Γενικές φοιτητικές απορίες

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
κωδικος ? τι πολυτελειες ειναι αυτες ? εμεις μετα τις 8 οκτωβριου θα αποκτησουμε....!

:eek: καλά αυτόν δεν τον αποκτάς με την εγγραφή σου;;;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
:eek: καλά αυτόν δεν τον αποκτάς με την εγγραφή σου;;;:confused:
εγω προσωπικα οχι ! πηγα γραφτηκα και μ ειπε να παω μετα απο 3 βδομαδες να παρω το κωδικο μου!!!!!! οοοοοτι να ναι !:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicool

Νεοφερμένος

Η nicool αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
:eek: καλά αυτόν δεν τον αποκτάς με την εγγραφή σου;;;:confused:
ουτε καν....μας εδωσαν ενα χαρτι π ελεγε πως να μπουμε για να βαλουμε τν κωδικο και να κανουμε account και στο τελος ελεγε οτι τον κωδικο θα τον εχουν οι γραμματειες μετα τις 8 οκτωβριου....HELLO ΑΠΘ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
ουτε καν....μας εδωσαν ενα χαρτι π ελεγε πως να μπουμε για να βαλουμε τν κωδικο και να κανουμε account και στο τελος ελεγε οτι τον κωδικο θα τον εχουν οι γραμματειες μετα τις 8 οκτωβριου....HELLO ΑΠΘ !
οποτε δεν ειμαι η μονη που δεν εχω κωδικο! παλι καλα !!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicool

Νεοφερμένος

Η nicool αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
οποτε δεν ειμαι η μονη που δεν εχω κωδικο! παλι καλα !!!:)
χαλαρα και δεν βιαζομαστε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Εμείς έχουμε έναν αριθμό μητρώου αυτόν είπε να βάλουμε με τον αριθμό της ταυτότητας και ΑΝ έχουμε πιστοποιηθεί από το σύστημα τότε μπορούμε πλέον να επιλέξουμε μαθήματα
Η φοιτητική ταυτότητα τι είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαργαριτα Α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαργαριτα Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Eμάς δε μάς εδωσαν τιποτα...Ουτε κωδικους,ουτε βεβαιωση σπουδων,ουτε αριθμο μητρωου..Τιποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalis007

Νεοφερμένος

Ο mixalis007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαγκαδά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Ασχετο γινεται να δηλωσω μονο την θεωρια του εργαστηριου και σε αλλο εξαμηνο να δωσω το εργαστηριο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Ασχετο γινεται να δηλωσω μονο την θεωρια του εργαστηριου και σε αλλο εξαμηνο να δωσω το εργαστηριο?

Σε τι εξάμηνο είσαι και σε ποια σχολή;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paokathens

Νεοφερμένος

Η paokathens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
για να παω στο πανεπιστημιακο γυμναστηριο στα ιλισια πως παω???ξερει κανεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MeltingGlass

Νεοφερμένος

Η MeltingGlass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
ρε παιδια εχω μπερδευτει. ξεκινω β ετοσ αυτη τη χρονια και βασικα μπορει καποιος να μου πει ποια χαρτια πρεπει να ανανεωσω-πεταξω? γιατι δεν υποτιθεται οτι το πασο που βγαλαμε περυσι θα ισχυε για παντα? η φοιτητικη ταυτοτητα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalis007

Νεοφερμένος

Ο mixalis007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαγκαδά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Σε τι εξάμηνο είσαι και σε ποια σχολή;;;


μπαινω στο 5 εξαμηνο ειμαι ΣΔΟ διοικηση συνεταιριστικων επιχειρησεων και οργανωσεων

ρε παιδια εχω μπερδευτει. ξεκινω β ετοσ αυτη τη χρονια και βασικα μπορει καποιος να μου πει ποια χαρτια πρεπει να ανανεωσω-πεταξω? γιατι δεν υποτιθεται οτι το πασο που βγαλαμε περυσι θα ισχυε για παντα? η φοιτητικη ταυτοτητα?

Ισχυει για 1 ακαδημαικο ετος το πασο δεν χρειαζεσαι καποια χαρτια κανε την δηλωση απλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Στη σχολή μου γίνεται!
Ρώτα όμως την γραμματεία σου!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Πωωω δεν είμαι η μόνη τελικά ε;;
μάλλον με το εκπα κάτι παίζει.
θα πάρω αύριο τηλέφωνο γιατί σήμερα δεν απαντούσε κανείς,και κανένας στη γραμματεία να με εξυπηρετήσει :eek:

τώρα ξαναπροσπάθησα αλλά τζίφος :(

α και παιδιά μπορώ να σας ρωτήσω και κάτι άλλο;;
1. για την ιατρική περίθαλψη του φοιτητή τί ακριβώς χρειάζεται;
2. Το ρώτησε και άλλο παιδί,το γυμναστήριο του ΕΚΠΑ πού βρίσκεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cydonian Knight

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Cydonian Knight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Για την ιατρική περίθαλψη μπορείς να περασεις από την ΠΑνεπιστημιακή Λέσχη στην Ιπποκράτους και να σου πουν τι χρειάζεται ;)
Το Γυμναστήριο βρίσκεται μέσα στην Πανεπιστημιούπολη, κοντά στο τμήμα ΜΙΘΕ. Με το 250 κατεβαίνεις στην δεύτερη στάση από την πύλη Καισαριανής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paokathens

Νεοφερμένος

Η paokathens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Για την ιατρική περίθαλψη μπορείς να περασεις από την ΠΑνεπιστημιακή Λέσχη στην Ιπποκράτους και να σου πουν τι χρειάζεται ;)
Το Γυμναστήριο βρίσκεται μέσα στην Πανεπιστημιούπολη, κοντά στο τμήμα ΜΙΘΕ. Με το 250 κατεβαίνεις στην δεύτερη στάση από την πύλη Καισαριανής

σε ευχαριστω.αλλα στις εγγραφες ως απαραιτητα δικαιολογητικα λεει μονο το τριπτυχο και φωτογραφια.αρα λογικα δεν θα θελει καποια αλλα εγγραφα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cydonian Knight

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Cydonian Knight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Για το γυμναστήριο μόνο αυτά. Για την περίθαλψη δεν ξέρω. Ρώτα καλύτερα στη λέσχη ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Παιδιά,όσοι είστε στη φιλοσοφική Αθηνών κάνατε την αίτηση στο my-studies?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Παιδιά,όσοι είστε στη φιλοσοφική Αθηνών κάνατε την αίτηση στο my-studies?

εμενα δεμ με δεχεται ακομα το συστημα καν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Παιδες έμαθα απο τη γραμματεία οτι δεν μας έχουν περάσει ακόμα (τουλάχιστον τους πρωτοετείς του ΕΚΠΑ )
Απο την επόμενη εβδομαδα είπαν .
Υπομονή ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top