Γενικές φοιτητικές απορίες

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Παιδιά, με το πάσο ξέρετε τί γίνεται; Πώς θα το φτιάξουμε και πότε;; Γιατί νομίζω πως γίνεται ηλεκτρονικά!
θα περιμένεις ανακοίνωση..δεν έχει βγει κάτι ακόμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Απο τις 24 θα ξεκινήσουν οι αιτήσεις
https://xenesglosses.eu/2012/09/2492012/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

elinaki49

Νεοφερμένος

Η Ελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
θα περιμένεις ανακοίνωση..δεν έχει βγει κάτι ακόμα!

Ααα, θα μας πούνε δηλαδή; Ωραία, ευχαριστώ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ααα, θα μας πούνε δηλαδή; Ωραία, ευχαριστώ! :)
τελικά έχει βγει ανακοίνωση..κοιτα 2 ποστ πιο πάνω, και γω τώρα το έμαθα! Μην περιμένεις να σου πει κάτι η σχολή, από τις 24 μπορείς να ξεκινήσεις την αίτηση αν όντως ανοίξει τότε το πρόγραμμα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
παιδια γνωριζετε αμα γενικοτερα στ εμπ γινεται καποια ''παρουσιαση'' των πρωτοετων ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Λοιπον,για να το ξεκαθαρισουμε...
Οταν εφυγα απο τη γραμματεια σε ενα τραπεζι καθονταν καποια παιδια!Μου ειπαν οτι απο τη στιγμη που μπηκα στη σχολη πρεπει να ανηκω κ στο συλλογο φοιτητων!Σε ενα τετραδιο(οπου υπηρχαν κ αλλα ονοματα)εδωσα κ εγω το δικο μου,ενα κινητο κ ενα e-mail!Ταυτοχρονα πληρωσα κ ενα ευρω κ πηρα κ αποδειξουλα!:P
Απο την αρχη ,μονοι τους μου τονισαν οτι δεν εχουν καμμια σχεση με κομματα κ τετοια!Ενας εκει διπλα ηταν των ΕΑΑΚ αλλα οι κοπελες που μας πηραν τα στοιχεια(εμενα κ μιας φιλης συμφοιτητριας)μου φανηκε οτι τον λοξοκοιταγαν....
Ελπιζω να μην εκανα κοτσανα!

νταξ αν δεν έδωσες και ΑΦΜ καλά είσαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
παιδια γνωριζετε αμα γενικοτερα στ εμπ γινεται καποια ''παρουσιαση'' των πρωτοετων ?
τι εννοεις παρουσιαση?? οπως αυτη στα γηπεδα του μπασκετ?? που μπαινουν και καθονται στην σειρα και το μεγαφωνο φωναζει το ονομα τους???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
τι εννοεις παρουσιαση?? οπως αυτη στα γηπεδα του μπασκετ?? που μπαινουν και καθονται στην σειρα και το μεγαφωνο φωναζει το ονομα τους???
Ελπιζω να μην εννοει αυτο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Εχω ερωτηση για εσας αξαδες μου...Μεχρι να βγουν οι αποφασεις για το ποιοι θα παρουν εστιες και σιτιση και τα λοιπα.Απο πρωτη οκτωμβριου που ξεκινανε εμενα τα μαθηματα μου θα ειναι ανοιχτη η φοιτητικη λεσχη για μασα?? και αν ναι ποσο θα πληρωνουμε για να τρωμε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εχω ερωτηση για εσας αξαδες μου...Μεχρι να βγουν οι αποφασεις για το ποιοι θα παρουν εστιες και σιτιση και τα λοιπα.Απο πρωτη οκτωμβριου που ξεκινανε εμενα τα μαθηματα μου θα ειναι ανοιχτη η φοιτητικη λεσχη για μασα?? και αν ναι ποσο θα πληρωνουμε για να τρωμε??
η λέσχη είναι ήδη ανοιχτή παντού φαντάζομαι..αν δικαιούσαι άδεια για σίτιση θα σου δώσουν την κάρτα εκείνη την στιγμή λογικά:hmm: Εγώ την είχα πάρει αμέσως την κάρτα πάντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
παιδια γνωριζετε αμα γενικοτερα στ εμπ γινεται καποια ''παρουσιαση'' των πρωτοετων ?

Εννοείς υποδοχή μήπως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Εχω ερωτηση για εσας αξαδες μου...Μεχρι να βγουν οι αποφασεις για το ποιοι θα παρουν εστιες και σιτιση και τα λοιπα.Απο πρωτη οκτωμβριου που ξεκινανε εμενα τα μαθηματα μου θα ειναι ανοιχτη η φοιτητικη λεσχη για μασα?? και αν ναι ποσο θα πληρωνουμε για να τρωμε??
η εστια ανοιγει απο την 1η σεπτεμβριου ετσι ωστε οι φοιτητεσ που ειναι δικαιουχοι να μπορουν να τρωνε κατα την διαρκεια τησ εξεταστικησ τουσ(εξεταστικη σεπτεμβριου)...και κλεινει στισ 30 ιουνιου οπου συνηθωσ εχει τελειωσει και η εξεταστικη του εαρινου εξαμηνου...1η οκτωβριου ξεκινουν τα μαθηματα για τουσ πρωτοετεισ...για ολα τα υπολοιπα ετη οι υποχρεωσεισ τουσ στο πανεπιστημιο ξεκινουν 1η σεπτεμβριου ή και πιο νωρισ..οπως εγω που εδινα 26 αυγουστου μαθημα...και 24 σεπτεμβριου ξεκινανε τα μαθηματα του νεου εξαμηνου :clapup:
παιδια γνωριζετε αμα γενικοτερα στ εμπ γινεται καποια ''παρουσιαση'' των πρωτοετων ?
δεν νομιζω να γινεται καποια τελετη υποδοχησ για ολουσ τουσ φοιτητεσ του εμπ διοτι τοτε θα χρειαζοταν το ΟΑΚΑ για να τουσ χωρεσει...μπορει να κανει καποια τελετη υποδοχησ η σχολη σου η οποια θα γινει απο τα μεσα οκτωβρη και μετα...σε μασ εγινε τελοσ οκτωβρη αρχεσ νοεμβρη για παραδειγμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
η λέσχη είναι ήδη ανοιχτή παντού φαντάζομαι..αν δικαιούσαι άδεια για σίτιση θα σου δώσουν την κάρτα εκείνη την στιγμή λογικά:hmm: Εγώ την είχα πάρει αμέσως την κάρτα πάντως
Α μαλιστα ωραια σε ευχαριστω παρα πολυ.Που πηγες ακριβως και την πηρες?? Βασικα πηγες μονος και την πηρες?? η σε ενημερωσανε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Α μαλιστα ωραια σε ευχαριστω παρα πολυ.Που πηγες ακριβως και την πηρες?? Βασικα πηγες μονος και την πηρες?? η σε ενημερωσανε??
όταν πήγα τα χαρτιά στην γραμματεία της σχολής..ε περίμενα. την ετοίμασαν και μου την έδωσαν:P δεν ξέρω τι γίνεται προφανως στην σχολή σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
για το φοιτητικό επίδομα ξέρετε πότε πρέπει να πάμε τα χαρτια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Βιβλία κτλ παίρνεις από πού και πότε; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Βιβλία κτλ παίρνεις από πού και πότε; :redface:
από τον Εύδοξο..όταν βγάλει ανακοίνωση ότι ανοίγει το πρόγραμμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
για το φοιτητικό επίδομα ξέρετε πότε πρέπει να πάμε τα χαρτια;

για το φοιτητικο επιδομα θα βγει ανακοινωση πιο μετα...αν θυμαμαι καλα μετα τα χριστουγεννα θα βγουν τα κριτηρια...οσο για τα βιβλια θα ανοιξει ο ευδοξοσ καπου στα τελη οκτωβριου λογικα...γενικα μην βιαζεσται οι πρωτοετεισ και τοσο..θα πατε εκει θα ξεκινησετε τα μαθηματα και οτι προκυψει θα το μαθετε μην προτρεχετε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top