Γενικές φοιτητικές απορίες

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Αλλη μια ερωτηση ξανθου: πως ξερεις ποιο συγγραμμα ειναι το καλυτερο, για να το επιλεξεις?
αμα δε σου προτεινει καποιο ο καθηγητης,παιζεις τζοκερ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Αλλη μια ερωτηση ξανθου: πως ξερεις ποιο συγγραμμα ειναι το καλυτερο, για να το επιλεξεις?

συνήθως λέει ο καθηγητής ποιο προτιμάει να πάρετε! αλλιώς μαθαίνεις από παλιούς διάφορες πληροφορίες για τα βιβλία..το πιθανότερο είναι βέβαια το 1ο ενδεχόμενο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Οσα εχουν 1000+ σελιδες,καλο εξωφυλλο και ωραιο τιτλο,ειναι καλα :smoke::smoke: :P
Ε δε νομιζω να εχει κανενα 1000+, τουλαχιστον απ το 1ο ετος. Το εξωφυλλο θα το αλλαξω ουτως η αλλως, οπως και τον τιτλο, εχω βαλει τον ξαδερφο μου να μου σχεδιασει στο pc λογοτυπα για καθε βιβλιο που θα εχω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Ε δε νομιζω να εχει κανενα 1000+, τουλαχιστον απ το 1ο ετος. Το εξωφυλλο θα το αλλαξω ουτως η αλλως, οπως και τον τιτλο, εχω βαλει τον ξαδερφο μου να μου σχεδιασει στο pc λογοτυπα για καθε βιβλιο που θα εχω.:P

Στην δικη μου σχολη εχει αρκετα :P

Τι εννοεις θα αλλαξεις τα εξωφυλλα?:confused:

Τρολλ or what?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Στην δικη μου σχολη εχει αρκετα :P

Τι εννοεις θα αλλαξεις τα εξωφυλλα?:confused:

Τρολλ or what?:P
ε θα κολλησω απο πανω αλλα καλυτερα με πιο πολλη φαντασια και χρωμα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Πώς κάναμε στο σχολείο που ντύναμε τα βιβλία...;
Έ, έτσι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
ε θα κολλησω απο πανω αλλα καλυτερα με πιο πολλη φαντασια και χρωμα.:P

Δηλαδη εκει που θα λεει ''Αστικο Δικαιο'' εσυ τι θα βαλεις? :P:P:P:P:P:P
:confused::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Δηλαδη εκει που θα λεει ''Αστικο Δικαιο'' εσυ τι θα βαλεις? :P:P:P:P:P:P
:confused::P
χαχαχαχα θα ανεβασω φωτογραφιες απ το αποτελεσμα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
ρε παιδια αν η σχολη μας ειναι 4 χρονια και σε 6 χρονια δεν την εχουμε τελειωσει καηκαμε επειδη ισχυει το ν+2?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rea_94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Παιδιά επειδή είναι να πάω να γραφτώ στη σχολή, από πού παίρνω τη βεβαίωση ότι δε φοιτώ σε άλλο τμήμα?

Είναι φοιτητική απορεία, έτσι? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Παιδιά επειδή είναι να πάω να γραφτώ στη σχολή, από πού παίρνω τη βεβαίωση ότι δε φοιτώ σε άλλο τμήμα?

Είναι φοιτητική απορεία, έτσι? :P

εγω πηρα απο το ΚΕΠ μια απλη υπευθυνη δηλωση και τη συμπληρωσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

morena.*

Νεοφερμένος

Η morena.* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ρε παιδια αν η σχολη μας ειναι 4 χρονια και σε 6 χρονια δεν την εχουμε τελειωσει καηκαμε επειδη ισχυει το ν+2?

εχω ακουσει οτι απλα χανεις τα φοιτητικα σου δικαιωματα!
τι, αν χρωστας ενα μαθημα για πτυχιο θα σε διαγραψουν και αυτο ηταν? δεν γινονται αυτα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Απο τωρα εχουν βγαλει για το ετος 2012-2013?? η βλεπω λαθος και που μπορω να δω τι γραφουν μεσα?? η δεν μπορουμε να τα εκτυπωσουμε ηλεκτρονικα πρεπει να τα αγορασουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Μα είμαστε στο έτος 2012-2013!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Μα είμαστε στο έτος 2012-2013!
Ναι αλλα δεν καταλαβα.Αυτη η ιστοσελιδα ειναι για να σου δειχνει απλα πως ιεναι το βιβλιο η μπορεις να δεις και το περιεχομενο του βιβλιου για να το εκτυπωσεις ας πουμε???:worry::worry: μπερδευτηκα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ναι αλλα δεν καταλαβα.Αυτη η ιστοσελιδα ειναι για να σου δειχνει απλα πως ιεναι το βιβλιο η μπορεις να δεις και το περιεχομενο του βιβλιου για να το εκτυπωσεις ας πουμε???:worry::worry: μπερδευτηκα...

προφανώς και δεν μπορείς να δεις ολο το βιβλίο:P απλά σου εμφανίζει την λίστα των προτεινόμενων συγγραμάτων και μπορείς να δεις βασικές πληροφορίες για αυτά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
προφανώς και δεν μπορείς να δεις ολο το βιβλίο:P απλά σου εμφανίζει την λίστα των προτεινόμενων συγγραμάτων και μπορείς να δεις βασικές πληροφορίες για αυτά
Ωραιος ευχαριστω αξα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
Παιδιά επειδή είναι να πάω να γραφτώ στη σχολή, από πού παίρνω τη βεβαίωση ότι δε φοιτώ σε άλλο τμήμα?

Είναι φοιτητική απορεία, έτσι? :P

Στην εγγραφή μου πέρυσι όλα τα απαιτούμενα δικαιολογητικά - εξαιρουμένων των επικυρωμένων φωτοαντιγράφων της βεβαίωσης πρόσβασης και της αστυνομικής ταυτότητας - τα παρέλαβα μέσα σ' ένα φάκελο από τη γραμματεία του τμήματος. Ωστόσο, για παν ενδεχόμενο, καλό θα ήταν να προμηθευτείς μία υπεύθυνη δήλωση από το πλησιέστερο Κ.Ε.Π. της περιοχής σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tntqaz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 294 μηνύματα.
υπάρχει τρόπος να κάνω εγγραφή εξ αποστάσεως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
υπάρχει τρόπος να κάνω εγγραφή εξ αποστάσεως?

Η τηλε-εγγραφικη δεν εχει μπει σε πρακτικο σταδιο ακομη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top