Γενικές φοιτητικές απορίες

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
εγω παλι δεν ηξερα οτι αρχιζαμε χθες και εχασα τρια μαθηματα

χαχα!!!!!ελα δεν πειραζει απο σημερα θα τα παρακολουθησεις!!:):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis!

Νεοφερμένος

Ο akis! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
παιδια καλησπερα ολες οι σχολες εχουν ανοιξει εκτος απο μερικες που ανοιγουν δευτερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
παιδια καλησπερα ολες οι σχολες εχουν ανοιξει εκτος απο μερικες που ανοιγουν δευτερα?
Η κάθε μία έχει δικό της πρόγραμμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
παιδια καλησπερα ολες οι σχολες εχουν ανοιξει εκτος απο μερικες που ανοιγουν δευτερα?

μερικές έχουν ξεκινήσει μαθήματα κι άλλες ξεκινούν Δευτέρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Harry0000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Και μερικές αργότερα......
Η δικιά μου πχ αρχίζει την Τετάρτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimi18

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Προσχολικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Γεια σας! Θα κάνω μεταγραφή λόγω χαμηλού εισοδήματος.Έχω εγγραφεί στη σχολή που πέρασα,αλλά δεν μπορώ να ξαναπάω για να δηλώσω τα μαθήματα και οι εξουσιοδοτήσεις δεν γίνονται δεκτές στη συγκεκριμένη.Ξέρει κανείς αν θα μπορούσα να μην δηλώσω τα μαθήματα εκεί που πέρασα,αλλά να τα δηλώσω κατευθείαν στη σχολή που θα πάω όταν εγκριθεί η μεταγραφή ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
[quote = skountouflis;2433631 ] παιδες , ειμαι στο ιστορικο - αρχαιολογικο α.π.θ.
μηπως ξερει κανεις τι γινεται με την ξενη γλωσσα ; [/quote]


Kαλωσορισες ! Επειδη δεν εχουμε δηλωσει ξενη γλωσσα δε θα κανουμε ακομη . Τουλαχιστον ετσι εμαθα αυτες τις μερες και απο αλλους συμφοιτητες:clapup:

Θελω να ρωτησω για τα συγγραματα...για καθε μαθημα που επιλεγουμε δηλωνουμε ηλεκτρονικα ολα τα συγγραματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Θελω να ρωτησω για τα συγγραματα...για καθε μαθημα που επιλεγουμε δηλωνουμε ηλεκτρονικα ολα τα συγγραματα?
Διαλέγεις όλα τα συγγράμματα μίας μόνο επιλογής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 894423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Υπάρχει κάποιος να με διαφωτίσει σχετικά με το πώς θα πάω στα κτήρια των ηλεκτρολόγων την Τρίτη? Θα βρώ κανέναν να με καθοδηγήσει? Πφφφ πολύ άγχος! Είδα αυτό : https://map.ntua.gr/google.htm και τρόμαξα! Η ΑΣΟΕΕ ήταν μια σταλιά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis!

Νεοφερμένος

Ο akis! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
παιδια αν εχουμε χασει μαθηματα μιας βδομαδας τι γινεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Τίποτα ή εκτός αν είχαν παρουσίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis!

Νεοφερμένος

Ο akis! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
εχουμε και εκει απουσιες?
δηλαδη τι ακριβως γινεται με το θεμα των απουσιων?
τελος λετε να εχουν προχωρησει πολυ τα μαθηματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Πόσες μέρες έλειψες; Πάντως δε νομίζω να προχώρησαν τόσο.
Ναι, υπάρχουν κάμια μαθήματα με απουσίες, τα εργαστήρια, και έχοντας συγκεντρώσει κάποιον αριθμό απουσιών, κόβεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
παιδια αν εχουμε χασει μαθηματα μιας βδομαδας τι γινεται?
Στα μαθήματα τα οποία παραδίδουν δεν παίρνεις απουσίες μην ανυσηχείς!Μόνο αν έχεις εργαστήρια και λείπεις παίρνεις απουσίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Υπάρχει κάποιος να με διαφωτίσει σχετικά με το πώς θα πάω στα κτήρια των ηλεκτρολόγων την Τρίτη? Θα βρώ κανέναν να με καθοδηγήσει? Πφφφ πολύ άγχος! Είδα αυτό : https://map.ntua.gr/google.htm και τρόμαξα! Η ΑΣΟΕΕ ήταν μια σταλιά :P
Καταρχάς.Στο Μετσόβειο είσαι ή στο Αριστοτέλειο?
Ο χάρτης που έχεις είναι του Μετσοβείου,ενώ στο προφίλ σου λες ότι είσαι στους ηλεκτρολόγους της Θεσσαλονίκης:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 894423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καταρχάς.Στο Μετσόβειο είσαι ή στο Αριστοτέλειο?
Ο χάρτης που έχεις είναι του Μετσοβείου,ενώ στο προφίλ σου λες ότι είσαι στους ηλεκτρολόγους της Θεσσαλονίκης:hmm:

Στο Μετσόβειο, θα πάρω μετεγγραφή. Εσύ ΑΠΘ, ε? Μου πέφτει λίγο μακριά :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Α,ε,τότε δεν ξέρω να σου πω πως να πας...

Χαχα,εμένα να δεις πόσο μακριά μου πέφτει :P

ωραία,καλή αρχή παντως :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 894423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Α,ε,τότε δεν ξέρω να σου πω πως να πας...

Χαχα,εμένα να δεις πόσο μακριά μου πέφτει :P

ωραία,καλή αρχή παντως :)

:eek: Γιατί δεν πήγαινες κάπου πιο κοντά??
......
Ευχαριστώ πολύ, επίσης! Αύριο ξεκινάτε, ε? Άντε, να μας πεις κι εντυπώσεις!

Κανείς που να ξέρει πώς προσεγγίζουμε εμπ? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Εξαρτάται από που έρχεσαι....

Για δείτε αυτό!!

https://www.ntua.gr/contact.html

https://www.ntua.gr/visit.html

Αυτό βασικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 894423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Πολύ ωραία. Νέα Ιωνία μένω. Άρα θα πάρω το Γ8 μέχρι Άνω Πατήσια γιατί Ειρήνη-Περισσός δε λειτουργεί, από Άνω Πατήσια ηλεκτρικό μέχρι Αττική, από Αττική μετρό μέχρι Σύνταγμα, από Σύνταγμα άλλο μετρό μέχρι Κατεχάκη κι από εκεί το 242 κι έφτασα. :clapup:

Ούτε δύο ώρες δε θα κάνω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top