Γενικές φοιτητικές απορίες

NicolasM

Νεοφερμένος

Ο NicolasM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Οι διοικητικοι εχουν απεργια μεχρι τις 27 τουλαχιστον. Απο εκει και περα βλεπουμε. Αν βρω αργοτερα θα σου ποσταρω την ανακοινωση της αποφασης

Edit: Here you are https://e-polytexneio.gr/download/file.php?id=11249

Ευχαριστώ.

Πρακτικά δεν είμαι ακόμη φοιτητής της σχολής, οπότε δεν μπορώ να είμαι σίγουρος αν έχουν δίκαιο ή άδικο (και μπορεί να διαφέρει κατά περίπτωση), όμως αφού κάνουν που κάνουν ό,τι θέλουν, θα μπορούσαν τουλάχιστον να μην τα λένε τόσο προκλητικά.
Και το κομματικό-πολιτικό χρώμα από πού κι ως πού σε μια απεργία που υποτίθεται εκπροσωπεί το σύνολο των διοικητικών υπαλλήλων και όχι μόνο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirini9595

Νεοφερμένος

Η eirini9595 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας Ιονίου (Κέρκυρα) και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Ρε παιδια εκανα προεγγραφη αλλα χρησιμευει σε κατι;; :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.

xristos_mpor

Νεοφερμένος

Ο xristos_mpor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Αν δεν εχεις κλεισει τα 18 μπορεις να πας να γραφτεις μονος σου??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gareth

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 509 μηνύματα.

xristos_mpor

Νεοφερμένος

Ο xristos_mpor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
οκ ευχαριστωωω..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

naio

Νεοφερμένος

Ο naio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Παιδιά αν υποθέσουμε ότι το χειμερινό εξάμηνο λογω απεργιών χάνεται τότε τα μαθήματα εγώ θα πρέπει να τα δώσω τον Σεπτέμβριο
χωρίς να έχει πραγματοποιηθεί καθόλου η διδασκαλία των μαθημάτων ? Επίσης με τα εργαστήρια τι γίνεται δηλαδή θα γίνουν το επόμενο έτος ή δεν γίνονται καθόλου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Λοιπόν έκανα την εγγραφή σήμερα και έχω δύο απορίες:
  1. Δεν μου έδωσαν κάτι όταν τελείωσα. Πρέπει να πάω κάποια στιγμή εγώ απο μόνος μου να πάρω και τι πρέπει να μου δώσουν;
  2. Τι είναι η λέσχη; Έχω δικαίωμα στην λέσχη μιας και μένω Θεσσαλονίκη με τους γονείς μου; Γιατί μου έδωσαν μια αίτηση αλλά δεν είχα κάποιο απο τα δικαιωλογητικά και την έδωσα έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,419 μηνύματα.
Λοιπόν έκανα την εγγραφή σήμερα και έχω δύο απορίες:
  1. Δεν μου έδωσαν κάτι όταν τελείωσα. Πρέπει να πάω κάποια στιγμή εγώ απο μόνος μου να πάρω και τι πρέπει να μου δώσουν;
  2. Τι είναι η λέσχη; Έχω δικαίωμα στην λέσχη μιας και μένω Θεσσαλονίκη με τους γονείς μου; Γιατί μου έδωσαν μια αίτηση αλλά δεν είχα κάποιο απο τα δικαιωλογητικά και την έδωσα έτσι.

1) Πρέπει να πάρεις μια βεβαίωση εγγραφής. Σε όλα τα πανεπιστήμια το δίνουν αυτό στην αρχή. Περίεργο που δε στο έδωσαν.
2) Εκεί που τρως. ΑΠΘ είσαι, όποιος θέλει πάει και τρώει τζάμπα. Ακόμα κι εγώ που είμαι στο ΔΠΘ, μπορώ να παω να φάω στη λέσχη του ΑΠΘ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gareth

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Λοιπόν έκανα την εγγραφή σήμερα και έχω δύο απορίες:
  1. Δεν μου έδωσαν κάτι όταν τελείωσα. Πρέπει να πάω κάποια στιγμή εγώ απο μόνος μου να πάρω και τι πρέπει να μου δώσουν;
  2. Τι είναι η λέσχη; Έχω δικαίωμα στην λέσχη μιας και μένω Θεσσαλονίκη με τους γονείς μου; Γιατί μου έδωσαν μια αίτηση αλλά δεν είχα κάποιο απο τα δικαιωλογητικά και την έδωσα έτσι.

Μπόρεσες και έκανες εγγραφή?:clapup:

Εμείς στο ΕΜΠ ακόμα περιμένουμε πότε θα δωθεί παράταση εγγραφών.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hobo

Νεοφερμένος

Η hobo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
μηπως εχει κανει κανεις την εγγραφη στη νομικη στο απθ?και αν ναι τι ωρα την εκανε?εγω παιρνω τηλεφωνο καθε μερα και δεν απανταει κανεις ενς μια φιλη μου που περασε στη φιλοσοφια και αιδαγωγικη θεσσαλονικησ μου ειπε οτι παιρνει τηλεφωνο και της λενε οτι η γραμματεια δεν θα λειτουργησει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
1) Πρέπει να πάρεις μια βεβαίωση εγγραφής. Σε όλα τα πανεπιστήμια το δίνουν αυτό στην αρχή. Περίεργο που δε στο έδωσαν.
2) Εκεί που τρως. ΑΠΘ είσαι, όποιος θέλει πάει και τρώει τζάμπα. Ακόμα κι εγώ που είμαι στο ΔΠΘ, μπορώ να παω να φάω στη λέσχη του ΑΠΘ
1. Ναι δεν μου έδωσαν κάτι. :hmm: Όταν πάω την άλλη βδομάδα θα περάσω να ρωτήσω.
2. Οκ, επειδή έλεγε αν προσκομίζω εκαθαριστίκα και τα λοιπά και δεν είχα τίποτα πάνω μου.

Μπόρεσες και έκανες εγγραφή?:clapup:

Ναι σήμερα έκαναν κανονικά. Το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να πας μια βόλτα να δεις τι παίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamer. . .

Νεοφερμένος

Η dreamer.. . αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
1. Ναι δεν μου έδωσαν κάτι. :hmm: Όταν πάω την άλλη βδομάδα θα περάσω να ρωτήσω.
2. Οκ, επειδή έλεγε αν προσκομίζω εκαθαριστίκα και τα λοιπά και δεν είχα τίποτα πάνω μου.



Ναι σήμερα έκαναν κανονικά. Το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να πας μια βόλτα να δεις τι παίζει.

Στη δικη μου σχολη παντως δεν εκαναν γιατι πηρα τηλ. το πρωι και μου ειπαν να ξαναπαρω αυριο και παλι δεν ειναι σιγουρο αν θα απεργησουν η οχι... δεν θα κανω εγγραφη ποτε μου φαινεται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
ρε παιδια,τα βιβλια πως τα παιρνουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.

ΜαρίαΛ.

Νεοφερμένος

Η ΜαρίαΛ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Αν κάνω εξουσιοδότηση σε συγγενή μου γίνεται να με γράψει αυτός σε σχολή?Και ρωτάω συνέχεια στην σχολή και κανένας δεν ξέρει υπάρχει κάποια υποτροφία για τους πρώτους σε κάθε τει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Αν κάνω εξουσιοδότηση σε συγγενή μου γίνεται να με γράψει αυτός σε σχολή?Και ρωτάω συνέχεια στην σχολή και κανένας δεν ξέρει υπάρχει κάποια υποτροφία για τους πρώτους σε κάθε τει?

υποτροφια δυσκολα να υπαρξει .μπορεις να εξουσιοδωτησης καποιον να σε γραψει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜαρίαΛ.

Νεοφερμένος

Η ΜαρίαΛ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Ευχαριστώ!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.
Και ρωτάω συνέχεια στην σχολή και κανένας δεν ξέρει υπάρχει κάποια υποτροφία για τους πρώτους σε κάθε τει?
Μάλλον θα αστειεύεσαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria Petrou

Νεοφερμένος

Η Maria Petrou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Παιδιά, ξέρει κανείς ποιο είναι το top Πανεπιστήμιο για μεταπτυχιακό σε Διοίκηση Επιχειρήσεων στη Γαλλία;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top