Γενικές φοιτητικές απορίες

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,031 μηνύματα.
Ρε παιδια ,εχουν αρχισει οι δηλωσεις των μαθηματων στο my studies ?? Ειμαι στο τμημα γεωλογιας στο ΕΚΠΑ αλλα ενω εχει βγει ανακοινωση απο τις 15/10 για δηλωση ,δεν εχω την επιλογη να το κανω οταν μπαινω στο σιτε :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
Αυτήν και την επόμενη Δευτέρα είναι ανοιχτά τα παν/μια;
Για τις Παρασκευές ξέρω σίγουρα ότι δν θα έχουμε μάθημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Εξαρτάται σε ποιο πανεπιστήμιο είσαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
απθ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Εμείς έχουμε κανονικά πάντως την Δευτέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Παιδια, πηρα τα συγγραμματα και σοκαριστηκα γιατι ειναι πολυ μεγαλα σε μεγεθος. Ετσι ειναι σε ολους? Πραγματι, αν δεν εχεις σημειωσεις...χανεσαι! Θελω,λοιπον, να σας ρωτησω σχετικα με τον τροπο που θα τα διαβασω, δηλαδη θα πρεπει να βρω τις σημειωσεις που εχω στο βιβλιο και να διαβασω αυτες η και αλλα επιπλεον απο το βιβλιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Καλώς ήρθες στο Πανεπιστήμιο....!Το διάβασμα των Πανελλαδικών, είναι ψίχουλα μπροστά σε αυτό της εξεταστικής!!!
Πολλοί καθηγητές μπορεί και να δώσουν κάποια ύλη, επειδή είστε πρώτο έτος...Στη συνέχεια, αυτά που έχει παραδώσει στα μαθήματα, τα ψάχνετε στο βιβλίο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Παιδια, πηρα τα συγγραμματα και σοκαριστηκα γιατι ειναι πολυ μεγαλα σε μεγεθος. Ετσι ειναι σε ολους? Πραγματι, αν δεν εχεις σημειωσεις...χανεσαι! Θελω,λοιπον, να σας ρωτησω σχετικα με τον τροπο που θα τα διαβασω, δηλαδη θα πρεπει να βρω τις σημειωσεις που εχω στο βιβλιο και να διαβασω αυτες η και αλλα επιπλεον απο το βιβλιο?
Κάποια είναι όντως τόμει εγκυκλοπαίδειας.
Καλύτερα σημειώσεις διάβασα, κάποια συγγράμματα μπορεί να μη χρειαστεί να τα ανοίξεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Κάποια είναι όντως τόμει εγκυκλοπαίδειας.
Καλύτερα σημειώσεις διάβασα, κάποια συγγράμματα μπορεί να μη χρειαστεί να τα ανοίξεις.





Μονο που σε εμενα ολα ειναι εγκυκλοπαιδειες! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,031 μηνύματα.
Παιδια στο ΕΚΠΑ το ξερω οτι αυτη και την επομενη Δευτερα ειμαστε κλειστα, αλλα για Παρασκευες ξερει κανεις τι παιζει ? Να μην ανεβαινω τζαμπα αυριο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

askos

Νεοφερμένος

Ο askos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
παιδια ξερει κανενας αν πρεπει να κανω καποια αιτηση η κατι αλλο για να μπορεσω να κανω μηχανογραφικο με το 10%?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
παιδια ξερει κανενας αν πρεπει να κανω καποια αιτηση η κατι αλλο για να μπορεσω να κανω μηχανογραφικο με το 10%?
Πρέπει να κάνεις αίτηση εάν θες να δηλώσεις στρατιωτικές. Αλλιώς όχι, εκτός άμα θες να δώσεις με το 90%, οπότε και πρέπει να κάνεις μια αίτηση τον Φεβρουάριο. Έτσι ήταν μέχρι πέρσι, τουλάχιστον. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gs1992

Νεοφερμένος

Ο Γεράσιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Ελα πειτε την αληθεια,υπαρχει κανενας πρωτοετης με ορεξη για διαβασμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ούτε 2ετής. :whistle:

Είναι πως θα συνηθίσεις. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Εμεις αυτη τη περιοδο εχουμε πηξει στις προοδους στις εργασιες και καθε εβδομαδα εργαστηριο με αναφορα....και ακομα ειμαι 1ο ετος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
κανενας ομως!!!κ λυπαμαι τα παιδια με προοδους και εργασιες!!ευτυχως εμεις δεν εχουμε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pennylane

Τιμώμενο Μέλος

Η Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 396 μηνύματα.
εμεις εχουμε δυο εργασιες μονο μεχρι τωρα...αλλα εχουμε να κνουμε δυο εβδομαδες μαθημα λογω εκλογων και απεργιων..:P
Και τωρα διανυουμε την τριτη εβδομαδα χωρις σχολη λογω καταληψης:P Αυτα ειναι!!!:P
Επισης νομιζω οτι τα 13 συγγραμματα που εχω για το πρωτο εξαμηνο...εεεμ μου φαινονται λιγο βουνο(αν και δεν εχουν ερθει ολα ακομα :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Πείτε με φυτό,αλλά εγώ έχω όρεξη για διάβασμα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Πείτε με φυτό,αλλά εγώ έχω όρεξη για διάβασμα:P
Και εγω εχω ορεξη για διαβασμα , αλλα ας ζησουμε και λιγο αυτην την "περιφημη" φοιτιτικη ζωη μωρε :P
Μιλαμε πραγματικα δεν υπαρχει χρονος για να βγαινω εξω :confused: (πριν λιγο σταματησα το διαβασμα και ειναι 2:00 π.μ για το ονομα :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
εμεις εχουμε δυο εργασιες μονο μεχρι τωρα...αλλα εχουμε να κνουμε δυο εβδομαδες μαθημα λογω εκλογων και απεργιων..:P
Και τωρα διανυουμε την τριτη εβδομαδα χωρις σχολη λογω καταληψης:P Αυτα ειναι!!!:P
Επισης νομιζω οτι τα 13 συγγραμματα που εχω για το πρωτο εξαμηνο...εεεμ μου φαινονται λιγο βουνο(αν και δεν εχουν ερθει ολα ακομα :P)

Που να δεις το ΤΜΣ τι παίρνει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top