Γενικές φοιτητικές απορίες

bost

Νεοφερμένος

Ο X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Για την πληροφορική έχουμε τίποτα νεότερο bro??

Στην πληροφορικη εχουμε εξεταστικη μεχρι τις 14,οποτε απο την δευτερα 17-10 θα ξεκινησουν και τα μαθηματα λογικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
χρειάζομαι βεβαιώσεις φοίτησης και η γραμματεία μου είπε ότι θα γίνετε ηλεκτρονικά ... γνωρίζετε τίποτα παραπάνω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
χρειάζομαι βεβαιώσεις φοίτησης και η γραμματεία μου είπε ότι θα γίνετε ηλεκτρονικά ... γνωρίζετε τίποτα παραπάνω?
Mπαίνεις στην ηλεκτρονική γραμματεία με το λογαριασμό σου και λογικά κάπου θα υπάρχει η επιλογή "Αιτήσεις"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fani21

Νεοφερμένος

Η fani21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
παιδια μηπως ξερετε αν ανοιξαν οι σχολες στα χανια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinos93

Νεοφερμένος

Ο konstantinos93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Να ρωτησω κι εγω ο πρωτοετης κατι.Στην εξεταστικη του Σεπτεμβριου δινεις τα μαθηματα που δεν εχεις περασει στα δυο περασμενα εξαμηνα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,796 μηνύματα.
ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Να ρωτησω κι εγω ο πρωτοετης κατι.Στην εξεταστικη του Σεπτεμβριου δινεις τα μαθηματα που δεν εχεις περασει στα δυο περασμενα εξαμηνα;
Σε κάποια Ιδρύματα σου επιτρέπεται να δώσεις και μαθήματα που έχεις ήδη περάσει (συνήθως στο ίδιο ακαδ. έτος). Εξαρτάται βέβαια από το αν είσαι στο ΕΜΠ, στην ΑΣΟΕΕ, στο ΑΠΘ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nipas

Νεοφερμένος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Έχω την εξής απορία.. Οι ανακοινώσεις που βγάζουν τα sites των παρατάξεων για την (καθε) σχολή (δαπ, πασπ) περί μαθημάτων κλπ είναι έγκυρες 100% ? γιατί έχω ένα θέμα με κάτι σχετικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δεν έχουν λόγο να πούνε ψέματα, νομίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Θα ήταν απόλυτο να μιλήσω για τα sites όλων των σχολών, αλλά στη Νομική αυτό ισχύει. Συνήθως από εκεί ενημερωνόμαστε καθώς οι ανακοινώσεις της γραμματείας καθυστερούν. Αυτό όμως ποικίλλει ανάλογα τη σχολή..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nipas

Νεοφερμένος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Οκ ευχαριστώ.. :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Έχω την εξής απορία.. Οι ανακοινώσεις που βγάζουν τα sites των παρατάξεων για την (καθε) σχολή (δαπ, πασπ) περί μαθημάτων κλπ είναι έγκυρες 100% ? γιατί έχω ένα θέμα με κάτι σχετικό
Είναι τόσο έγκυρες όσο "έγκυρες" είναι και οι ίδιες οι παρατάξεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Και γιατί να κοινοποιήσουν ψεύτικες ανακοινώσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elwing

Νεοφερμένος

Η elwing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
ρε παιδια μηπως ξερει κανεις που μπορω να βρω τον πληρη νομο για τα αει τει που ψηφιστηκε τον αυγουστο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
ρε παιδια μηπως ξερει κανεις που μπορω να βρω τον πληρη νομο για τα αει τει που ψηφιστηκε τον αυγουστο?

ορίστε, όπως ψηφίστηκε! :D
View attachment 39998
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Stacy93

Νεοφερμένος

Η Stacy93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα!!!είμαι καινούργια στο forum!!Πέρασα φέτος νομική κομοτηνής και θα ήθελα να σας κάνω μια χαζή ερώτηση... :P...Το διάβασμα στο πανεπιστήμιο μοιάζει με αυτό του λυκείου;;η ίδια βαρετή παπαγαλία;;....οποιος γνωρίζει θα ήθελα να μου απαντήσει.Σας ευχαριστώ!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Το διάβασμα στο πανεπιστήμιο μοιάζει με αυτό του λυκείου;;
ΜΠΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:. Να 'σαι καλά, καιρό είχα να γελάσω έτσι. Δάκρυσα λεμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
ΜΠΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:. Να 'σαι καλά, καιρό είχα να γελάσω έτσι. Δάκρυσα λεμε!

Μην είσαι κακός!!!!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stacy93

Νεοφερμένος

Η Stacy93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γιώργο χαίρομαι που κάνω τους ανθρώπους γύρω μου να περνάνε καλά..... :sly: Τώρα μπορεί κάποιος σοβαρός άνθρωπος με κατανόηση στο γεγονός ότι είναι η πρώτη μου χρονια στο πανεπιστήμιο και δεν είμαι θεός για να τα ξέρω όλα να απαντήσει;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Στο πρώτο εξάμηνο λίγο πολύ τα μαθήματα είναι θεωρητικά. Βέβαια, δε γνωρίζω ακριβώς το πρόγραμμα σπουδών στην Κομοτηνή αλλά πρέπει να σου πω ότι γρήγορα θα αναγκαστείς να βρεις νέο τρόπο διαβάσματος γιατι η παπαγαλία στα νομικά είναι κουραστική και αναποτελεσματική μέθοδος.
Καλή αρχή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top