Για εμάς τους ξενύχτηδες

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
good to see he's not the only one για την ακριβεια:P
Ναι το ξέρω και μένα με πιάνει ώρες ώρες :P
τι γίνεται όταν απλά δεν μπορείς να κοιμηθείς και έχεις μάθημα 9 η ώρα το πρωί; :/:
Πας νυσταγμένη στο μάθημα:P

Καθημερινά έτσι πήγαινα στο σχολείο και στα πρωινά μαθήματα του φροντ ;ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
Εντάξει, με διήμερα αυπνίας δεν λέμε ότι ξενυχτάμε. Περπατάμε σαν τα ζόμπι και μετα βίας λέμε καμιά κουβέντα :P

Mπα όχι,ανάποδα σ'εμένα.Έχω απίστευτη όρεξη αν έχω κοιμηθεί λίγο ή καθόλου. :D

Μπράβο ρε γιώργο, κρίσης μέσης ηλικίας σε έπιασε 20 χρονών :hehe:

Ααααααααααααα και είδα ότι έχεις γενέθλια.. So, χρόνια πολλά, να ζήσεις ότι επιθυμείς κτλ :happy:

Άστα Σοφία,γερνάμε. :P :D

Σ'ευχαριστώ πολύ,να'σαι καλά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
απλά δεν πας σε 4ωρο φυσική-μαθηματικά αυπνη :P δεν πας καθόλου στην τελική...
πάντως πακέτο...δύο μαθήματα κατεύθυνσης να τα κάνεις με την τσίμπλα στο μάτι, εε να είσαι και χωρίς ύπνο δε πάει...:)
μ' αρέσει η νύχτα πάντως... :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
απλά δεν πας σε 4ωρο φυσική-μαθηματικά αυπνη :P δεν πας καθόλου στην τελική...
πάντως πακέτο...δύο μαθήματα κατεύθυνσης να τα κάνεις με την τσίμπλα στο μάτι, εε να είσαι και χωρίς ύπνο δε πάει...:)

Γιατι, εγω οταν δεν κοιμαμαι το βραδυ παω το πρωι και κοιμαμαι σερί γεωγραφία-θρησκευτικα ενα διωρο, και μετα στην φυσικη ειμαι περδίκι! :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Άστα Σοφία,γερνάμε. :P :D
Σ'ευχαριστώ πολύ,να'σαι καλά! :D
Έχεις χρόνια μέχρι να γεράσεις ρε ;ρ

Τίποτα ^^
απλά δεν πας σε 4ωρο φυσική-μαθηματικά αυπνη :P δεν πας καθόλου στην τελική...
πάντως πακέτο...δύο μαθήματα κατεύθυνσης να τα κάνεις με την τσίμπλα στο μάτι, εε να είσαι και χωρίς ύπνο δε πάει...:)
Ε τι να σε πω εμάς όταν μας έβαζαν μάθη,α κάτι τέτοιες βάρβαρες ώρες και νύσταζα δεν παρακολουθούσα καν:hehe:
Και κοιμασαι μεσα στο μαθημα :P:P
Αν είσαι σχολείο εννοείται, αλλά στο φροντ δε λέει ;ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orient.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Mπα όχι,ανάποδα σ'εμένα.Έχω απίστευτη όρεξη αν έχω κοιμηθεί λίγο ή καθόλου. :D

Ε τότε είσαι υπερήφανος ξενύχτης :D
Btw, χρόνια πολλά! Πολύχρονος!

απλά δεν πας σε 4ωρο φυσική-μαθηματικά αυπνη :P δεν πας καθόλου στην τελική...
πάντως πακέτο...δύο μαθήματα κατεύθυνσης να τα κάνεις με την τσίμπλα στο μάτι, εε να είσαι και χωρίς ύπνο δε πάει...:)
μ' αρέσει η νύχτα πάντως... :flowers:

Πω πω φυσική :sick:
Τρίτη δεν είσαι? Σκέψου το καλοκαίρι μετά τις πανελλήνιες. Ξενύχτια χωρίς ενδοιασμούς :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Εγώ είχα πάει σχολείο με 2 ώρες ύπνο και κοιμήθηκα στη γυμναστική8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Eσυ και παλι τυχερη εισαι, εμεις τα μικρουλια στη δευτεροβαθμια που εχουμε 8 παρα??
τι εννοείς, και εγώ 3η λυκείου πάω :P

Γιατι, εγω οταν δεν κοιμαμαι το βραδυ παω το πρωι και κοιμαμαι σερί γεωγραφία-θρησκευτικα ενα διωρο, και μετα στην φυσικη ειμαι περδίκι!
τυχερούλα ;) τι τάξη πας είπαμε;

Ε τι να σε πω εμάς όταν μας έβαζαν μάθη,α κάτι τέτοιες βάρβαρες ώρες και νύσταζα δεν παρακολουθούσα κα
άσε, μεγάλη ταλαιπωρία...καταντάω να ξυπνάω εφτάμισι ώρα το πρωί για να έχω συνέλθει κάπως στις 9...


Πω πω φυσική
Τρίτη δεν είσαι? Σκέψου το καλοκαίρι μετά τις πανελλήνιες. Ξενύχτια χωρίς ενδοιασμούς
απλά αγαπώ φυσική...
αυτό να το κάνω, αλλά τώρα τι κάνουμε είναι το θέμα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
Ε τότε είσαι υπερήφανος ξενύχτης :D
Btw, χρόνια πολλά! Πολύχρονος!

Ήμουν.Τώρα στη μια μέρα,νεκρός. :P

Σ'ευχαριστώ πολύ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ είχα πάει σχολείο με 2 ώρες ύπνο και κοιμήθηκα στη γυμναστική8)
Εγώ σχολείο και με 5 ώρες ύπνο να πήγαινα κοιμόμουν τις 2-3 πρώτες ώρες το λιγότερο :hehe:

Τύχαιναν μέρες που κοιμόμουν σε κάθε ώρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Εγώ είχα πάει σχολείο με 2 ώρες ύπνο και κοιμήθηκα στη γυμναστική8)

εσυ αγόρι μου είσαι νούμερο :P :D:D:D
παντως όταν ξενυχτάς όντως θα σε πιάσει κάτι δημιουργικό... δε θα ξεχάσω κάτι εργασίες που έκανα στις 3.30- 4 όταν γυρνούσα από έξω και δε με έπιανε ύπνος.. :P και το αστείο είναι ότι έπαιρναν και καλό βαθμό!!!! :D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
Εγώ σχολείο και με 5 ώρες ύπνο να πήγαινα κοιμόμουν τις 2-3 πρώτες ώρες το λιγότερο :hehe:

Τύχαιναν μέρες που κοιμόμουν σε κάθε ώρα :P

ασε ρε αλητεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
τι εννοείς, και εγώ 3η λυκείου πάω :P


τυχερούλα ;) τι τάξη πας είπαμε;

Α ναι, δεν το ειδα... :redface::redface::redface: Και πως εχεις 9 η ωρα μαθημα?? Χωρις την πρωτη ωρα??
Πφφ εγω ακομα γυμνασιο... Δευτερα που εχουμε γεωγραφια-θρησκευτικα-γαλλικα το παιρνω σερι τριωρο, και μετα τελευταιες ωρες ειμαι σαν να εχω πιει 3 κουπες καφε :jumpy:

Εγώ είχα πάει σχολείο με 2 ώρες ύπνο και κοιμήθηκα στη γυμναστική8)

Ενας απο τους λογους που αγαπαω την απαλλαγη απο την γυμναστικη... Αλλα απο τοτε που δεν με αφηνουν να ειμαι μεσα στην ταξη ειναι πολύ βαρετο... Απο την βαρεμαρα χωνομαι μεσα στο γραφειο και ακουω τους καθηγητες που μιλανε για μενα, με εχουν πιασει 2 φορες αλλα αξιζε τον κοπο... 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Α ναι, δεν το ειδα... Και πως εχεις 9 η ωρα μαθημα?? Χωρις την πρωτη ωρα??
Πφφ εγω ακομα γυμνασιο... Δευτερα που εχουμε γεωγραφια-θρησκευτικα-γαλλικα το παιρνω σερι τριωρο, και μετα τελευταιες ωρες ειμαι σαν να εχω πιει 3 κουπες καφε
κάνω θερινά στο φροντιστήριο :/:
και πώς σ αφήνουν να κοιμάσαι κανονικά μέσα στην τάξη; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Εγώ είχα πάει σχολείο με 2 ώρες ύπνο και κοιμήθηκα στη γυμναστική8)
ηρωας που δε θα ακολουθησω ποτε γιατι τα μαθητικα χρονια περασαν
τωρα ειμαστε στην εποχη των ακομα μεγαλυτερων αποκαλυψεων:P

και πώς σ αφήνουν να κοιμάσαι κανονικά μέσα στην τάξη;
παντα το χα μια απορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
κάνω θερινά στο φροντιστήριο :/:
και πώς σ αφήνουν να κοιμάσαι κανονικά μέσα στην τάξη; :hmm:
Δεν σε έχει πάρει ποτέ ο ύπνος μέσα στην τάξη;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
κάνω θερινά στο φροντιστήριο :/:
και πώς σ αφήνουν να κοιμάσαι κανονικά μέσα στην τάξη; :hmm:

Κανονικοτατα ομως... Ρε αν θες να κοιμηθεις ειναι ευκολο.. Ειμαι και τελευταιο θρανιο, ετσι κι αλλιως δεν φημιζομαι και για την συμμετοχη μου στα συγκεκριμενα μαθηματα, το πολύ πολύ να βαλω και καα δυο παιδια απο μπροστα να με κρυβουν, και ριχνω τον υπνο της ζωης μου... 8) Τι εννοεις, εσενα δεν σε εχει παρει ΠΟΤΕ ο υπνος μεσα στην ταξη? :eek::eek::eek:

παντα το χα μια απορια

Με δουλευετε ρε, 12 χρονια δημοτικο-γυμνασιο-λυκειο δεν σας εχει παρει ΠΟΤΕ ο υπνος??? :eek::eek::eek::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Με δουλευετε ρε, 12 χρονια δημοτικο-γυμνασιο-λυκειο δεν σας εχει παρει ΠΟΤΕ ο υπνος??? :eek::eek::eek::eek:
αμεμπτο μαθητικο ιστορικο που ειχε και τα αρνητικα του


αυτα τα πραγματα δε θα πρεπε να τα αναπολω με νερο....:mad: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
ποτέ μα ποτέ! τώρα τρίτη λυκείου δεν ξέρεις:devil:
άσε που οι καθηγητές κάνουν συνέχεια βόλτες μες στην τάξη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top