Γενικές φοιτητικές απορίες

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Τίποτα! :)

Πάντως, αν λέμε το ίδιο, έχεις καιρό ακόμα μέχρι να σε ενδιαφέρει πρακτικά!

Ναι,το ξέρω ότι δεν με ενδιαφέρει άμεσα. Απλα,το άκουσα κάπου και ήθελα να μάθω τι ακριβώς ειναι.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Όσοι είναι στη φιλοσοφική Αθηνών,δηλώσεις στο my-studies πότε θα γίνουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
Όσοι είναι στη φιλοσοφική Αθηνών,δηλώσεις στο my-studies πότε θα γίνουν;
Απο βδομάδα άκουσα χωρίς να είμαι απόλυτα σίγουρη!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasiliskiolas

Νεοφερμένος

Ο vasiliskiolas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Ρε παιδια μηπως ξερετε αν τα πανεπιστημια (φιλοσοφικη σχολη ) αυριο θα λειτουργουν κανονικα ?????????????????????????????:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Ρε παιδια μηπως ξερετε αν τα πανεπιστημια (φιλοσοφικη σχολη ) αυριο θα λειτουργουν κανονικα ?????????????????????????????:/:

Εμείς πάντως απο τη στιγμή που υπάρχουν λεωφορεία έχουμε μάθημα κανονικα! Το ότι πρέπει να αλλάξουμε καμμια 5αρια λεωφορεία ειναι άλλο θέμα!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Για τα λεωφορεία δεν έχουν αποφασίσει ακόμα...Στις ειδήσεις το μεσημέρι έλεγαν ότι θα κάνουν Δευτ-Τρ-Τετ απεργία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εμείς πάντως απο τη στιγμή που υπάρχουν λεωφορεία έχουμε μάθημα κανονικα! Το ότι πρέπει να αλλάξουμε καμμια 5αρια λεωφορεία ειναι άλλο θέμα!:/:

έλα τώρα... ούτε 10 δεν είναι!

(wtf 5 λεωφορεία; καλή δύναμη, ελπίζω να μην έχεις μετά τις 6 μάθημα υποχρεωτικό)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Για τα λεωφορεία δεν έχουν αποφασίσει ακόμα...Στις ειδήσεις το μεσημέρι έλεγαν ότι θα κάνουν Δευτ-Τρ-Τετ απεργία...
Δηλαδή,υπάρχει περίπτωση να έχουν και τα λεωφορεία αύριο; :/:
έλα τώρα... ούτε 10 δεν είναι!

(wtf 5 λεωφορεία; καλή δύναμη, ελπίζω να μην έχεις μετά τις 6 μάθημα υποχρεωτικό)

Οχι Οκ! Έχω 8-3!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
ναι...
και εγώ αυτό περιμένω να δω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
ναι...
και εγώ αυτό περιμένω να δω...

Ε δεν το πιστεύω...Κι έχω εργαστηριο αύριο!:mad:
Σε παρακαλω ο,τι μάθεις κανε ένα post!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kipriotis

Νεοφερμένος

Ο kipriotis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπερα , θα ηθελα να μαθω ποτε κλεινουν τα ΤΕΙ για τα χριστουγεννα....οποιος ξερει ας απαντησει! ευχαριστω :)

Σημείωση: Τα μηνύματα 2628-2833 προήλθαν από την ένωση με το θέμα Ποτε κλεινουν τα ΤΕΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
καλα καλα δεν ανοιξαν θες να κλεισουν κιολας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Ε δε θα κλείνουν στις 20-21;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Λογικα ολες οι σχολες κλεινουν στις 21
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,342 μηνύματα.
Κι εγώ θα ήθελα να μάθω πότε θα έρθει ο άγιος Βασίλης!:knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Εμένα οι δικοί μου με ρωτούσαν πότε θα κλείσει η σχολή, για να βρουν από νωρίς φθηνά εισιτήρια.:)
Στο σάιτ δες μήπως αναφέρεται κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Εμείς πάντως στο ΤΕΙ Αθήνας θα κάνουμε διακοπές 24/12-2/1....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kipriotis

Νεοφερμένος

Ο kipriotis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ευχαριστω παιδες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Παιδιά,να ρωτήσω κάτι στη φιλοσοφική Αθηνών έχουν ξεκινήσει οι δηλώσεις μαθημάτων στο my-studies?Εγώ γιατί δεν μπορώ να το κάνω;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Εμένα οι δικοί μου με ρωτούσαν πότε θα κλείσει η σχολή, για να βρουν από νωρίς φθηνά εισιτήρια.:)
Στο σάιτ δες μήπως αναφέρεται κάτι.

Στο Ακαδημαϊκό ημερολόγιο 2012-2013 του ΕΜΠ λέει ότι οι διακοπές των Χριστουγέννων αρχίζουν την 23η Δεκέμβρη και τελειώνουν 6 Γενάρη. Φέτος 23 Δεκέμβρη είναι Κυριακή άρα από την Παρασκευή 21 Δεκέμβρη.....

Καλά Χριστούγεννα..................:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top