Γενικές φοιτητικές απορίες

vasoyla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vasoyla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
οταν γραφτουμε χρειαζεται πριν φυγουμε να παρουμε κανενα χαρτι απο την γραμματεια που να λεει οτι εχουμε γραφτει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
θα παρετε πασο και αριθμο μυτρωου ,και οποιοδηποτε αλλο κωδικο χρειαζετε ωστε να εκμεταλευτειτε τις υπηρεσιες που τυχος σας προσφερει το πανεπιστημιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasianna45400

Νεοφερμένος

Η vasianna45400 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Mημως γνωριζει κανεις ακριβη ημερομηνια για εγγραφη των πρωτοετων στο φυσικο αθηνας?
Συμφοιτήτρια μου με χαρα σου ανακοινώνω ότι οι εγγραφές είναι στις 28/09 στο συνεδριακό κέντρο "Αρίσταρχος" στις 09:00 (ακριβώς).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ariel92

Νεοφερμένος

Η ariel92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Συμφοιτήτρια μου με χαρα σου ανακοινώνω ότι οι εγγραφές είναι στις 28/09 στο συνεδριακό κέντρο "Αρίσταρχος" στις 09:00 (ακριβώς).
Σ ευχαριστω πολυ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Ped.

Νεοφερμένος

Ο Kostas Ped. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
ΠΑΙΔΙΑ ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΑΣ ΒΟΘΗΣΕΙ!ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΕΓΓΡΑΦΩΝ ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΓΡΑΜΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ 15 ΤΟΥ ΜΗΝΑ!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΝΑ ΕΓΓΡΑΦΩ Η ΣΕ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ?:help:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Για να λέει το όνομά σου εκείνη την ημέρα, εκείνη θα πρέπει να πας αλλιώς χάνεις την εγγραφή!

Νομίζω ότι δεν υπάρχει κάτι σημαντικότερο από τη συγκεκριμένη δουλειά εκείνη τη μέρα, εκτός και αν κάνεις επέμβαση στο νοσοκομείο (οπότε και θα διακιολογηθείς!);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Ped.

Νεοφερμένος

Ο Kostas Ped. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Για να λέει το όνομά σου εκείνη την ημέρα, εκείνη θα πρέπει να πας αλλιώς χάνεις την εγγραφή!

Νομίζω ότι δεν υπάρχει κάτι σημαντικότερο από τη συγκεκριμένη δουλειά εκείνη τη μέρα, εκτός και αν κάνεις επέμβαση στο νοσοκομείο (οπότε και θα διακιολογηθείς!);)
ΒΑΣΙΚΑ ΔΕ ΛΕΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΡΧΙΚΟ ΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ.Π.Χ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ Α-Β 13/Ο9/2010,Γ 14/09/2010, Δ-Ζ 15/09/2010!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
ΒΑΣΙΚΑ ΔΕ ΛΕΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΡΧΙΚΟ ΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ.Π.Χ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ Α-Β 13/Ο9/2010,Γ 14/09/2010, Δ-Ζ 15/09/2010!

Ναι, σε όλες έτσι γίνεται!
Πρέπει να πας τη μέρα που πρέπει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
ΠΑΙΔΙΑ ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΑΣ ΒΟΘΗΣΕΙ!ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΕΓΓΡΑΦΩΝ ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΓΡΑΜΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ 15 ΤΟΥ ΜΗΝΑ!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΝΑ ΕΓΓΡΑΦΩ Η ΣΕ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ?:help:
Για να λέει το όνομά σου εκείνη την ημέρα, εκείνη θα πρέπει να πας αλλιώς χάνεις την εγγραφή!

Νομίζω ότι δεν υπάρχει κάτι σημαντικότερο από τη συγκεκριμένη δουλειά εκείνη τη μέρα, εκτός και αν κάνεις επέμβαση στο νοσοκομείο (οπότε και θα διακιολογηθείς!);)
Όχι ρε ηρεμήστε, δεν χάνεις κανένα δικαιωμα για εγγραφή..αυτό το κάνουν απλά για να μην τύχει να πέσουν όλοι μαζί στην εγγραφή και χάσουν τον μπούσουλα στη γραμματεία..Βάσει νόμου είναι μέχρι τις 30/9..Άμα πάρεις κι ένα τηλέφωνο στη γραμματεία και πεις ότι δεν μπορείς να είσαι στην πόλη την συγκεκριμένη ημερομηνία θα είσαι 100% καλυμένος και δεν νομίζω να έχουν πρόβλημα να πας άλλη μέρα.

ΥΓ. Στη δική μου σχολή πάμε όποτε θέλουμε για εγγραφή πάντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Ped.

Νεοφερμένος

Ο Kostas Ped. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΗ!ΜΟΥ ΖΗΤΑΝ ΕΠΙΚΥΡΩΜΕΝΟ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ ΤΗΣ ΒΕΒΑΙΩΣΗΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ!ΕΧΩ ΤΗ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ.ΠΟΙΟΣ ΟΜΩΣ ΤΗΝ ΕΠΙΚΥΡΩΝΕΙ?ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ?ΤΟ ΚΕΠ?..ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ( Υπεύθυνη Δήλωση, όπου θα δηλώνεται οτι δεν είναι εγγεγραμμένος/η σε άλλο εκπαιδευτικό Ίδρυμα της χώρας.) ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΠ Η ΣΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ ΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΤΙ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Όχι ρε ηρεμήστε, δεν χάνεις κανένα δικαιωμα για εγγραφή..αυτό το κάνουν απλά για να μην τύχει να πέσουν όλοι μαζί στην εγγραφή και χάσουν τον μπούσουλα στη γραμματεία..Βάσει νόμου είναι μέχρι τις 30/9..Άμα πάρεις κι ένα τηλέφωνο στη γραμματεία και πεις ότι δεν μπορείς να είσαι στην πόλη την συγκεκριμένη ημερομηνία θα είσαι 100% καλυμένος και δεν νομίζω να έχουν πρόβλημα να πας άλλη μέρα.

ΥΓ. Στη δική μου σχολή πάμε όποτε θέλουμε για εγγραφή πάντως

Στη δική μου το λένε ρητά ότι χάνουν την εγγραφή.

Αφού λένε τη συγκεκριμένη ημερομηνία, γιατί να πας άλλη; Τι πράγμα είναι αυτό; Τόσες πολλές δουλειές έχετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Ped.

Νεοφερμένος

Ο Kostas Ped. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Όχι ρε ηρεμήστε, δεν χάνεις κανένα δικαιωμα για εγγραφή..αυτό το κάνουν απλά για να μην τύχει να πέσουν όλοι μαζί στην εγγραφή και χάσουν τον μπούσουλα στη γραμματεία..Βάσει νόμου είναι μέχρι τις 30/9..Άμα πάρεις κι ένα τηλέφωνο στη γραμματεία και πεις ότι δεν μπορείς να είσαι στην πόλη την συγκεκριμένη ημερομηνία θα είσαι 100% καλυμένος και δεν νομίζω να έχουν πρόβλημα να πας άλλη μέρα.

ΥΓ. Στη δική μου σχολή πάμε όποτε θέλουμε για εγγραφή πάντως
ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΑΥΤΟ???ΕΓΩ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΚΟ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΗ!ΜΟΥ ΖΗΤΑΝ ΕΠΙΚΥΡΩΜΕΝΟ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ ΤΗΣ ΒΕΒΑΙΩΣΗΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ!ΕΧΩ ΤΗ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ.ΠΟΙΟΣ ΟΜΩΣ ΤΗΝ ΕΠΙΚΥΡΩΝΕΙ?ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ?ΤΟ ΚΕΠ?..ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ( Υπεύθυνη Δήλωση, όπου θα δηλώνεται οτι δεν είναι εγγεγραμμένος/η σε άλλο εκπαιδευτικό Ίδρυμα της χώρας.) ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΠ Η ΣΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ ΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΤΙ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ?
Kαι στο κεπ στην επικυρωνουν!Και την υπευθυνη δηλωση μποεις να την παρεις απτο ΚΕΠ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΗ!ΜΟΥ ΖΗΤΑΝ ΕΠΙΚΥΡΩΜΕΝΟ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ ΤΗΣ ΒΕΒΑΙΩΣΗΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ!ΕΧΩ ΤΗ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ.ΠΟΙΟΣ ΟΜΩΣ ΤΗΝ ΕΠΙΚΥΡΩΝΕΙ?ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ?ΤΟ ΚΕΠ?..ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ( Υπεύθυνη Δήλωση, όπου θα δηλώνεται οτι δεν είναι εγγεγραμμένος/η σε άλλο εκπαιδευτικό Ίδρυμα της χώρας.) ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΠ Η ΣΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ ΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΤΙ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ?

και το σχολείο και το κεπ επικυρώνει φωτοαντίγραφα...την υπεύθυνση δήλωση σου τη δίνει η γραμματεία της σχολής...


ΥΓ: η βεβαίωση πρόσβασης είναι το χαρτί που γράφει πάνω με μαύρα γράμματα "ΒΕΒΑΙΩΣΗ" και έχει τους βαθμούς και το γ.β.π. ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
και το σχολείο και το κεπ επικυρώνει φωτοαντίγραφα...την υπεύθυνση δήλωση σου τη δίνει η γραμματεία της σχολής...


ΥΓ: η βεβαίωση πρόσβασης είναι το χαρτί που γράφει πάνω με μαύρα γράμματα "ΒΕΒΑΙΩΣΗ" και έχει τους βαθμούς και το γ.β.π. ?
Ναι αυτη ειναι!!

ατομικο δελτιο επιτυχιας πηρε κανεις??? Εγω δε το χρειαζομαι για την εγγραφη παντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Ναι αυτη ειναι!!

ατομικο δελτιο επιτυχιας πηρε κανεις??? Εγω δε το χρειαζομαι για την εγγραφη παντως

έλεος...εγώ πήρα τηλ. και βγήκε τηλεφωνητής για τα δικαιολογητικά που χρειάζομαι (για όποιον ενδιαφέρεται 996000 για απθ ) και δν μου έλεγε ότι χρειάζεται...μπήκα σήμερα στο σάιτ της σχολής και λέει πως το θέλουν...πφφφ ξενέρα...ενώ θα έκανα την εγγραφή τη Δευτέρα τώρα θα την κάνω στις 20...ελπίζω τουλάχιστον να μην έχουν πετάξει από το σχολείο το δελτίο επιτυχίας :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Ρε σεις παιδιά, θα πάω την Τρίτη μόνη μου [οι δικοί μου δεν μπορούν] στην Πάτρα να κάνω εγγραφή.
[ξέρω να κυκλοφορώ στην Πάτρα xD]

Θα φαίνομαι τελείως ψάρι έτσι όπως θα είμαι μόνη μου; :redface:
Θα έχει κανέναν εκεί γύρω να με κατατοπίσει ή θα πηγαίνω στα κουτουρού;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Ρε σεις παιδιά, θα πάω την Τρίτη μόνη μου [οι δικοί μου δεν μπορούν] στην Πάτρα να κάνω εγγραφή.
[ξέρω να κυκλοφορώ στην Πάτρα xD]

Θα φαίνομαι τελείως ψάρι έτσι όπως θα είμαι μόνη μου; :redface:
Θα έχει κανέναν εκεί γύρω να με κατατοπίσει ή θα πηγαίνω στα κουτουρού;:redface:

όλο και τίποτα κομματικοί θα κυκλοφορούν γύρω από τη σχολή για να σε κατατοπίσουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Ρε σεις παιδιά, θα πάω την Τρίτη μόνη μου [οι δικοί μου δεν μπορούν] στην Πάτρα να κάνω εγγραφή.
[ξέρω να κυκλοφορώ στην Πάτρα xD]
Θα φαίνομαι τελείως ψάρι έτσι όπως θα είμαι μόνη μου; :redface:
Θα έχει κανέναν εκεί γύρω να με κατατοπίσει ή θα πηγαίνω στα κουτουρού;:redface:

Μην ανησυχείς, όλοι ψάρια είναι τις πρώτες μέρες. Εκείνες τις ημέρες το πανεπιστήμιο γεμίζει με παιδιά με τις ίδιες χαμένες φάτσες.
Εγώ πιστεύω πως είναι χειρότερο να πάει κάποιος με τους γονείς/συγγενείς. Δεν πας στο δημοτικό, στο Πανεπιστήμιο πας! Αν θέλεις παρέα καλύτερα να πάρεις κανέναν φίλο/φίλη μαζί.
Κι όπως είπε ο akiroskirios, θα σε κατατοπίσουν οι φοιτητές που ανήκουν στις κομματικές παρατάξεις, μην ανησυχείς γι' αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
Θα φαίνομαι τελείως ψάρι έτσι όπως θα είμαι μόνη μου; :redface:

Ναι, θα είναι σα να κυκλοφοράς με μια ταμπέλα που θα γράφει "Είμαι πρωτοετής και δε ξέρω τι μου γίνεται". :P

Πλάκα κάνω, μη μασάς. Τις πρώτες μέρες όλοι ήμασταν λίγο-πολύ ψαρωμένοι.

Εγώ την πρώτη μέρα των μαθημάτων έψαχνα να βρω μια αίθουσα που δεν ήταν στο κτήριο της σχολής και είχα χαθεί εντελώς μες το Παν/μιο. Αφού κατάλαβα ότι δεν έχω καμία ελπίδα να βρω την αίθουσα αυτή, άρχισα να ρωτάω όποιον έβρισκα προς τα που είναι το "Πάρκο της Ειρήνης" (η κεντρική κεφεταίρια του Παν/μίου) για να καταφέρω να προσανατολιστώ, τόσο χαμένος ήμουν! :confused::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top