Γενικές φοιτητικές απορίες

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Το εργ που έχει σ' εσάς αναφερέται στην αίθουσα που θα γίνεται το μάθημα....
Εμάς μας τα εξηγούν στον οδηγό σπουδών ...

παω να ρι3ω μια ματια κ στον οδηγο σπουδων:redface: 8εν3 παντωσ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Tελικά και εμάς βγήκε,αρχίζουμε στις 9 με αγγλικά :hehe: Λέει από τις 9 μέχρι τις 12, δηλαδή θα έχουμε 3 ώρες αγγλικά; :confused:
Και μετά έχω στις 6 το απόγευμα μέχρι τις 10 λέει, εισαγωγή στην αρχιτεκτονική!
Έχω μπερδευτεί όμως, τα μαθήματα έπρεπε ήδη να τα είχαμε δηλώσει; Γιατί στην ηλεκτρονική γραμματεία δεν μου επιτρέπει να τροποποιήσω τη δήλωση.
για τους πρωτοετεις η δηλωση γινεται κατα την εγγραφη συνηθως με το χερι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eagle09

Νεοφερμένος

Ο eagle09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Πληροφορική ΑΠΘ πότε θα έχουμε πρόγραμμα????? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Δε καταλαβαινω τίποτα από το πρόγραμμα :P
Μια κοπελα μου είπε οτι τη δευτέρα έχω αγγλικά κ κλινική κ μου είπε κ ώρες.
Στο πρόγραμμα ομως ειναι τόσο μπερδεμένα. Δεν εχει καν όνοματα μαθημάτων. Από τις 8 το πρωί μεχρι τις 9 τ βράδυ εχει όνοματα καθηγητών κ αίθουσες. Σκέφτομαι αύριο να πάω στη γραμματεία να μου το εξηγήσουν. Λέτε ν έχουν πρόβλημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Δε καταλαβαινω τίποτα από το πρόγραμμα :P
Μια κοπελα μου είπε οτι τη δευτέρα έχω αγγλικά κ κλινική κ μου είπε κ ώρες.
Στο πρόγραμμα ομως ειναι τόσο μπερδεμένα. Δεν εχει καν όνοματα μαθημάτων. Από τις 8 το πρωί μεχρι τις 9 τ βράδυ εχει όνοματα καθηγητών κ αίθουσες. Σκέφτομαι αύριο να πάω στη γραμματεία να μου το εξηγήσουν. Λέτε ν έχουν πρόβλημα;

προβλημα δεν 3ερω η δουλεια τουσ ειναι να ε3υπηρετουν κοσμο αλλα δεν 3ερω κατα ποσο 8α 3ερουν κ αυτοι να στο ε3ηγησουν:worry:
κ μενα δυσκολονοητο ειναι στο να το καταλαβω ετσι οπωσ ειναι γραμμενο:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Θέλεις να πεις ότι απαγορεύεται; Πρώτη φορά το ακούω. :eek:

οχι,δεν απαγορευεται...μπορεις να πας να τα παρακολουθεις ολα,αν δεν εχεις επιλεξει ακομα ποια μαθηματα θα παρακολουθεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Θέλω να κάνω τα χαρτιά για την λέσχη και ζητάνε και βεβαίωση σπουδών που δεν μας έχουν δώσει.Είχαν πει ότι θα την πάρουμε ηλεκτρονικά αλλά στην ηλεκτρονική γραμματεία ακόμα δεν μπορώ να μπω και η προθεσμία για την λέσχη είναι μέχρι την Τρίτη;Τι σκατά κάνουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariaal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mariaal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Στα εργαστήρια ποιο είναι το όριο των επιτρεπτών απουσιών;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.

tipotas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tipotas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Και εδώ πολύ μπερδεμένο το πρόγραμμα(για εμένα τουλάχιστον)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathisdim

Νεοφερμένος

Ο stathisdim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Και εδώ πολύ μπερδεμένο το πρόγραμμα(για εμένα τουλάχιστον)
Θα μας χωρισουν σε τμηματα γι'αυτο βλεπεις τοσες πολλες ωρες σε καθε μαθημα, απλα λογικα τα εργαστηρια την πρωτη βδομαδα δεν θα γινουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Ανάλογα με το μάθημα και την σχολή. Πχ. στην Ιατρική Στατιστική του ΑΠΘ δεν δικαιούμαστε καμία απουσία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Moudy

Νεοφερμένος

Ο Moudy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Σε εμάς δεν βγάλαν πρόγραμμα...
Υπάρχει περίπτωση να μην το αναρτήσουν μέχρι την Δευτέρα που αρχίζουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orange crush

Δραστήριο μέλος

Η orange crush αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Κι αν χρειαστεί να λείψεις μία μέρα κι έχεις (μεταξύ άλλων) 4 ώρες εργαστήριο , τι κάνεις ; :worry: Ζητάς άδεια από τον καθηγητή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
εγω που δεν εχω ποντικι και δεν μπορω να φτιαξω τη φωτο για το πασο,τι να κανω;;

βαζω μια και δε μου τη δεχεται..γιατι;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orange crush

Δραστήριο μέλος

Η orange crush αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 518 μηνύματα.
εγω που δεν εχω ποντικι και δεν μπορω να φτιαξω τη φωτο για το πασο,τι να κανω;;

βαζω μια και δε μου τη δεχεται..γιατι;;

Δε χρειάζεσαι ποντίκι....το πρόγραμμα της ζωγραφικής να έχεις, αρκεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tipotas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tipotas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Θα μας χωρισουν σε τμηματα γι'αυτο βλεπεις τοσες πολλες ωρες σε καθε μαθημα, απλα λογικα τα εργαστηρια την πρωτη βδομαδα δεν θα γινουν

Πρωτοετής και εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Δε χρειάζεσαι ποντίκι....το πρόγραμμα της ζωγραφικής να έχεις, αρκεί...

ποιο ειναι να το κατεβασω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orange crush

Δραστήριο μέλος

Η orange crush αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 518 μηνύματα.
ποιο ειναι να το κατεβασω;

Η ζωγραφική είναι στα βοηθήματα ,σε όλες τις εκδοσεις windows τουλάχιστον (:confused:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top