Γενικές φοιτητικές απορίες

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Εγώ πάλι που πέρασα στη Σπάρτη που δεν έχει φοιτητική εστία και δεν έχω και γνωστούς κιόλας τι να πω; :P
Δεν εχει εστια σας νοικιαζουν ομως δωματια ξενοδοχειων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeoSevilla

Νεοφερμένος

Ο GeoSevilla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Περσι τους εβαλαν Νοεμβριο.Θα μπορεσουμε ολοι (γιατι και εγω θα εχω αυτο το προβλημα) να νοικιασουμε ενα apartment απο αυτα που υπαρχουν τα φθηνα με 100 ευρω για 1 μηνα.Σιγα τα λεφτα.
τι ακριβως ειναι αυτο???ξενοδοχειο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Δεν εχει εστια σας νοικιαζουν ομως δωματια ξενοδοχειων.
Είσαι σίγουρος για αυτό; Γιατί εγώ έψαξα σε όλα τα αρχεία που παρέχει το site της σχολής και πουθενά δεν αναφέρεται κάτι τέτοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Είσαι σίγουρος για αυτό; Γιατί εγώ έψαξα σε όλα τα αρχεία που παρέχει το site της σχολής και πουθενά δεν αναφέρεται κάτι τέτοιο.
Ειμαι σιγουρος.Ρωτα και τον Κουτρουμπελη που ξερει απο αυτα το ιδιο θα σου πει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Είπε ρώτα τον Κουτρουμπέλη??? :mad:
ΣΚΟΤΩΣΤΕ ΤΟΝ! :mad::P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Είπε ρώτα τον Κουτρουμπέλη??? :mad:
ΣΚΟΤΩΣΤΕ ΤΟΝ! :mad::P:P
τς απο αυτα ειναι καλος.Τα αλλα ειναι σκραπας ο ανθρωπος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Ποιος είναι ο Κουτρουμπέλης; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Εντάξει! Ευχαριστώ πάρα πολύ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.

GeoSevilla

Νεοφερμένος

Ο GeoSevilla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Έτσι είναι οι εστίες και τα ξενοδοχεία τα οποία συνεργάζονται με τα πανεπιστήμια. Συνήθως παρέχουν στέγαση από τον Οκτώβρη και μετά. :/

τελικα ισχυει κατι τετοιο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

rainbow.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rainbow. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
ξερεις καποιος να μου πει τι χρειαζεται να εχω μαζι μου για να βγαλω πασο;ποτε και πως το λαμβανουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Για το πάσο πλέον οι αιτήσεις γίνονται ηλεκτρονικά. Απλά θα περιμένεις να βγάλει ανακοίνωση η σχολή σου και τότε θα μπεις στο https://paso.minedu.gov.gr/

Δες και εδώ: https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=85506 για λεπτομέρειες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Για δωρεάν σίτηση στη λέσχη(αν δεν την κόψουν κι αυτή) χρειάζεται να βγάλουμε κάποια ειδική καρτούλα ή αρκεί να δείχνουμε το πάσο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Για δωρεάν σίτηση στη λέσχη(αν δεν την κόψουν κι αυτή) χρειάζεται να βγάλουμε κάποια ειδική καρτούλα ή αρκεί να δείχνουμε το πάσο?
Προσκομιζεις καποια δικαιολογητικα(εκκαθαριστικο σημειωμα της οικογενιας σου και δικο σου,αν εχεις,σου δινουν μια αιτηση εκει, τη συμπληρωνεις.Δε θυμαμαι αν θελει και τιποτα αλλο.Θα σου εχει δοθει και η καρτελα σιτησης,την οποια θα συμπληρωσεις,θα σου κολλησουν και μια φωτογραφια πανω και εισαι ετοιμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Προσκομιζεις καποια δικαιολογητικα(εκκαθαριστικο σημειωμα της οικογενιας σου και δικο σου,αν εχεις,σου δινουν μια αιτηση εκει, τη συμπληρωνεις.Δε θυμαμαι αν θελει και τιποτα αλλο.Θα σου εχει δοθει και η καρτελα σιτησης,την οποια θα συμπληρωσεις,θα σου κολλησουν και μια φωτογραφια πανω και εισαι ετοιμη.
Οκ, thnx! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Παιδες,με την εγγραφη στην σχολη,μου δινουν κανενα εγγραφο που να λεει οτι ειμαι φοιτητης,ωστε να πληρωνω μειωμενα εισητηρια?Γιατι τα εξοδα πηγαινε-ελα βγαινουν ο κουκος αηδονι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Παιδες,με την εγγραφη στην σχολη,μου δινουν κανενα εγγραφο που να λεει οτι ειμαι φοιτητης,ωστε να πληρωνω μειωμενα εισητηρια?Γιατι τα εξοδα πηγαινε-ελα βγαινουν ο κουκος αηδονι.

Λένε ότι μας δίνουν ένα χαρτί το οποίο ισχύει μέχρι να εκδοθεί το πάσο. (Αν κάνω λάθος, διορθώστε με.)
Σε ποιο τμήμα μπήκες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Λένε ότι μας δίνουν ένα χαρτί το οποίο ισχύει μέχρι να εκδοθεί το πάσο. (Αν κάνω λάθος, διορθώστε με.)
Σε ποιο τμήμα μπήκες;

Και εγω αυτο νομιζω οτι ισχυει.Γιατι στα Κτελ με το πασο εχουμε 25% εκπτωση :smoke::smoke::smoke:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Λένε ότι μας δίνουν ένα χαρτί το οποίο ισχύει μέχρι να εκδοθεί το πάσο. (Αν κάνω λάθος, διορθώστε με.)
Σε ποιο τμήμα μπήκες;
ναι,η περιβοητη ''βεβαιωση σπουδων'':)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top