Γενικές φοιτητικές απορίες

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πας στην παλιά και συμπληρώνεις ένα έντυπο για τη διαγραφή σου και σου δίνουν ένα χαρτί (αν θυμάμαι)- πιστοποιητικό ότι δεν είσαι γραμμένος σε κάποιο άλλο τμήμα. Αυτό το παίρνεις μαζί σου στην εγγραφή της άλλης σχολής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Whiteman

Νεοφερμένος

Ο Whiteman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Παιδια ισχυει οι τρεις πρωτοι εισαχθεντες φοιτητες παιρνουν καποιο bonus π.χ. 500 ευρω κτλ?
Ειμαι 3ος στο ΤΕΙ Καστοριας Πληροφορικη με 12,315 και θα ηθελα να μ πειτε αν ξερετε κατι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Παιδια ισχυει οι τρεις πρωτοι εισαχθεντες φοιτητες παιρνουν καποιο bonus π.χ. 500 ευρω κτλ?
Ειμαι 3ος στο ΤΕΙ Καστοριας Πληροφορικη με 12,315 και θα ηθελα να μ πειτε αν ξερετε κατι..
Στην σχολή μου οι 3 πρώτοι πήραν μια τσάντα με ένα αναμνηστικό και κάτι φυλλάδια. Για άλλες σχολές δεν ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Whiteman

Νεοφερμένος

Ο Whiteman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Στην σχολή μου οι 3 πρώτοι πήραν μια τσάντα με ένα αναμνηστικό και κάτι φυλλάδια. Για άλλες σχολές δεν ξέρω.

για ποια σχολη μιλαμε? ΑΕΙ ή ΤΕΙ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
σχετικα με το ποτε αρχιζουν τα μαθηματα, οι ημερομηνιες που βγαζουν οι σχολες σχεδον ποτε δεν ισχυουν αφου παντα εχουμε καταληψεις στην αρχη, ειδικα τωρα που κοβουν και στους πανεπιστημιακους , για αρχες νοεμβρη το κοβω να ξεκιναμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Για τις καταληψεις τετοια εποχη περισυ ειχαν αρχισει...Γενικα μεχρι στιγμης δεν εχει ακουστει κατι και ολα πανε ηρεμα, αρα λογικα ελπιζουμε οτι θα πανε ολα ρολοϊ φετος-τουλαχιστον στην αρχη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
να ρωτήσω; :Ρ αν θυμάμαι καλά μαθήματα αρχίζουν περίπου 10 μέρες μετά την εξεταστική, άρα φέτος κάπου στις 8 οκτώβρη θα ανοίξουμε ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Εξαρταται απο την καθε σχολη. Πχ η δικη μου αρχιζει την επομενη της ληξης της εξεταστικης...αρα τσεκαρε τις ανακοινωσεις της σχολης σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Για τις καταληψεις τετοια εποχη περισυ ειχαν αρχισει...Γενικα μεχρι στιγμης δεν εχει ακουστει κατι και ολα πανε ηρεμα, αρα λογικα ελπιζουμε οτι θα πανε ολα ρολοϊ φετος-τουλαχιστον στην αρχη!

δηλαδη αν ηταν να γινει καταληψη , θα ακουγοντουσαν φημες και τετοια? περσυ τετοια εποχη ακουγοταν κατι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
δηλαδη αν ηταν να γινει καταληψη , θα ακουγοντουσαν φημες και τετοια? περσυ τετοια εποχη ακουγοταν κατι?

ναι....χαμος περσυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Εγω μπηκα στο site της σχολης(παιδαγωγικο ιωαννινων)και ειδα το προγραμμα της εξεταστικης σεπτεμβριου το οποιο τελειωνει 28 σεπτεμβριου.
αρα τα μαθηματα θα ξεκινησουν σιγουρα μετα τις 28;;;ή δεν ειναι και απαραιτητο;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paladin_k20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paladin_k20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Εγω μπηκα στο site της σχολης(παιδαγωγικο ιωαννινων)και ειδα το προγραμμα της εξεταστικης σεπτεμβριου το οποιο τελειωνει 28 σεπτεμβριου.
αρα τα μαθηματα θα ξεκινησουν σιγουρα μετα τις 28;;;ή δεν ειναι και απαραιτητο;;;

Λογικα αμεσως μετα την εξεταστικη. Π.χ. σε εμας τελειωνουν οι εξετασεις Παρασκευη 21/9 και ξεκιναμε Δευτερα 24. Περιμενε την επισημη ανακοινωση βεβαια για να σιγουρευτεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εγω μπηκα στο site της σχολης(παιδαγωγικο ιωαννινων)και ειδα το προγραμμα της εξεταστικης σεπτεμβριου το οποιο τελειωνει 28 σεπτεμβριου.
αρα τα μαθηματα θα ξεκινησουν σιγουρα μετα τις 28;;;ή δεν ειναι και απαραιτητο;;;
μετά τις 28..αλλά να περιμένεις την ανακοίνωση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Ααα,δηλαδή παίζει να ξεκινάνε και τέλος Σεπτέμβρη...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ααα,δηλαδή παίζει να ξεκινάνε και τέλος Σεπτέμβρη...?
Ναι αμέ! Αλλά το πιθανότερο είναι πρώτες μέρες Οκτωβρίου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Σχετικά με τη δική μου σχολή, πάντως, ακούγεται στην περιοχή (της σχολής) ότι φέτος τα μαθήματα θα ξεκινήσουν 20 Οκτώβρη, ενώ σήμερα είπαν στην τηλεόραση ότι οι εγγραφές ίσως τραβήξουν μέχρι και μέσα Οκτώβρη, γιατί υπάρχει κάποιο πρόβλημα στο Υπουργείο, δεν κατάλαβα τι.

Λέτε να αρχίσουμε τόσο αργά;:|
Στην ιστοσελίδα δεν υπάρχει καμία ανακοίνωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Σχετικά με τη δική μου σχολή, πάντως, ακούγεται στην περιοχή (της σχολής) ότι φέτος τα μαθήματα θα ξεκινήσουν 20 Οκτώβρη, ενώ σήμερα είπαν στην τηλεόραση ότι οι εγγραφές ίσως τραβήξουν μέχρι και μέσα Οκτώβρη, γιατί υπάρχει κάποιο πρόβλημα στο Υπουργείο, δεν κατάλαβα τι.

Λέτε να αρχίσουμε τόσο αργά;:|
Στην ιστοσελίδα δεν υπάρχει καμία ανακοίνωση.

και εμενα τα μαθηματα 17 οκτωβρη θα αρχισουν μαλλον...υπαρχει προβλημα στο υπουργειο?μονιμο να φανταστω γιατι και στισ βασεισ προβλημα ειπαν ειχαν και τωρα και στισ εγγραφεσ και στα ξεκινηματα των μαθηματων!!!οτι να ναι!!!μην αγχωνεσαι...θα τραβηξει πολυ η ιστορια οπωσ το κοβω..:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
και εμενα τα μαθηματα 17 οκτωβρη θα αρχισουν μαλλον...υπαρχει προβλημα στο υπουργειο?μονιμο να φανταστω γιατι και στισ βασεισ προβλημα ειπαν ειχαν και τωρα και στισ εγγραφεσ και στα ξεκινηματα των μαθηματων!!!οτι να ναι!!!μην αγχωνεσαι...θα τραβηξει πολυ η ιστορια οπωσ το κοβω..:hmm::hmm:
Αυτό του το είπες για να μην αγχωθεί; :lol::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Αυτό του το είπες για να μην αγχωθεί; :lol::P

χαχα να μην αγχωθει να παει να βρει σπιτι και να γραφτει i mean!!!ελατε παιδια μου ειμαστε στην ελλαδα γινεται τιποτα στην ωρα του?οταν λενε 11-28 σεπτε στην πραγματικοτητα εννοουν 1-15 οκτωβριου!!χαχα τωρα θα τουσ μαθουμε?ειμαστε γατακια εμεισ:P:P:Pχαχαχαχα
εγω θα παω στη σχολη μου στισ 26 να γραφτω σιγα μην τρεξω!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
χαχα να μην αγχωθει να παει να βρει σπιτι και να γραφτει i mean!!!ελατε παιδια μου ειμαστε στην ελλαδα γινεται τιποτα στην ωρα του?οταν λενε 11-28 σεπτε στην πραγματικοτητα εννοουν 1-15 οκτωβριου!!χαχα τωρα θα τουσ μαθουμε?ειμαστε γατακια εμεισ:P:P:Pχαχαχαχα
εγω θα παω στη σχολη μου στισ 26 να γραφτω σιγα μην τρεξω!!:P
Ούτε σχέση να είχαμε με το υπουργείο, άλλα να λέει και άλλα να εννοεί.

Πήγαινε νωρίτερα βρε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top