη); είναι must να έχεις λύσει από εκεί πριν πας να δώσεις κατα την εμπειρία σας;





Επίσης προτείνετε μου κάτι αντίστοιχο και για την βιολογια αν ξέρετε :please:
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,158 μηνύματα.
Το είχα λιώσει όταν έδινα, ιδίως στα μαθηματικά και στην φυσική.

Με βοήθησε, είναι εγκεκριμένο από το Υπουργείο που βάζει θέματα και, πάνω από όλα, είναι τσάμπα.

Γιατί να μην το χρησιμοποιήσεις;
 

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,716 μηνύματα.
Καλα υγείας είμαι αλλά το site αυτό δεν έχει βιολογια κατευθυνσης :blink:
Έχει δουλέψει κανείς αποκλειστικά από εκεί ως βοήθημα; πιστεύετε αξίζει και πιστεύετε ότι αρκεί(τουλαχιστον για επαναληψη); είναι must να έχεις λύσει από εκεί πριν πας να δώσεις κατα την εμπειρία σας;





Επίσης προτείνετε μου κάτι αντίστοιχο και για την βιολογια αν ξέρετε :please:
Ναι αξίζει. Οταν έδωσα και εγώ (>5χρονια) το είχα χρησιμοποιήσει για επαναληπτικό
 

Basiliki.kiki

Νεοφερμένος

Η Basiliki.kiki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Το είχα λιώσει όταν έδινα, ιδίως στα μαθηματικά και στην φυσική.

Με βοήθησε, είναι εγκεκριμένο από το Υπουργείο που βάζει θέματα και, πάνω από όλα, είναι τσάμπα.

Γιατί να μην το χρησιμοποιήσεις;
Ξέρω ότι δεν είναι ότι θα βάζω όρια να χρησιμοποιήσω μια μοναδική πηγη αλλά στη φάση τώρα που τελειώνω την ύλη ας πούμε στην φυσικη και εγώ δεν έχω λύσει άπειρες ασκησεις από βοηθηματα, απορω αν αρκεί αυτό για να γράψω υψηλά στο τέλος ή αν πρέπει να αρχίσω να λύνω από βοηθημα με θέματα
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,158 μηνύματα.
Ξέρω ότι δεν είναι ότι θα βάζω όρια να χρησιμοποιήσω μια μοναδική πηγη αλλά στη φάση τώρα που τελειώνω την ύλη ας πούμε στην φυσικη και εγώ δεν έχω λύσει άπειρες ασκησεις από βοηθηματα, απορω αν αρκεί αυτό για να γράψω υψηλά στο τέλος ή αν πρέπει να αρχίσω να λύνω από βοηθημα με θέματα
Καλύτερα από το study4exams γιατί είναι εγκεκριμένο από το ίδιο το υπουργείο που βάζει τα θέματα, πάρα από τον πρώτο τυχάρπαστο βοηθηματογράφο.
 

Matenma

Νεοφερμένος

Η Matenma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Καλα υγείας είμαι αλλά το site αυτό δεν έχει βιολογια κατευθυνσης :blink:
Έχει δουλέψει κανείς αποκλειστικά από εκεί ως βοήθημα; πιστεύετε αξίζει και πιστεύετε ότι αρκεί(τουλαχιστον για επαναληψη); είναι must να έχεις λύσει από εκεί πριν πας να δώσεις κατα την εμπειρία σας;





Επίσης προτείνετε μου κάτι αντίστοιχο και για την βιολογια αν ξέρετε :please:
Φυσικη στα φροντ τα λυναμε ολα κυριως τα επαναληπτικα. Στο σχολειο λυναμε τα διαγωνισματα.
Οπωσδηποτε χημεια με τη νεα επιτροπη αμα δεις θεματα του 2022 επεσαν απο το 7ο διαγωνισμα στη χημεια. Λυστα ολα ή καλυτερα διαβασετα να εχεις μια ιδεα
 

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,716 μηνύματα.
Ξέρω ότι δεν είναι ότι θα βάζω όρια να χρησιμοποιήσω μια μοναδική πηγη αλλά στη φάση τώρα που τελειώνω την ύλη ας πούμε στην φυσικη και εγώ δεν έχω λύσει άπειρες ασκησεις από βοηθηματα, απορω αν αρκεί αυτό για να γράψω υψηλά στο τέλος ή αν πρέπει να αρχίσω να λύνω από βοηθημα με θέματα
Μαθιουδάκης και study4exams.

Έχει και κάποια σαιτ τύπου ylikonet.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top