Γενικές φοιτητικές απορίες

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Η ζωγραφική είναι στα βοηθήματα ,σε όλες τις εκδοσεις windows τουλάχιστον (:confused:)

πρεπει να ειναι οπωσδηποτε στις διαστασεις 240 επι 240 xp;; πως να το κανω αυτο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemis1996

Νεοφερμένος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
το δικο μου προγραμμα ειναι ΓΕΛΟΙΟ και χαλια καιδεν ξερω γιατι... εχω:
δευτερα: 9-3
τριτη:9-11
τεταρτη:10-12
πεμπτη: 9-11
παρασκευη:9-1
επιπλεον δεν εχω καθολου εργαστηρια και κανενα φεν αφορα καθαρα τη βιολογια(χημεια,μαθηματικα,φυσικη)....
μαλλον μας δινουν χρονο προσαρμογης....:P
το περσυνο αντιστοιχο ηταν full!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
το δικο μου προγραμμα ειναι ΓΕΛΟΙΟ και χαλια καιδεν ξερω γιατι... εχω:
δευτερα: 9-3
τριτη:9-11
τεταρτη:10-12
πεμπτη: 9-11
παρασκευη:9-1
επιπλεον δεν εχω καθολου εργαστηρια και κανενα φεν αφορα καθαρα τη βιολογια(χημεια,μαθηματικα,φυσικη)....
μαλλον μας δινουν χρονο προσαρμογης....:P
το περσυνο αντιστοιχο ηταν full!

μια χαρα δειχνει το δικο μ ειναι τελειωσ κακογραμμενο :D https://my.math.upatras.gr/showthread.php?t=20734
απο οσο 3ερω τα τμηματα μασ εινια στο ιδιο κτιριο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
το δικο μου προγραμμα ειναι ΓΕΛΟΙΟ και χαλια καιδεν ξερω γιατι... εχω:
δευτερα: 9-3
τριτη:9-11
τεταρτη:10-12
πεμπτη: 9-11
παρασκευη:9-1
επιπλεον δεν εχω καθολου εργαστηρια και κανενα φεν αφορα καθαρα τη βιολογια(χημεια,μαθηματικα,φυσικη)....
μαλλον μας δινουν χρονο προσαρμογης....:P
το περσυνο αντιστοιχο ηταν full!

Τι ωραίο πρόγραμμα. :'( εμένα πέρυσι ήταν ένα χάλι από άποψη ωρών και φέτος ένα παλούκι :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Και εδώ πολύ μπερδεμένο το πρόγραμμα(για εμένα τουλάχιστον)

Τουλάχιστον σας έχει ονόματα μαθημάτων.
Εγώ τι να καταλάβω απ' αυτό ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Καλά είναι και το δικό σου αλλά εγώ τι να πω με αυτό ;

:hehe: Τι να πω πραγματικά...Πιο κατανοητά προγράμματα δεν μπορούσαν να βγάλουν; Σαν του λυκείου ένα πράγμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
:hehe: Τι να πω πραγματικά...Πιο κατανοητά προγράμματα δεν μπορούσαν να βγάλουν; Σαν του λυκείου ένα πράγμα...
Τι να πω;;Σε κάποια παιδιά τους τα δώσανε ακριβώς με μαθήματα και ώρες τυπωμένες σε χαρτί.Και εγώ έχω αυτό το πράγμα που απλά δε διαβάζεται...πέσαμε φαίνεται σε τμηματάρες με τρομερή οργάνωση:D
οντωσ ειναι κ εσασ αλλα ειναι κ εμασ αστα https://my.math.upatras.gr/showthread.php?t=20734 :redface::redface:
Ε φαίνεται είναι κυρίως προνόμιο των μαθηματικών τμημάτων η καλή και εύληπτη παρουσίαση του προγράμματος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Τι να πω;;Σε κάποια παιδιά τους τα δώσανε ακριβώς με μαθήματα και ώρες τυπωμένες σε χαρτί.Και εγώ έχω αυτό το πράγμα που απλά δε διαβάζεται...πέσαμε φαίνεται σε τμηματάρες με τρομερή οργάνωση:D
Ε φαίνεται είναι κυρίως προνόμιο των μαθηματικών τμημάτων η καλή και εύληπτη παρουσίαση του προγράμματος:P

Moυαχαχα, το δικό μου πρόγραμμα είναι μια χαρά :hehe: (αν ενδιαφέρει κανέναν,εδώ στις ανακοινώσεις είναι,αλλά πρέπει να το κατεβάσετε :hehe: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orange crush

Δραστήριο μέλος

Η orange crush αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 518 μηνύματα.
πρεπει να ειναι οπωσδηποτε στις διαστασεις 240 επι 240 xp;; πως να το κανω αυτο;

https://windows.microsoft.com/el-gr/windows/using-paint#1TC=windows-7 ...δες εκεί που λέει "αλλαγή μεγέθους" :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemis1996

Νεοφερμένος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
μια χαρα δειχνει το δικο μ ειναι τελειωσ κακογραμμενο :D https://my.math.upatras.gr/showthread.php?t=20734
απο οσο 3ερω τα τμηματα μασ εινια στο ιδιο κτιριο :P


Ναι όντως είναι κακογραμμένο!
Ναι στο ίδιο είναι! Στην εγγραφή πήγα καταλάθος στο μαθηματικό!:-P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Ναι όντως είναι κακογραμμένο!
Ναι στο ίδιο είναι! Στην εγγραφή πήγα καταλάθος στο μαθηματικό!:-P

εγω αυριο 8α παω ελπιζω να το βρω σχετικα ευκολα κ να μην ψαχνω μια ωρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemis1996

Νεοφερμένος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
εγω αυριο 8α παω ελπιζω να το βρω σχετικα ευκολα κ να μην ψαχνω μια ωρα :P

Όχι, εύκολα θα το βρεις.... Απ' έξω γράφει τμήμα βιολογίας, τουλάχιστον απο την πίσω πλευρά που πήγα εγώ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Όχι, εύκολα θα το βρεις.... Απ' έξω γράφει τμήμα βιολογίας, τουλάχιστον απο την πίσω πλευρά που πήγα εγώ....

αααααααα τοτε να μην ψαχνω ταμπελα π να λεει μα8ηματικο ε??μονο οπου λεει βιολογια 8α πηγαινω?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemis1996

Νεοφερμένος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
αααααααα τοτε να μην ψαχνω ταμπελα π να λεει μα8ηματικο ε??μονο οπου λεει βιολογια 8α πηγαινω?:redface:

Λογικά θα υπάρχουν ταμπέλες και για το μαθηματικό.... Δεν πρόσεξα.... Πάντως να αν ακολουθήσεις τις ταμπελες για το τμήμα βιολογίας θα το βρεις... Πανικός γινόταν εκείνη τη μέρα στη γραμματεία του μαθηματικού.... Σε εμάς πάλι 4 άτομα ήμασταν....:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gewrgia24221242

Νεοφερμένος

Η gewrgia24221242 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Η αιτηση για δωρεαν σιτηση μεχρι ποτε ειναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Deco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Η αιτηση για δωρεαν σιτηση μεχρι ποτε ειναι;

διαφερει απο πανεπιστημιο σε πανεπιστημιο..για ποιο μιλας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CIVILALEX

Νεοφερμένος

Η CIVILALEX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
διαφερει απο πανεπιστημιο σε πανεπιστημιο..για ποιο μιλας;
στη ξανθη μέχρι αύριο είναι παντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Η αιτηση για δωρεαν σιτηση μεχρι ποτε ειναι;

Γίνεται γνωστό στους φοιτητές/τριες , ότι οι αιτήσεις για την έκδοση της ειδικής ταυτότητας δωρεάν σίτισης θα γίνονται
ΜΟΝΟ ηλεκτρονικά – έως 31/10/2014, μπαίνοντας στην διεύθυνση
www.ddm.upatras.gr/sitisi που έχει ήδη ενεργοποιηθεί.

https://www.admin.upatras.gr/node/1322
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top