Γενικό -  Γιατί διαλέξατε Θεωρητική;

taratata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
οκ,σωστα επραξεσ(τ ειπα παλι τ ατομο!)τοτε...!!!
ο καθενασ πρεπει ν κανει αυτο π θελει κ τ αρεσει γτ αλλιωσ δν θ ειν ευτυχισμενοσ!;)
πωπω,μ επιασε η φιλοσοφικη μ πλευρα!!!
μν μ παρεξηγειτε,εχω σουρηξει(π λενε κ στ χωριο μ!)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!sunny!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Θέλω να είμαι ειλικρινής! Δεν τα πολυκαταφέρνω στην Άλγεβρα ! Αλλά και να τα κατάφερνα δεν θα πήγαινα θετική-τεχνολογική. Του χρόνου θα διαλέξω θεωρητική, είμαι χρόνια αποφασισμένη. Λατρεύω τα Αρχαία ,τη Λογοτεχνία και την Ιστορία οπότε προς τα εκεί κλίνω. Και οι σχολές που με ενδιαφέρουν είναι από εκείνη την κατεύθυνση οπότε θα με βολέψει αρκετά πιστεύω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Θέλω να είμαι ειλικρινής! Δεν τα πολυκαταφέρνω στην Άλγεβρα ! Αλλά και να τα κατάφερνα δεν θα πήγαινα θετική-τεχνολογική. Του χρόνου θα διαλέξω θεωρητική, είμαι χρόνια αποφασισμένη. Λατρεύω τα Αρχαία ,τη Λογοτεχνία και την Ιστορία οπότε προς τα εκεί κλίνω. Και οι σχολές που με ενδιαφέρουν είναι από εκείνη την κατεύθυνση οπότε θα με βολέψει αρκετά πιστεύω.


μν τ σκεφτεισ καθολου,θεωρητικη!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katigko

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
διάλεξα την θεωρητική γιατί μόνο από 'κει μπορώ να μπω στην σχολή που θέλω...και μου αρέσει κιόλας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
διάλεξα την θεωρητική γιατί μόνο από 'κει μπορώ να μπω στην σχολή που θέλω...και μου αρέσει κιόλας..

ποια ειναι αυτη η σχολη? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valerie

Νεοφερμένος

Η ΒΑΣΙΛΙΚΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
διαλεξα θεωρητικη γιατι δν καταλαβαινω τπτ απο μαθηματικα και ετσι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
διαλεξα θεωρητικη γιατι δν καταλαβαινω τπτ απο μαθηματικα και ετσι..


δν πειραζει...δν εγινε κ τπτ...
εμεισ δν καταλαβαινουμε γρι απ τ αρχαια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flower princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Flower princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
εγω δν ξερω π ειμαστε...αλλα ν μ πεισ,εδω δν ξερω ποιο βιβλιο ειναι,θ ξερω τ εχει μεσα????τοσο πολυ διαβαζω...
αλλα περα απο τν πλακα,δν εχω κααααααθολου χρονο...καλα καλα δν προλαβαινω τν κατευθυνση...
καλα πως γινεται να μην εχεις διαβασει ιστορια για τοσο καιρο. Εμενα καθε στιγμη με εξεταζει η καθηγητρια μου γι'αυτο πρεπει παντα να ψιλοδιαβαζω.Φυσικα οπως εσυ δεν απομνημονευω θεωρειες/μεταφρασεις/ιστοριες ευκολα...αλλα να φανταστεις δεν ξερεις ποσο γελασα οταν παιδια της θεωρητικης μου ζηταγαν βοηθεια στο διαγωνισμα της ιστοριας.:jumpy:Αληθεια ομως δεν υπαρχει αρκετος χρονος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
καλα πως γινεται να μην εχεις διαβασει ιστορια για τοσο καιρο. Εμενα καθε στιγμη με εξεταζει η καθηγητρια μου γι'αυτο πρεπει παντα να ψιλοδιαβαζω.Φυσικα οπως εσυ δεν απομνημονευω θεωρειες/μεταφρασεις/ιστοριες ευκολα...αλλα να φανταστεις δεν ξερεις ποσο γελασα οταν παιδια της θεωρητικης μου ζηταγαν βοηθεια στο διαγωνισμα της ιστοριας.:jumpy:Αληθεια ομως δεν υπαρχει αρκετος χρονος....

δν εξεταζει...οποιοσ ξερει σηκωνει χερι...
βαζει ομωσ απροειδοποιητα τεστ,αλλα καταλαβαινουμε ποτε θ βαλει κ κανω ενα υπεροχο σκονακι κ ειν ολα μια χαρα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flower princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Flower princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
δν εξεταζει...οποιοσ ξερει σηκωνει χερι...
βαζει ομωσ απροειδοποιητα τεστ,αλλα καταλαβαινουμε ποτε θ βαλει κ κανω ενα υπεροχο σκονακι κ ειν ολα μια χαρα...:P
Πως το καταλαβαινεις οτι θα σου βαλει τεστ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Πως το καταλαβαινεις οτι θα σου βαλει τεστ?


φαινεται απ τν παραδοση τησ τν ωρα τ μαθηματοσ...
αν τν προσεχεισ λιγο,φαινεται κ ετσι μια χαρα...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κostas92

Νεοφερμένος

Ο Κostas92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
1ο) Επειδη θελω να περασω νομικη:)
2o)Ειμαι αθλιος στα μαθηματικα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TiNk!!!

Νεοφερμένος

Η TiNk!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
1.Επειδή μου αρέσουν περισσότερο τα μαθήματα της θεωρητικής κατεύθυνσης
2.Επειδή με ενδιαφέρουν σχολές μόνο από το πρώτο πεδίο
3.Επειδή σιχαίνομαι (και δεν καταλαβαίνω) τα μαθηματικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rikaki

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
1ον η σχολη που με ενδιαφερει ειναι μονο απο θεωρητικη
2ον μ'αρεσουν περισσοτερο τα μαθηματα της θεωρητικης(χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν μ αρεσουν τα θετικα μαθηματα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nantiaki

Νεοφερμένος

Η Ναντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
γιατι δεν καταλαβαινω τιποτα απο μαθηματικα...φυσικη...χημεια...οποτε δεν ειχα αλλη επιλογη..τα πηγαινα κ καλα στα φιλολογικα οποτε...θεωρητικη κ εγω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilias444

Νεοφερμένος

Ο Ηλιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
πιστευω οτι η 8εωρητικη μ ταιριαζει καλυτερα αν κ ολοι μ λενε τ αντι8ετο,κ βρισκω πλ κλ τ μα8ηματα τς, ακομη δν μπορω τν φυσικη κ βαριεμαι ν λυνω ασκησεις μα8.-μ αφορμη τν συζητηση περι ιστοριας, η ιστορια στν β λυκειου ειναι α8λια οχι τοσο ως περιεχομενο,αλλα επειδη ειναι κακογραμμενη -κατα τν αποψη μ παντα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirini_92

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Πάντως για μένα είναι μεγάλος "καημός" που λόγω αδυναμίας στα μαθηματικά δεν μπόρεσα να πάω τεχνολογική... θα ήθελα σαν τρελή να μπω στην Σ.Τ.Υ.Α αλλά η κατάσταση με τα μαθηματικά είναι τόσο χάλια., που ούτε σαν επιλογής δν μπορώ να το δώσω....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
τι ειναι ΣΤΥΑ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirini_92

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Σχολή Τεχνικών Υπαξιωματικών Αεροποριας... Πολύ ωραία σχολη...και πάνω απ'όλα...ΣΙΓΟΥΡΗ επαγγελματική κατάρτηση σ'εναν ενδιαφέρον τομέα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Addiction*

Νεοφερμένος

Η Χριστιάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γιατι επελε3α 9εωριτικη ε?
Εεεεεεεεεεεεεμ γιατι μονο αυτο εμεινε!
Μαθηματικα καλα τα παω,φυσικη εεεεεεεεεεεεεε κατι κουτσοκαταφερνω[με κανα σκονακι εννοειται]χημεια ομως ρε παιδια τεραστιο προβλημα!
Δεν 3ερω δεν τα παω ποτε καλα!
εγραψα ενα ωραιοτατο 5 στο διαγωνισμα[τουλαχιστον περασα εναν αλλον π εγραψε 3]!
Μακαρι να ημουν καλη σ αυτα τα μα9ηματα..!
9ελω πολυ να παω για διοικηση επιχειρησεων αν δεν καταφερω να πιασω νομικη/δημοσιογραφια/ψυχολογια,οποτε μαλλον 9α το παλεψω του χρονου με μα9ηματικα γενικης κ ΑΟΘ ως μα9ηματα επιλογης γ ν εχω προσβαση σε 5ο πεδιο...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top