Γενικές φοιτητικές απορίες

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
ναι απο ιανουάριο διάβασα για το επίδομα thanks :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Επειδη εχω εδω και 30 λεπτα και κοιταω την ιστοσελιδα του Ευδοξου.Μαλλον αδικα την κοιταω ετσι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Ε;

Ο ευδοξος θα ξεκινησει καλο οκτωβρη τωρα.Θα παρεις κωδικο απο τη σχολη για ενεργοποιηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Επειδη και αυτο φοιτητικη απορια ειναι.Επειδη ειμαι πολυ ανυπονονος.Πως θα περασουν 14 μερες?? :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tntqaz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 294 μηνύματα.
Κάποιοσ να μου πει γρήγορα..!!

Ζητάνε [FONT=&quot]νομίμως κυρωμένο αντίγραφο ή φωτοαντίγραφο της βεβαίωσης πρόσβασης[/FONT]. Εγώ που έχω μόνο το πρωτότυπο και έβγαλα ενα αντιγραφο απο το δήμο θα έχω πρόβλημα????

με σφραγίδα: "ακριβες αντιγραφο εκ του πρωτοτυπου"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
τι εννοείς από το δήμο...;
έχει πάνω σφραγίδα που λέει επικυρωμένο/ακριβές φωτοαντίγραφο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Κάποιοσ να μου πει γρήγορα..!!

Ζητάνε [FONT=&quot]νομίμως κυρωμένο αντίγραφο ή φωτοαντίγραφο της βεβαίωσης πρόσβασης[/FONT]. Εγώ που έχω μόνο το πρωτότυπο και έβγαλα ενα αντιγραφο απο το δήμο θα έχω πρόβλημα????

με σφραγίδα: "ακριβες αντιγραφο εκ του πρωτοτυπου"
Δεν θα εχεις κανενα προβλημα.Με αυτο το κειμενο σημαινει οτι το επικυρωσαν.Εισαι κομπλε.Εφυγες για εγγραφη! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tntqaz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 294 μηνύματα.
τι εννοείς από το δήμο...;
έχει πάνω σφραγίδα που λέει επικυρωμένο/ακριβές φωτοαντίγραφο;
με σφραγίδα: "ακριβες αντιγραφο εκ του πρωτοτυπου", "με εντολη του δημαρχου η προισταμενη", "το ονομα της" και υπογραφη

απλά μενω σε νησί και σημερα ειναι το καραβι.. το εχω απο την πεμπτη και σημερα με πιασαν ανασφαλειεσ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
ότι σου λέει ο Νίκος λοιπόν! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
με σφραγίδα: "ακριβες αντιγραφο εκ του πρωτοτυπου", "με εντολη του δημαρχου η προισταμενη", "το ονομα της" και υπογραφη


απλά μενω σε νησί και σημερα ειναι το καραβι.. το εχω απο την πεμπτη και σημερα με πιασαν ανασφαλειεσ..
Εφυγες αξα μου εισαι ετοιμος για εγγραφη.Καλο σου ταξιδι να εχεις και καλη τυχη! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tntqaz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 294 μηνύματα.
ουφ!
ευχαριστώ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

asteraki29

Νεοφερμένος

Η asteraki29 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Παιδιά βοήθεια...πήγα πριν καποιες μερες να γραφτώ στη σχολή μου...την εγγραφη την περιμενα κάπως πιο ''επισημη'' και οχι σε θρανια στους διαδρόμους...για ''γραμματεια'' ουτε λόγος ετσι?ενα θρανίο ηταν που πανω εγγραφε τη σχολή μου, αυτο ηταν ολο!
τελοσπαντων μου εδωσαν βεβαιωση εγγραφης με σφραγίδα κανονικά αλλά εγώ έφυγα με αμφιβολία ''τώρα γράφτηκα ή δεν γράφτηκα''...?
τόση διαλυση?τα παντα ελεγχονται απο τα κομματα εκει μεσα...αμα δεν εισαι γραμμενος σε κομμα δεν γραφεσαι και σχολη δηλαδη? :@
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Ρε σεις, μου 'δωσαν το username και τον κωδικό μου για να μπω στη σελίδα του τμήματος και να δω τις πληροφορίες για το πάσο και τα συγγράματα. Όμως, δεν μπαίνει. Λέει ότι κάτι απ' τα δύο είναι λάθος και τα 'χω γράψει εκατό φορές έτσι όπως είναι στο φύλλο. Τι κάνω τώρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Ρε σεις, μου 'δωσαν το username και τον κωδικό μου για να μπω στη σελίδα του τμήματος και να δω τις πληροφορίες για το πάσο και τα συγγράματα. Όμως, δεν μπαίνει. Λέει ότι κάτι απ' τα δύο είναι λάθος και τα 'χω γράψει εκατό φορές έτσι όπως είναι στο φύλλο. Τι κάνω τώρα;
Μήπως σου είπαν ότι θα ενεργοποιηθούν απο Δευτέρα? Αν τα έχεις βάλει όλα σωστά τότε πήγαινε αύριο στην γραμματεία να ρωτήσεις τι γίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Λίγο δύσκολο να πάω στη γραμματεία γιατί πέρασα στη Σπάρτη ενώ μένω Αθήνα.
Δε μου είπαν πότε θα ενεργοποιηθούν αλλά τώρα, κόλλησε και η σελίδα της σχολής και έχω μείνει στον αέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Λίγο δύσκολο να πάω στη γραμματεία γιατί πέρασα στη Σπάρτη ενώ μένω Αθήνα.
Δε μου είπαν πότε θα ενεργοποιηθούν αλλά τώρα, κόλλησε και η σελίδα της σχολής και έχω μείνει στον αέρα.
Τότε πάρε τηλέφωνο στην γραμματεία της σχολής σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Στην ιστοσελίδα της σχολής μου στα απαραίτητα δικαιολογητικά για την σίτιση βρήκα κι αυτό:

ι) Αντίγραφο της πράξης συνταξιοδότησης που απονέμεται σύμφωνα με τις διατάξεις του ν. 1897/90 (Α΄ 120), θεωρημένο για την γνησιότητά του από Δημόσια Αρχή.
Η ανωτέρω πράξη προσκομίζεται εάν ο φοιτητής εμπίπτει στην κατηγορία (η) της παραγράφου 9 του άρθρου 1 της παρούσης.
Εφόσον δεν αναφέρονται αυτές οι κατηγορίες πουθενά , πώς θα γνωρίζω αν ανήκω σε κάποια απο αυτές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

euaggelia86011

Νεοφερμένος

Η euaggelia86011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Παιδια την εγγραφη την εκανα την Παρασκευη και μαζι με την βεβαιωση μου εδωσαν μαζι ενα κωδικο και το username γιατι τα χρειαζομαι αυτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Στην ιστοσελίδα της σχολής μου στα απαραίτητα δικαιολογητικά για την σίτιση βρήκα κι αυτό:
ι) Αντίγραφο της πράξης συνταξιοδότησης που απονέμεται σύμφωνα με τις διατάξεις του ν. 1897/90 (Α΄ 120), θεωρημένο για την γνησιότητά του από Δημόσια Αρχή.
# Η ανωτέρω πράξη προσκομίζεται εάν ο φοιτητής εμπίπτει στην κατηγορία (η) της παραγράφου 9 του άρθρου 1 της παρούσης.
Εφόσον δεν αναφέρονται αυτές οι κατηγορίες πουθενά , πώς θα γνωρίζω αν ανήκω σε κάποια απο αυτές;

Είσαι θύμα πολέμου; ή μάλλον θύμα του Οσάμα;
Αντίγραφο της πράξης συνταξιοδότησης που απονέμεται σύμφωνα με τις διατάξεις του ν. 1897/90 (Α΄120), θεωρημένο για τη γνησιότητά του από Δημόσια Αρχή. Η ανωτέρω πράξη προσκομίζεται εάν ο φοιτητής εμπίπτει στην ακόλουθη κατηγορία: "Φοιτητές που φέρουν την ιδιότητα του τέκνου θύματος τρομοκρατίας, όπως ορίζεται στην παράγραφο 1 του άρθρου 1 του ν. 1897/1990 (Α 120) και δεν έχουν υπερβεί το 25ο έτος της ηλικίας τους".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top