Γενικές φοιτητικές απορίες

Μαντάμ_Σουσού

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαντάμ_Σουσού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Παιδιά όταν περιμένα στην ουρα για την εγγραφη κάτι έλεγε στους πρώτους για την δήλωση μαθημάτων, όταν ήρθε η σειρά μου δεν μου τα πολυ εξήγησε και μου ειπε " Τα ακουσες απο τους προηγούμενους"
Ομως πραγματικά δεν καταλαβα τι πρεπει να κανω, πως το κάνω και πότε το κάνω αυτό με την δήλωση μαθηματων. :(
Αν μπορει ας μου εξηγήσει κάποιος. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.
Παιδιά όταν περιμένα στην ουρα για την εγγραφη κάτι έλεγε στους πρώτους για την δήλωση μαθημάτων, όταν ήρθε η σειρά μου δεν μου τα πολυ εξήγησε και μου ειπε " Τα ακουσες απο τους προηγούμενους"
Ομως πραγματικά δεν καταλαβα τι πρεπει να κανω, πως το κάνω και πότε το κάνω αυτό με την δήλωση μαθηματων. :(
Αν μπορει ας μου εξηγήσει κάποιος. :/
Θα βγάλει ανακοίνωση το τμήμα σου στο site του, όταν είναι καιρός με όλα τα βήματα αναλυτικά. Πάντα έτσι γίνεται!
Γιατί τέτοιο άγχος? Χαλαράααα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαντάμ_Σουσού

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαντάμ_Σουσού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Θα βγάλει ανακοίνωση το τμήμα σου στο site του, όταν είναι καιρός με όλα τα βήματα αναλυτικά. Πάντα έτσι γίνεται!
Γιατί τέτοιο άγχος? Χαλαράααα :P
χιλια ευχαριστω ! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.

Pinelopi123456

Νεοφερμένος

Η Pinelopi123456 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Παιδια απορια!ειναι δυνατον καποιος φοιτητης και κυριως οι παραταξιακοι να παρουν απο την γραμματεια τα εγγραφα με τα στοιχεια μας και να μθουν ποιοι ειμαστε ,που μενουμε κτλ? :eek:

α!και κατι αλλο εμας δεν μας εδωσαν ουτε οδηγο σποθδων ουτε μας ειπαν κατι για δηλωση μαθηματων και τα σχετικα,να ανησυχω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Mr.Scalpel

Νεοφερμένος

Ο Mr.Scalpel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Είπαμε, όχι και τόσο. :P
Λίστα όμως με το ποιους φοιτητές έχει κάθε έτος μπορούν να πάρουν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
α!και κατι αλλο εμας δεν μας εδωσαν ουτε οδηγο σποθδων ουτε μας ειπαν κατι για δηλωση μαθηματων και τα σχετικα,να ανησυχω?
Εδω εμεις δεν εχουμε κανει ουτε εγγραφη και εσυ λες για δηλωση μαθηματων ;;
Τον οδηγο σπουδων μπορεις να τον βρεις και στο σιτε της σχολης σου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zoo-doc

Νεοφερμένος

Ο Zoo-doc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Παιδια απορια!ειναι δυνατον καποιος φοιτητης και κυριως οι παραταξιακοι να παρουν απο την γραμματεια τα εγγραφα με τα στοιχεια μας και να μθουν ποιοι ειμαστε ,που μενουμε κτλ? :eek:

α!και κατι αλλο εμας δεν μας εδωσαν ουτε οδηγο σποθδων ουτε μας ειπαν κατι για δηλωση μαθηματων και τα σχετικα,να ανησυχω?

Κάτι κακό έκανες εσύ...:whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pinelopi123456

Νεοφερμένος

Η Pinelopi123456 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Κάτι κακό έκανες εσύ...:whistle::P


χαχαχαχαχ,οχι αλλα με το που εφτασα στη σχολη επεσαν>πανω μου μια κνιτισα,μερικοι δαπιτες και 2 πασπιτες.!τους ειπα ευγενικα οτι δεν με ενδιαφερει η πολιτικη αλλα λεω μηπως μπορουν και εχουν τετοια προσβαση στην γραμματεια!:P

Εδω εμεις δεν εχουμε κανει ουτε εγγραφη και εσυ λες για δηλωση μαθηματων ;;
Τον οδηγο σπουδων μπορεις να τον βρεις και στο σιτε της σχολης σου :)

αχαχαχαχ δικιο εχεις! ευχαριστω θα κοιταξω στο σαιτ της σχολης!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Παιδια απορια!ειναι δυνατον καποιος φοιτητης και κυριως οι παραταξιακοι να παρουν απο την γραμματεια τα εγγραφα με τα στοιχεια μας και να μθουν ποιοι ειμαστε ,που μενουμε κτλ? :eek:

Σε μας η γραμματεία είχε δώσει σε παράταξη την λίστα με τα πανεπιστημιακά μέιλ κάθε έτους.
Αλλά γενικά δεν δίνει στοιχεία, το πολύ πολύ την λίστα με τα ονόματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pinelopi123456

Νεοφερμένος

Η Pinelopi123456 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Είπαμε, όχι και τόσο. :P
Λίστα όμως με το ποιους φοιτητές έχει κάθε έτος μπορούν να πάρουν. :P

ναι,ε? και η λιστα αυτη γραφει μονο ονομα και επιθετο?:D

Σε μας η γραμματεία είχε δώσει σε παράταξη την λίστα με τα πανεπιστημιακά μέιλ κάθε έτους.
Αλλά γενικά δεν δίνει στοιχεία, το πολύ πολύ την λίστα με τα ονόματα.

ονομα και επιθετο μονο,δηλαδη?:D δεν ειναι ας πουμε παρανομο το να δωσει το μαιλ σου?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Γραφει διευθυνση, οροφο που μενεις, αριθμο διαμερισματος αν δν εχεις οροφοδιαμερισμα, email, οικογενειακη κατασταση, πολιτικες και θρησκευτικες πεποιθησεις, νουμερο παπουτσιου, μεγεθος που φορας σε μπλουζα και πουκαμισο, νουμερα παντελονιου και μεση και μηκος, χρωμα μαλλιων, νυχιων, το ονομα μαζι με τα υπολοιπα στοιχεια του αγοριου σου και ολων των συγγενων σου μεχρι τριτου βαθμου. Αυτα τα ολιγα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pinelopi123456

Νεοφερμένος

Η Pinelopi123456 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Γραφει διευθυνση, οροφο που μενεις, αριθμο διαμερισματος αν δν εχεις οροφοδιαμερισμα, email, οικογενειακη κατασταση, πολιτικες και θρησκευτικες πεποιθησεις, νουμερο παπουτσιου, μεγεθος που φορας σε μπλουζα και πουκαμισο, νουμερα παντελονιου και μεση και μηκος, χρωμα μαλλιων, νυχιων, το ονομα μαζι με τα υπολοιπα στοιχεια του αγοριου σου και ολων των συγγενων σου μεχρι τριτου βαθμου. Αυτα τα ολιγα

χαχαχχχχχχχχα!ενταξει καταλαβα μονο ονομα και επιθετο! συγνωμη που σας ζαλιζω ρε παιδια αλλα για καποιον λογο που δεν γνωριζω με επιασε αγχος!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirini9595

Νεοφερμένος

Η eirini9595 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας Ιονίου (Κέρκυρα) και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Πηγα για να κανω εγγραφη στο πανεπιστημιο η γραμματεας ειπε οτι τα μαθηματα αρχιζουν την Τριτη αλλα δεν μου εδωσε προγραμμα και ειπε οτι δεν εχει νοημα να παω απ΄την πρωτη βδομαδα!!!!!! (το προγραμμα απο που θα το μαθω,το site της σχολης δεν το εχει βγαλει ακομα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pinelopi123456

Νεοφερμένος

Η Pinelopi123456 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Ειρηνη πρωτα απο ολα καλη αρχη να εχουμε!!!!!αφου ξεκινατε την Τριτη τοτε αμεσα θα αναρτηθει στο σαιτ του πανεπιστημιου κ συγκεκριμενα της σχολης σου το προγραμμα,μην ανησυχεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirini9595

Νεοφερμένος

Η eirini9595 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας Ιονίου (Κέρκυρα) και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Ειρηνη πρωτα απο ολα καλη αρχη να εχουμε!!!!!αφου ξεκινατε την Τριτη τοτε αμεσα θα αναρτηθει στο σαιτ του πανεπιστημιου κ συγκεκριμενα της σχολης σου το προγραμμα,μην ανησυχεις!
(Το εμαθα οτι θα αναρτηθει στο site γιατι πηρα τηλεφωνο και τους εσπασα τα νευρα!! :whistle:) η αληθεια ειναι οτι για καποιο λογο εχω αγχωθει....:worry: καλη φοιτητικη μας χρονια!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Βρε μην αγχώνεστε για τέτοια αστεία πράγματα, αγχωθείτε για σοβαρά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Socrates ... 99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Μήπως έπρεπε να μου δώσουν κάποιο χαρτί για τον στρατό κατά την εγγραφή ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Μήπως έπρεπε να μου δώσουν κάποιο χαρτί για τον στρατό κατά την εγγραφή ;;

Οχι απαραιτητα, οταν το χρειαστεις πηγαινε και ζητα το...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rigakos

Νεοφερμένος

Ο rigakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
χαιρετε :):)¨....θελω να παρω καρτα σιτισης.διαβασα στο σιτε τι χρειαζεται και θελει αστυνομικη ταυτοτητα αντιγραφο δηλαδη επικυρωμενο...εγω ειμαι στρατο τωρα γυρισα με αδεια απολυσεως θα παω μια μερα να παρω το χαρτι και τελος αλλα μεχρι τις 21 οκτωβριου εχω στρατιωτικη ταυτοτητα..γινεται με την στρατιωτικη ταυτοτητα να κανω την δουλεια μου γιατι οι αιτησεις ειναι μεχρι 2 οκτωβριου.. :/::/::/::/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top