Γενικές φοιτητικές απορίες

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Ναι, με το Εύδοξος είναι οι δηλώσεις συγγραμμάτων.
Άλλο η δήλωση συγγραμμάτων και άλλο η δήλωση μαθημάτων.

Το ξερω αυτο.
Αλλα οι δηλωσεις μαθηματων θα αργησουν ακομα. Τουλαχιστον στο δικο μου τμημα. Σκεφτηκα οτι εννουσε τα μαθηματα για τα οποια θελει συγγραμματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Αυτη την εβδομαδα δε θα εχουμε Τριτη-Πεμπτη μαθημα! Την Τεταρτη? Δεν ειναι βεβαια καμια γιορτη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Αυτη την εβδομαδα δε θα εχουμε Τριτη-Πεμπτη μαθημα! Την Τεταρτη? Δεν ειναι βεβαια καμια γιορτη!

γιατι να μην εχουμε την Τριτη μαθημα?
Την Τεταρτη στη δικη μας σχολη θα γινει κανονικα μαθημα οποτε στο ΕΚΠΑ τουλαχιστον θα γινουν κανονικα μαθηματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Είναι του Αγίου Δημητρίου, είναι προστάτης της πόλης!
Συνήθως είναι ημιαργία η 27η...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Είναι του Αγίου Δημητρίου, είναι προστάτης της πόλης!
Συνήθως είναι ημιαργία η 27η...

ε ναι ας λουφάρουμε λίγο για να τον τιμήσουμε και αυτόν,μην καταστραφεί η πόλη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3l3n@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βασιλικά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Ρε σεις εχω μεγαλο θεμα με τις δηλωσεις μαθηματων και εχω αρχισει να αγχωνομαι γιατι περνουν οι μερες! Αφου εχω βαλει τον κωδικο μου και το username και πριν μπει στην επομενη σελιδα μου βγαζει συνεχεια "σφαλμα πιστοποιητικου"! Μηπως αυτο φταιει που δεν μου βγαζει επιλογες για τη δηλωση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Να σε ρωτήσω, είσαι στο Πανεπιστήμιο Αθηνών?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Πχ στο τμήμα που πρέπει να εγκαταστήσεις ένα πιστοποιητικό για να μπεις.
Μπες με explorer και αν δεν μπορείς να κάνεις εγκατάσταση πάτα Συνέχεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Ακριβώς γι αυτό ρωτάω κι εγώ!
Και εγκατάσταση να μην πατήσει και να πατήσει απλά συνέχεια, δεν πρόκειται να πάθει κάτι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Ρε σεις εχω μεγαλο θεμα με τις δηλωσεις μαθηματων και εχω αρχισει να αγχωνομαι γιατι περνουν οι μερες! το Αφου εχω βαλει τον κωδικο μου και το όνομα χρήστη και πριν μπει στην επομενη σελιδα μου βγαζει συνεχεια "σφαλμα πιστοποιητικου"! Μηπως αυτο φταιει που δεν μου βγαζει επιλογες για τη δηλωση;


Μπορεις να πεις καποιον συμφοιτητη σου που εχει δηλωσει τα δικα του μαθηματα να κανει και τη δικη σου τη δηλωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3l3n@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βασιλικά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Οκ ευχαριστω! Χαζα εκανα τλκ! Πηγα σμρ σ εναν φιλο μου κ μ τ εκανε! Αμα κανω εγω ετσι φανταστειτε πως θα κανουν και τα πρωτακια! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
Οκ ευχαριστω! Χαζα εκανα τλκ! Πηγα σμρ σ εναν φιλο μου κ μ τ εκανε! Αμα κανω εγω ετσι φανταστειτε πως θα κανουν και τα πρωτακια! :P


καλα δεν ειναι και τιποτα το περιπλοκο ,πιο απλο απο τις συνηθισμενες ηλεκτρονικες δηλωσεις συγγραμματων περσυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

semis

Νεοφερμένος

Ο semis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Παιδειά από σήμερα στο Τ.Ε.Ι Δυτικής Μακεδονίας οι έκτακτοι τουλάχιστον καθηγητές άρχισαν να μην μπαίνουν στις αίθουσες και να μην κάνουν μάθημα στους φοιτητές . Και ο λόγος είναι ότι έχουν να πληρωθούν από τον απρίλιο και ότι απ'ότι άκουσαν θα γίνει υποβάθμιση των Τ.Ε.Ι με αποτέλεσμα να γίνουν κάτι σαν τα Ι.Ε.Κ . Επίσης μας είπαν ότι επειδή το κράτος κάνει κάποιες περικοπές μπορεί να αρχίσουμε να πληρώνουμε και δίδακτρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
Παιδειά από σήμερα στο Τ.Ε.Ι Δυτικής Μακεδονίας οι έκτακτοι τουλάχιστον καθηγητές άρχισαν να μην μπαίνουν στις αίθουσες και να μην κάνουν μάθημα στους φοιτητές . Και ο λόγος είναι ότι έχουν να πληρωθούν από τον απρίλιο και ότι απ'ότι άκουσαν θα γίνει υποβάθμιση των Τ.Ε.Ι με αποτέλεσμα να γίνουν κάτι σαν τα Ι.Ε.Κ . Επίσης μας είπαν ότι επειδή το κράτος κάνει κάποιες περικοπές μπορεί να αρχίσουμε να πληρώνουμε και δίδακτρα.


για τα bold,καλα κανουν ,ανθρωποι ειναι και εχουν το δικαιωμα να απαιτουν αμοιβη για την εργασια τους



εξαρταται τα ιεκ ,καποια δεν εχουν λογο υπαρξης ,καποια αλλα δεν θα πρεπει να καταργηθουν


νταξει οι ανθρωποι ειναι απελπισμενοι και λενε οτι να ναι ,δεν προκειται στο προσεχες μελλον να γινει κατι τετοιο,διοτι δεν θα σπουδασει κανεις ετσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

semis

Νεοφερμένος

Ο semis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ναι και εγώ αυτό σκέφτομαι δηλαδή στην τελική θα μείνουν μόνο τα πανεπιστήμια ? Πάντως σήμερα αυτήν την ανακοίνωση έκαναν και δεν ξέρουν πόσο θα κρατήσει και μας είπαν αν θέλουμε μπορούμε να τους υποστηρίξουμε και εμείς με κάποιο τρόπο :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pride

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Για το πασο..
Υπαρχει η δυνατοτητα να σταλει σε καποιον που δεν φοιτει εκει; Με κουριερ ή ταχρυδρομειο;
Καθε εξαμηνο θελει αλλαγη το πασο απο τη σχολη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Για το πασο..
Υπαρχει η δυνατοτητα να σταλει σε καποιον που δεν φοιτει εκει; Με κουριερ ή ταχρυδρομειο;
Καθε εξαμηνο θελει αλλαγη το πασο απο τη σχολη;

Δεν νομίζω ότι γίνεται. Στη δική μας σχολή υπογράφεις κιόλας ότι το έχεις πάρει!

Το πάσο το αλλάζεις κάθε Οκτώβρη!Με την καινούρια ακαδημαϊκή χρονιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoulini333

Νεοφερμένος

Η nikoulini333 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Γινεται, στη δικη μου σχολη τουλάχιστον, πηρα τηλέφωνο τη γραμματεια και μου το στέλνουν ταχυδρομικα μαζι με τους κωδικούς για τον Εύδοξο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Γινεται, στη δικη μου σχολη τουλάχιστον, πηρα τηλέφωνο τη γραμματεια και μου το στέλνουν ταχυδρομικα μαζι με τους κωδικούς για τον Εύδοξο

Αλήθεια???
Έλα ρεεεεεεεεε, αυτές είναι σχολές!!!!!!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Γινεται, στη δικη μου σχολη τουλάχιστον, πηρα τηλέφωνο τη γραμματεια και μου το στέλνουν ταχυδρομικα μαζι με τους κωδικούς για τον Εύδοξο


Γινονται αυτα τα πραγματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top