Γενικές φοιτητικές απορίες

Mr.Brightside

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Τι παίζει τελικά με το Τει Αθήνας?μου είπαν μέχρι Τετάρτη δεν θα γίνουν μαθήματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Geork7

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Ρε σεις, πάω πρώτη μέρα αύριο μόνο με δύο στυλό και ένα μπλοκ σπιράλ. Γιατί μου φαίνονται πολύ λίγα; Αν δεν έβαζα ένα ζευγάρι μεγάλα ακουστικά και τα διάφορα χαρτιά μου (ταυτότητες βασικά),η τσάντα θα ήταν εντελώς περιττή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο antis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Biomedical Engineering. Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.
. Γιατί μου φαίνονται πολύ λίγα;

γιατί είσαι πρωτοετής και είναι η πρώτη σου μέρα!!!!!!σε δυο τρεις μήνες θα σου φαίνονται υπέρ αρκετά και αυτά τα λίγα πραγματάκια................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas211t

Νεοφερμένος

Ο kwstas211t αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Η ηλεκτρονική δήλωση των μαθημάτων δεν έχει ενεργοποιηθεί ακόμα ξέρει κανείς......;
Και κάτι άλλο .......Αυριο που έρχεται η Μερκελ ΄τα μαθήματα θα γίνουν κανονικά αυριο::;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Κάθε σχολή βγάζει σχετική ανακοίνωση.
Το ίδιο ισχύει και για τις αυριανές κινητοποιήσεις.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas211t

Νεοφερμένος

Ο kwstas211t αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Κάθε σχολή βγάζει σχετική ανακοίνωση.
Το ίδιο ισχύει και για τις αυριανές κινητοποιήσεις.:)
Εμας εκει λιγο μπερδεμένα είναι .....σΤο μαθηματικό απεργούν οι καθηγητες όλοι αυτην την εβδομαδα ενώ σήμερα εμείς στο Φυσικο είχαμε κανονικά μάθημα.. οι μετακινησεις δε ξέρω πως πάνε.....Μέχρι Ευαγγελισμο το μετρο λειτουργεί η και αυτο νεκρο;;:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Το μετρό δε λειτουργεί ήδη από σήμερα.
Και κανένα μέσο αύριο την ώρα των κινητοποιήσεων.

Η περίοδος δηλώσεων ανακοινώνεται σε κάθε σχολή.
Αν έχεις ένα τηλέφωνο επικοινώνησε με τη γραμματεία σου καλύτερα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωσ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο κωσ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
να ρωτησω και εγω πρωτοετης μια μερα σαν την αυριανη που δεν παρχουν λεωφορεια και μετρο στην αθηνα οι σχολες λειτουργουν??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Τσέκαρε την ιστοσελίδα της σχολής σου για ακυρώσεις μαθημάτων.
Ο κάθε διδάσκων κρίνει κατά το δοκούν συνήθως, σπάνια οι σχολές αναστέλλουν τη λειτουργία τους αν η απεργία δεν είναι από 24ωρη και πάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωσ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο κωσ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
αλλα δεν 3ερω ειμαι πρωτοετης στ σιτε της σχολης δεν λεει κατι αλλα δεν 3ερω πως 8α πανε οι φοιτητες αφου δεν εχει μεσα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Σου αναφέρω το σύνηθες.
Κανένα μέσο δεν υπάρχει μεταξύ 12.00 -15.00, αν δε σφάλλω.
Η λογική είναι ότι θα πας πρωτύτερα και θα φύγεις αργότερα από αυτό το χρονικό πλαίσιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωσ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο κωσ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
metro δεν εχει κα8ολου και λεωφορεια δεν εχει απο 9-16 ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Καλώς.
Σου επαναλαμβάνω ότι ο καθένας πράττει όπως νομίζει.
Στη σχολή μου λ.χ. ακύρωσαν τις πρωινές παραδόσεις, αλλού μπορεί να γίνουν κανονικά.
Κάποτε δε μας είχαν καν ακυρώσει εξετάσεις κι ας υπήρχαν κινητοποιήσεις.
Ενημερώνεσαι από τη γραμματεία ή κάποιον συμφοιτητή σου.
Στην τελική, αν δεν έχεις μέσο πρόσβασης, δεν πας μία ημέρα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tntqaz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 294 μηνύματα.
Είδα στο fb αυτό..:

"
ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΦΟΙΤΗΤΗΣ-ΤΡΙΑ ΓΙΑ ΑΜΟΙΒΑΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΑΠΟ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ.
ΤΗΛ.: 6980240220

"

Είναι δυνατο να γινει κατι τετοιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Όχι, πλέον έχουν καταργηθεί οι αμοιβαίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
γιατι ομως? σιγα το πραγμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

| BillyC |

Νεοφερμένος

Ο | BillyC | αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
καλησπερα.στο σιτε που δηλωνω τα μαθηματα του τει μου μπηκαν απο μονα τους στην δηλωση μου τα μαθηματα του 1ου εξαμηνου μου αλλα δεν μπορω να κανω αποστολη εκτοσ αν προσθεσω καποιο μαθημα επομενου εξαμηνου.δεν χρειαζεται να κανω κατι ετσι?και κατι αλλο...τα εργαστηρια τα δηλωνω την ημερα που θα εχς εργαστηρια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Καλημέρα,το e-class τι είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Το eclass είναι η πλατφόρμα όπου οι καθηγητές σας ανεβάζουν το υλικό του μαθήματος. Επίσης, μέσω του eclass σας στέλνουν ανακοινώσεις για το συγκεκριμένο μάθημα. Επίσης, εκεί ανεβάζετε και εργασίες για να τις πάρει ο καθηγητής ηλεκτρονικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Λογαριασμό κάνουμε όποτε θέλουμε ή θα μας το πεί η γραμματεία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top