Γενικές φοιτητικές απορίες

missmary

Νεοφερμένος

Η missmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
οσον αφορα τις τσαντες μια μεγαλη τσαντα ωμου στιλ longchamp ας πουμε ειναι αρκετη? η θα κουραζει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
οσον αφορα τις τσαντες μια μεγαλη τσαντα ωμου στιλ longchamp ας πουμε ειναι αρκετη? η θα κουραζει?

Κι εγώ τέτοια σκέφτομαι. Λογικά εντάξει θα είναι, είναι αρκετά μεγάλες και χωράνε πράγματα μέσα, φαντάσου πως εγώ αυτή που έχω την παίρνω μαζί μου στα ταξίδια και βάζω ότι δε χωράει στη βαλίτσα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Πάντως η τσάντα που κουβαλάω εγώ στον καφέ (και πολλα κοριτσια φαντάζομαι), είναι σαν μίνι σακ-βουαγιάζ, οπότε θα μου είναι μια χαρά και για το πανεπιστημιο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εμενα με κοβω με κανα δυο κολες Α4 διπλωμενες στην κολοτζεπη και ενα στυλο σε αλλη τζεπη... :P Οτιδηποτε παραπανω ειναι χρηστικος ισα....

(καλα, μπορει και να χωσω ενα τετραδιο στην τσαντα του νετμποοκ και να κυκλοφορο παντα ετσι με τα δυο απαρετιτα αξεσουαρ..:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
εγω ηδη προμηθεύτηκα τσαντουλα! :redface:

i love barbie
...and i can't go anywhere without her!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
χαχαχα αυτη η τσαντα ειναι λες και πας στο αεροδρομιο να συναντησεις τον κεν κεν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
εγώ παντως πήρα μια τσάντα τετοιου στυλ... https://www.eastpak.com/shop/uk/control/displaySearchResult
:)
(αν δεν σας το βγαζει πηγαινετε: shoulder bags -> shopper)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
εγώ παντως πήρα μια τσάντα τετοιου στυλ... https://www.eastpak.com/shop/uk/control/displaySearchResult
:)
(αν δεν σας το βγαζει πηγαινετε: shoulder bags -> shopper)
Μέχρι να δω ότι είσαι κορίτσι τρομοκρατήθηκα.... Εμένα με βλέπω με μια απλή τσάντα ταχυδρόμου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

missmary

Νεοφερμένος

Η missmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Μέχρι να δω ότι είσαι κορίτσι τρομοκρατήθηκα.... Εμένα με βλέπω με μια απλή τσάντα ταχυδρόμου.
χαχαχαχ :Ρ ναι σορι ξεχασα να το αναφερω αυτο. παντως ναι για το αγορια αυτη π λες ειναι η καταλληλοτερη πιστευω... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
κάτι τέτοιο δηλαδή!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Παιδιά δεν νομίζω ότι χρειάζεται να το ζαλίζουμε και πολύ το θέμα! ;) Κάθε είδους τσάντα κάνει την δουλειά της!!
Ο καθένας όπως βολεύεται κανείς δεν θα μας πει τπτ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
παντως οι τσαντες eastpak προτιμουνται πολυ απο οτι βλεπω με τοση διαφημιση που τους καναμε πρεπει να μας πληρωσουν κιολας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

explorer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο explorer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Υπάρχει κάποια υποτροφία ή κάτι σχετικό για τους πρώτους εισακτέους κάθε τμήματος;;;

Πέρασα 2ος και θα ήθελα να μάθω αν δικαιούμαι κάτι τέτοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orestis_kritikos

Νεοφερμένος

Ο orestis_kritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
παιδια μια ερωτηση..

εγω ειμαι σε τει και μπηκα το 2010..
τωρα ειμαι δηλαδη 3ο εξαμηνο

συμφωνα με το νομο που ισχυει γιαυτους που μπηκαν το 2010 γινεται να δωσω μαθηματα του 1ου εξ. τωρα το σεπτεμβρη??

ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
παιδια μια ερωτηση..

εγω ειμαι σε τει και μπηκα το 2010..
τωρα ειμαι δηλαδη 3ο εξαμηνο

συμφωνα με το νομο που ισχυει γιαυτους που μπηκαν το 2010 γινεται να δωσω μαθηματα του 1ου εξ. τωρα το σεπτεμβρη??

ευχαριστω

Δεν είσαι ακόμη 3ο εξάμηνο, μέχρι να ξεκινήσει η νέα χρόνια. :P

Η εξεταστική του Σεπτέμβρη είναι επαναληπτική και για τα δύο εξάμηνα της χρονιάς που περνάει. Όσα μαθήμνατα έχεις δηλώσει κατά της εγγραφή σου στα εξάμηνα και δεν τα πέρασες ή δεν τα έδωσες μπορείς να τα δώσεις το Σεπτέμβρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orestis_kritikos

Νεοφερμένος

Ο orestis_kritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Δεν είσαι ακόμη 3ο εξάμηνο, μέχρι να ξεκινήσει η νέα χρόνια. :P

Η εξεταστική του Σεπτέμβρη είναι επαναληπτική και για τα δύο εξάμηνα της χρονιάς που περνάει. Όσα μαθήμνατα έχεις δηλώσει κατά της εγγραφή σου στα εξάμηνα και δεν τα πέρασες ή δεν τα έδωσες μπορείς να τα δώσεις το Σεπτέμβρη.

ευχαριστω για την αμεση απαντηση σου!;)

το εψαξα και αλλου και ειναι αυτο που λες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apla

Νεοφερμένος

Ο apla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Μπήκα με 10% κάπου. Φαντάζομαι για να γραφτώ στη σχολή πρέπει να ξεγραφτώ από την προηγούμενη.
Χρειάζομαι κάτι πέρα από το τρίπτυχο/ταυτότητα/πάσο; Μπορώ να το κάνω από απόσταση;
Υπάρχει περίπτωση (έχει γίνει ποτέ στο παρελθόν) να αυξηθεί η περίοδος εγγραφών σε νέα σχολή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top