Γενικές συνελεύσεις σχολών 9/2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Για ότι νεότερο (σχετικά με τις αποφάσεις των Γενικών Συνελεύσεων) μπορείτε να μπαίνετε εδώ:

[ΠΗΓΗ] : https://www.mycampus.gr/my_news/foititiko_protoselido/suneleuseis_pantou_des_analutika.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

olgazoe

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgazoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Focko έχω αγχωθεί με τη διαγραφή μου από την παλιά μου σχολή! Κανουν συνέχεια καταλήψεις και η γραμματεία κλειστή!!! Τι να κάνω??? Λες να έχω πρόβλημα με τις ημερομηνίες εγγραφής?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Focko έχω αγχωθεί με τη διαγραφή μου από την παλιά μου σχολή! Κανουν συνέχεια καταλήψεις και η γραμματεία κλειστή!!! Τι να κάνω??? Λες να έχω πρόβλημα με τις ημερομηνίες εγγραφής?

Όταν βγάλουν ημερομηνίες για τις εγγραφές λογικό είναι οι καταληψίες να αφήσουν τις κεντρικές γραμματείες ανοιχτές. Τότε εσύ θα πας επι τόπου στην παλιά σχολή (ελπίζω να μην είναι μακριά) για διαγραφή και μετά στην γραμματείας της Ιατρικής για εγγραφή. Αν δημιουργηθεί πρόβλημα θα είσαι δε θα είσαι η μόνη και σίγουρα θα βρεθεί λύσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgazoe

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgazoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Όταν βγάλουν ημερομηνίες για τις εγγραφές λογικό είναι οι καταληψίες να αφήσουν τις κεντρικές γραμματείες ανοιχτές. Τότε εσύ θα πας επι τόπου στην παλιά σχολή (ελπίζω να μην είναι μακριά) για διαγραφή και μετά στην γραμματείας της Ιατρικής για εγγραφή. Αν δημιουργηθεί πρόβλημα θα είσαι δε θα είσαι η μόνη και σίγουρα θα βρεθεί λύσει.

Δηλαδή δεν υπάρχει μεγάλη διαδικασία για την διαγραφη? σε έναν φίλο μου έκανε μια βδομαδα να βγει η βεβαίωση διαγραφης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Για την διαγραφή απλώς κάνεις μια αίτηση και παίρνεις ένα χαρτί. Δεν είναι μεγάλη η διαδικασία απλώς μερικές σχολές τις μαζεύουν και τις σφραγίζουν όλες μαζί και τις δίνουν με μια καθυστέρηση. Δε πιστεύω ότι θα έχεις προβήματα αλλά ακόμα και αν έχεις δεν υπάρχει περίπτωση να χάσεις την εγγραφή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

olgazoe

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgazoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Για την διαγραφή απλώς κάνεις μια αίτηση και παίρνεις ένα χαρτί. Δεν είναι μεγάλη η διαδικασία απλώς μερικές σχολές τις μαζεύουν και τις σφραγίζουν όλες μαζί και τις δίνουν με μια καθυστέρηση. Δε πιστεύω ότι θα έχεις προβήματα αλλά ακόμα και αν έχεις δεν υπάρχει περίπτωση να χάσεις την εγγραφή.
Ευχαριστώ Focko! Νιώθω πιο ήρεμη τωρα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

massa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο massa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Kατάληψη στους Πολιτικούς Μηχανικούς


αληθεια αγορινα?
οε οεο εοεοεοεοε τζιμπριιιιιιιιιιλ σιιιιιισεεεεεεεε

θα περασω και απο κοντα να δω τι παιζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
Με την Πληροφορικη του Καποδιστριακου, τι εγινε ρε παιδια?
Σημερα δεν ειχε συνελευση?

Αποφασιστηκε καταληψη μεχρι και την αλλη Τριτη 13/9
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
ξερουμε ποια τμηματα του ΤΕΙ θεσσαλονικης ειναι υπο καταληψη? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Με την Πληροφορικη του Καποδιστριακου, τι εγινε ρε παιδια?
Σημερα δεν ειχε συνελευση?

Αποφασιστηκε καταληψη μεχρι και την αλλη Τριτη 13/9

αύριο στις 13:00
checkare στα forums
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LeftNorth

Νεοφερμένος

Ο LeftNorth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
ξερουμε ποια τμηματα του ΤΕΙ θεσσαλονικης ειναι υπο καταληψη? :worry:

Το ίδρυμα βρίσκεται υπό κατάληψη μέχρι και την Παρασκευή 16 Σεπτεμβρίου (σύμφωνα με το σύλλογο φοιτητών). Oι εξετάσεις Σεπτεμβρίου έχουν αναβληθεί για τις 19 Σεμπτεμβρίου 2011.

Κατά το διάστημα της κατάληψης δεν λειτουργεί η γραμματεία και δεν πραγματοποιούνται εγγραφές πρωτοετών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Το ίδρυμα βρίσκεται υπό κατάληψη μέχρι και την Παρασκευή 16 Σεπτεμβρίου (σύμφωνα με το σύλλογο φοιτητών). Oι εξετάσεις Σεπτεμβρίου έχουν αναβληθεί για τις 19 Σεμπτεμβρίου 2011.

Κατά το διάστημα της κατάληψης δεν λειτουργεί η γραμματεία και δεν πραγματοποιούνται εγγραφές πρωτοετών.

σε ευχαριστω πολυ! υπαρχει περιπτωση να συνεχιστει η καταληψη και μετα τις 16? και σε αυτη την περιπτωση τι θα γινει με τις εγγραφες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LeftNorth

Νεοφερμένος

Ο LeftNorth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
σε ευχαριστω πολυ! υπαρχει περιπτωση να συνεχιστει η καταληψη και μετα τις 16? και σε αυτη την περιπτωση τι θα γινει με τις εγγραφες?

Απο την επόμενη Δευτέρα αρχίζει και η εξεταστική και θα γίνονται κανονικά οι εγγραφές απ' όσο ξέρω και με τα μέχρι τώρα δεδομένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Απο την επόμενη Δευτέρα αρχίζει και η εξεταστική και θα γίνονται κανονικά οι εγγραφές απ' όσο ξέρω και με τα μέχρι τώρα δεδομένα.

ευχαριστω πολυ! :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*StarFalLeN*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Απο την επόμενη Δευτέρα αρχίζει και η εξεταστική και θα γίνονται κανονικά οι εγγραφές απ' όσο ξέρω και με τα μέχρι τώρα δεδομένα.
ΔΕΝ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MurdereSs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Ας μιλήσει κάποιος που γνωρίζει τέλος πάντων!! Έχουν σπάσει τα νεύρα μου. Είμαι εγγεγραμένη στην Χαλκίδα από την οποία θέλω να διαγραφώ για να εγγραφώ στη νέα μου σχολή στο Αίγιο. Η Χαλκίδα όμως έχει κατάληψη και εγώ μένω Αθήνα!! Τι στο καλό θα γίνει πια με τις καταλήψεις τους??? Δεν είναι για όλους εύκολα τα πράγματα.. Υποτίθεται οι γραμματείες θα ήταν ανοιχτές.. Αμ δε. Τελειώνετε πιααααααααααααααααααααα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.

:worry::worry::worry:

τι στο διαολο πια?! εμεις δεν θα γραφτουμε ποτε? :cry_x:
οποιος ξερει κατι για τει θεσνικης ας ενημερωσει παρακαλω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LeftNorth

Νεοφερμένος

Ο LeftNorth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Θα σας πω αύριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
παιδια μηπως ξερετε ποτε θα κανουν συνελευση οι φοιτητες στο ΤΕΙ Πειραια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top