Γενικό -  Γιατί διαλέξατε Θεωρητική;

taratata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
εννοω οτι σασ αρεσουν τα μαθηματα τησ η απλα δεν τα καταφερνετε στισ πραξεισ κ.τ.λ...?ειμαι η μονη στην παρεα μου που παω θετικη,οι υπολοιπεσ θεωρητικη κ οι περισσοτερεσ θ ηθελαν τεχνολογικη,αλλα δν τα καταφερνουν...ετσι ρωταω κ εσασ γιατι το εχω απορια...:):):););)


Σημείωση Συντονιστή: Τα μηνύματα 595 & 597-598 & 601-645 προήλθαν από το θέμα "Γιατί δεν διαλέξατε την Θεωρητική;" το οποίο συγχωνεύθηκε με το παρόν θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
οπως εχω πει και στο φορουμ της α δν παιζει σε ποια μαθηαμτα εισαι καλος αλλα τι σ αρεσει και ποιο επαγγελμα θες να ακολουθησεις... βεβαια υπαρχουν και περιπτωσεις που αποκλειουν τα μαθηματικα η τα αρχαια... αυτο κατα τη γνωμη μ ειναι λαθος ...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giot@ki..!!

Νεοφερμένος

Η Γιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Εγώ είμαι θεωρητική και με βολεύει πάρα πολύ γιατί και η σχολή που θέλω περνάει από τη θεωρητική, και απεχθάνομαι τη φυσική , και έχω συμβιβαστεί με τα μαθήματα της κατεύθυνσης!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
ποια σχολη θες γιοτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
α,ενταξει,κ εμασ μασ εχουν πει οτι αναλογα τα μαθηματα που σου αρεσουν κ τα γουσταρεισ(εννοωντασ οτι σ αρεσει ν καθεσαι κ ν τ διαβαζεισ χωρισ να σε χαλανε)σε αυτην την κατευθυνση κ ν πασ.ειπα ν ρωτησω κ εσασ γιατι το ειχα απορια κ απο την παρεα μ,γιατι θα ηθελαν τεχνολογικη αλλα δν τα καταφερνουν...
ευχαριστω παντωσ που απαντησατε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelly

Νεοφερμένος

Η Nelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά είμαι πολύ καλή και στα θετικά μαθήματα αλλά δεν είναι αυτά στα οποία 8α καθόμουν να αφοσιωθώ με ευχαρίστηση. Η χημεία και η βιολόγία μου αρέσουν αλλά μαθηματικά φυσική όχι.Γι' αυτό και το καλοκαίρι είχα μεγάλο δίλημμα για την επιλογή κατεύθυνσης.Για σχολή δεν είμαι ακόμα σίγουρη αλλά μου αρέσουν διάφορες απ το 1ο πεδίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
ανεκαθεν δεν τα πηγαινα καλα με μαθηματικοφυσικοχημειες οποτε η θεωρητικη ηταν μονοδρομος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
αυτο ειναι συνηθως αποτελεσμα κενων απο μικροτερες ταξεις... για αυτο λεω να μν αφηνουμε κανενα μαθημα τουλαχιστον απο την α λυκειου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
ε αμα δεν σου αρεσει κατι δεν το διαβαζεις και ετσι αφηνεις κενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
εξαρταται το ατομο γιατι εμενα για παραδειγμα δν μ αρεσουν τοσο η ιστορια αλλα προσπαθω με νυχια και με δοντια να την διαβασω(αν δν μ εχει παρει ο υπνος πρωτα:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
εγω παλι ιστορια εχω να διαβασω κανονικα 4 χρονια,απο τν πρωτη γυμνασιου...κακο αυτο αλλα μαθημα ειν αυτο π μασ κανουν?βαζουν τν πιο βαρετο καθηγητη να μασ κανει ιστορια...κ εκτοσ τν αλλων πρεπει ν μαθαινουμε απ εξω ολοκληρα κεφαλαια,τη στιγμη π εγω για να μαθω 2 γραμμεσ θεωρια κανω 1 ωρα,χωρισ υπερβολεσ(ακομα κ θεωρια φυσικησ π τ λατρευω...)
αλλα αρχαια διαβαζα μεχρι περισυ.πλακα πλακα 18 εγραψα περισυ...:P
δν τ μπορω καθολου τ θεωριτικα κ ουτε αυτα με αντεχουν οποτε μακρια κ αγαπημενοι!!!!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα με φυσική-μαθηματικά-χημεία- αλλά με περισσότερη ευχαρίστηση ασχολούμαι με αρχαία ή λατινικά. Είναι και ο τρόπος σκέψης μου, και το αντικείμενο με το οποίο θα ήθελα να ασχοληθώ στο μέλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giot@ki..!!

Νεοφερμένος

Η Γιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
ποια σχολη θες γιοτα?

Παιδαγωγικά ή αγγλική φιλολογία
Οκ, παιδαγωγικό πας απ'όλες τις κατευθύνσεις αλλα εντάξει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
εγω διαλεξα θεωρητικη γιατι πολυ απλα λατρευω τα θεωρητικα μαθηματα:jumpy:
μου αρεσουν παρα πολυ... δεν νομιζω πως θα μπορουσε να μου ταιριαζει κατι αλλο:Dειναι το στοιχειο μου αν μη τι αλλο:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
οκ;););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Τα θεωρητικά μαθήματα τα βρίσκω αρκετά ενδιαφέροντα πολλές φορές κ είμαι καλός σε αυτά...Τα αγαπημένα μου μαθήματα είναι η Άλγεβρα κ η Χημεία...Όπως κ να χει επέλεξα τη Θεωρητική κατεύθυνση για λόγους ανωτέρας βίας:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
οταν λες βιας???:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναυσικά

Δραστήριο μέλος

Η Nαυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
αυτο π ειπατε γ την ιστορια δεν μαθαινεις ιστορια απο το βιβλιο του οεδβ.μην περιμενε απο αυτο ειναι εντελως αχρηστο πραγματικα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
αυτο π ειπατε γ την ιστορια δεν μαθαινεις ιστορια απο το βιβλιο του οεδβ.μην περιμενε απο αυτο ειναι εντελως αχρηστο πραγματικα.....


εγω δν ξερω π ειμαστε...αλλα ν μ πεισ,εδω δν ξερω ποιο βιβλιο ειναι,θ ξερω τ εχει μεσα????τοσο πολυ διαβαζω...
αλλα περα απο τν πλακα,δν εχω κααααααθολου χρονο...καλα καλα δν προλαβαινω τν κατευθυνση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
οταν λες βιας???:p

Ανωτέρας βίας ρε Ηλία...Όχι ότι το διάλεξα κ με τη βία έλεος...Απλά έλαβα υπόψη μου άλλους παράγοντες...όπως π.χ. τις ευκαιρίες κ την επαγγελματική αποκατάσταση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top