Γεωγραφίας Χαροκοπείου

opoulos

Νεοφερμένος

Ο opoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Παιδια πως λετε να παει η βαση της σχολης αυτης φετος???Με ενδιαφερει πολυ και εχω αγωνια...Εβγαλα 13361 μορια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
ποσο ειχε περσυ?και ποσο προπερσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

opoulos

Νεοφερμένος

Ο opoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Λοιπον το 2007 ειχε 14154 και περυσι ειχε 13039.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
λιγο δυσκολο να την πιασεισ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

opoulos

Νεοφερμένος

Ο opoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
λες ε???δλδ ποσο να ανεβει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92paok

Νεοφερμένος

Η elenaki92paok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Εγω πιστευω θα την πιασεις αφου περσυ κατεβηκε δε θα ανεβει φετος και εχεις και 100 μορια συν!!Ποτε δεν ξερεις...Στο ευχομαι παντως να περασεις και το πιστευω κιολας!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

opoulos

Νεοφερμένος

Ο opoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Εχω 300+ μόρια παραπάνω...μακάρι.Ευχαριστώ ΕΛΕΝΑ.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sotiris.Y

Νεοφερμένος

Ο Sotiris.Y αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Γεια σας! Ήθελα πάντα αυτή τη σχολή (από το γυμνάσιο) αλλά εγκατέλειψα τα μαθηματικά στην 1η γυμνασίου, τη φυσική δεν τη διάβασα ποτέ μου και τη χημεία στην 1η λυκείου.Οπότε αναγκάστηκα να πάω θεωρητική.Τώρα είμαι 2α λυκείου και προετοιμάζομαι για ιταλική φιλολογία. Πιστεύετε ότι αν τελειώσω μια σχολή του 1ου πεδίου και μετά δώσω κατατακτήριες στη Γεωγραφία θα δυσκολευτώ; Στο πρόγραμμα σπουδών το πιο κοντινό σε μαθηματικά που είδα ήταν 1-2 στατιστικές και Στοιχεία Οικονομικών για γεωγράφους.Εσείς τί λέτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γεια σας! Ήθελα πάντα αυτή τη σχολή (από το γυμνάσιο) αλλά εγκατέλειψα τα μαθηματικά στην 1η γυμνασίου, τη φυσική δεν τη διάβασα ποτέ μου και τη χημεία στην 1η λυκείου.Οπότε αναγκάστηκα να πάω θεωρητική.Τώρα είμαι 2α λυκείου και προετοιμάζομαι για ιταλική φιλολογία. Πιστεύετε ότι αν τελειώσω μια σχολή του 1ου πεδίου και μετά δώσω κατατακτήριες στη Γεωγραφία θα δυσκολευτώ; Στο πρόγραμμα σπουδών το πιο κοντινό σε μαθηματικά που είδα ήταν 1-2 στατιστικές και Στοιχεία Οικονομικών για γεωγράφους.Εσείς τί λέτε;


Πέραν της λίγο σουρεάλ κατάστασης με τα θετικά μαθήματα στο γυμνάσιο (meaning ακόμα και το καλοκαίρι που πέρασε να στρωνόσουν να καλύψεις κενά προλάβαινες να πας θετική) εμένα η ερώτησή μου είναι η εξής: γιατί θες να τα συνδυάσεις έτσι; Δεν το χω ξανακούσει γι' αυτό σε ρωτάω πως το σκέφτεσαι. :P
Δηλαδή τι κοινό μπορεί να έχει η ιταλική φιλολογία με την γεωγραφία; Συν τοις άλλοις να ξέρεις ότι το δεύτερο έχει αποκατάσταση μηδέν και μεταξύ μας ψιλολογικό... Οπότε από αυτή την άποψη δεν το βρίσκω καλή ιδέα. Αν βέβαια θες, δεκτό, δεν θα είναι πρόβλημα τα μαθηματικά που έχει εκτός και αν είσαι σε επίπεδο που δεν ξέρεις να κάνεις καλά καλά πράξεις. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sotiris.Y

Νεοφερμένος

Ο Sotiris.Y αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Γεωγραφία ήθελα γιατί λάτρευα το μαθημα της γεωγραφίας από την 5η δημοτικού ως την 2α γυμνασίου!!

Την ιταλική φιλολογία τη διάλεξα γιατί μου αρέσουν πολύ οι ξένες γλώσσες. Και έτσι στην 1η λυκείου σκέφτηκα πως "έπρεπε" να σκεφτώ ποιά ξένη φιλολογία θα διαλέξω ώστε να αρχίσω την εκάστοτε γλώσσα από το μηδέν (εκτός των αγγλικών)! Αγγλική ήθελα στο γυμνάσιο αλλά δεν θέλω πια γιατί πάει πάρα πολύς κόσμος.Ήθελα αρχικά γαλλική ή γερμανική φιλολογία (πιο πολύ γαλλική), αλλά τη γαλλική φιλολογία τη θεώρησα λίγο "κοριτσίστικη" σχολή και θεώρησα περίεργο τότε να είναι ένας άντρας καθηγητής γαλλικών. Γερμανικά δεν ξέρω καθόλου και γαλλικά έχω τις γνώσεις δημοτικού και γυμνασίου (θα μπορούσα άνετα να προχωρήσω),Ισπανική δεν τη θεώρησα ενδιαφέρουσα.Επίσης ήθελα στο γυμνάσιο μεταφραστικό (αλλά δεν θέλω πια να γίνω μεταφραστής) και θα έχω ως εναλλακτική τη Ρωσική φιλολογία Αθήνας:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλή τύχη λοιπόν! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sotiris.Y

Νεοφερμένος

Ο Sotiris.Y αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Πέραν της λίγο σουρεάλ κατάστασης με τα θετικά μαθήματα στο γυμνάσιο (meaning ακόμα και το καλοκαίρι που πέρασε να στρωνόσουν να καλύψεις κενά προλάβαινες να πας θετική) εμένα η ερώτησή μου είναι η εξής: γιατί θες να τα συνδυάσεις έτσι; Δεν το χω ξανακούσει γι' αυτό σε ρωτάω πως το σκέφτεσαι. :P
Δηλαδή τι κοινό μπορεί να έχει η ιταλική φιλολογία με την γεωγραφία; Συν τοις άλλοις να ξέρεις ότι το δεύτερο έχει αποκατάσταση μηδέν και μεταξύ μας ψιλολογικό... Οπότε από αυτή την άποψη δεν το βρίσκω καλή ιδέα. Αν βέβαια θες, δεκτό, δεν θα είναι πρόβλημα τα μαθηματικά που έχει εκτός και αν είσαι σε επίπεδο που δεν ξέρεις να κάνεις καλά καλά πράξεις. :P

Θέλει δηλαδή και πράγματα όπως εξισώσεις; :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top