Γενικές φοιτητικές απορίες

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Μιλάς για το 11-2 ?
Αυτό συνήθως το κάνουν στα επιλογής .
Επιλογής είναι ?


Οπως ειδα το προγραμμα δεν καταλαβα αν πρεπει να πηγαινω καθε μερα.
Το προγραμμα ειναι εβδομαδιαιο?
Τα μαθηματα θα τα παρακολουθησουμε πρωτα και μετα θα τα δηλωσουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν έχει ήδη ερωτηθεί απλώς δεν έψαξα όλες τι σελίδες...
Πότε παίρνουμε το πάσο μας ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Διάβασα σήμερα ότι λύθηκε το θέμα μεταξύ ΟΑΣΑ και Υπ. Παιδείας και ότι τις επόμενες μέρες θα μπορούμε να τα πάρουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis!

Νεοφερμένος

Ο akis! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
με το δες την ψηφιακα δεν εχουμε μαθει τιποτα ακομα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariw

Νεοφερμένος

Η Mariw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Αυτοί που παίρνουν μετεγγραφή σε ποιο τμήμα κάνουν δήλωση μαθημάτων. Σ αυτό που πέρασαν ή σ αυτό που θα πάνε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Χωρίς μετεγγραφή δεν κάνεις δήλωση, άρα μάλλον εκεί που πέρασες. (Δεν ξέρω κατά πόσο είναι απαραίτητο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Αυτοί που παίρνουν μετεγγραφή σε ποιο τμήμα κάνουν δήλωση μαθημάτων. Σ αυτό που πέρασαν ή σ αυτό που θα πάνε?

σε αυτο που περασαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariw

Νεοφερμένος

Η Mariw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Χωρίς μετεγγραφή δεν κάνεις δήλωση, άρα μάλλον εκεί που πέρασες. (Δεν ξέρω κατά πόσο είναι απαραίτητο)

Τι εννοείς δεν είναι απαραίτητο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Χμ μάλλον λάθος. Κάνε δήλωση μη χάσεις το εξάμηνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariw

Νεοφερμένος

Η Mariw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει τι είναι αυτή η δήλωση μαθημάτων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δηλώνεις ποια μαθήματα θα παρακολουθήσεις. Το εξαμηνό σου μπορεί να έχει 15 μαθήματα και εσύ να πρέπει να παρακολουθήσεις 7. Οπότε δηλώνεις ποια θα παρακολουθήσεις. Σαν το μάθημα επιλογής στο λύκειο δες το.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariw

Νεοφερμένος

Η Mariw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Α τώρα κατάλαβα. Ευχαριστώ πάρα πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis!

Νεοφερμένος

Ο akis! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
τα μαθηματα που ειναι υποχρεωτικα τα δηλωνω ολα ε?
εμενα ειναι υποχρεωτικες 23 ωρες την βδομαδα
εσας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
τα μαθηματα που ειναι υποχρεωτικα τα δηλωνω ολα ε?
εμενα ειναι υποχρεωτικες 23 ωρες την βδομαδα
εσας?
ε,ναι.

στο ΗΜΜΥ είναι 25:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis!

Νεοφερμένος

Ο akis! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
και δηλωνω μονο του πρωτου εξαμηνου οι ολα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
μονο του α ' βρε...μην βιαζεσαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pennylane

Τιμώμενο Μέλος

Η Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 396 μηνύματα.
να ρωτησω κ εγω :P αυτα τα μαθηματα τα δηλωνουμε στην γραμματεια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas234

Νεοφερμένος

Ο kostas234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιά γεια σας! Είμαι πρωτοετής φοιτητής στην ασπαιτε στο τμήμα ηλεκτρονικών. Την δευτέρα αρχίζουν τα μαθήματα (έτσι τουλάχιστον μας είπαν) και όπως καταλαβαίνετε αγχώθηκα!:redface: Μήπως ξέρει κάποιος:
1) ποια μαθήματα να επιλέξω και εργαστήρια ή κάτι τέτοιο… (Σημαντικό!!!!)
2) ποτέ θα πάρουμε το πρόγραμμα
3) επίσης θα χωριστούμε σε τμήματα
4) από πού θα μάθουμε σε ποιο κτήριο θα γίνεται το κάθε μάθημα
5) σε γενικές γραμμές πώς να αρχίσω το διάβασμα
6) πότε θα πάρουμε τα βιβλία
χρειάζομαι πραγματικά βοήθεια γιατί έμειναν 3 μέρες!! Οποιαδήποτε επιπλέων πληροφορία θα ήταν χρεισημη!!!! Χίλια ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
https://www.aspete.gr/genikes_plhrofories_hlektronikhs.aspx

τσέκαρε αυτό :)


Αλλά άνοιξέ το με internet Explorer.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3l3n@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βασιλικά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Καλησπερα! Ποια ειναι η διαφορα μεταξυ υποχρεωτικων μαθηματων και επιλογης? Επισης..στο προγραμμα μου, τυχαινει τα υποχρεωτικα μαθηματα να ειναι ιδιες ωρες με τα επιλογης! Το να ειμαι σε δυο διαφορετικες αιθουσες την ιδια ωρα ειναι μαλλον αδυνατον...μπορει καποιος να μου εξηγησει τι γινεται γιατι εχω μπερδευτει? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top