Γενικό -  Γενικά για τους βαθμούς

Marizza92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Τάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Εμάς δεν μας τους έχουν δώσει ακόμα:( και κανείς δεν ξέρει πότε θα μας τους δώσουν. Έλεος αυτη τη βδομάδα λένε αλλά δεν ξέρουν πότε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Είναι 19 κ 9/12 (Είχα 19 στα Αρχαία κ στην Έκθεση και 19 στη Φυσική...(είχα γραψει 97/100 στο διαγώνισμα και γι' αυτό μου έβαλε 19 ο Φυσικός μας...τι να πεις...)


Ναι πες μας τώρα ότι το έχεις και παράπονο...τι να πει κανείς...

Άντε ρε Τζιμ, ίδο βαθμό βγάλαμε! Βέβαια αυτό του Λυκείου αξίζει μύριες φορές περισσότερο, οπότε τα συγχαρητήρια δε φτάνουν...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Ναι πες μας τώρα ότι το έχεις και παράπονο...τι να πει κανείς...

Άντε ρε Τζιμ, ίδο βαθμό βγάλαμε! Βέβαια αυτό του Λυκείου αξίζει μύριες φορές περισσότερο, οπότε τα συγχαρητήρια δε φτάνουν...:no1:

Καλά χαλάρωσε μην του στρώσεις και κόκκινο χαλί..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Καλά χαλάρωσε μην του στρώσεις και κόκκινο χαλί..:P

Σκάσε...Ζηλιάρα :P

Ευχαριστώ ξάροπ...

Βέβαια εσύ ξέρεις τι μας νοιάζει και τους δυο και τι όχι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vardis

Νεοφερμένος

Ο ΒΑΡΔΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Παίδες νιώθω ότι οι καθηγητές με αδίκησαν αυτό το τετράμηνο.Έβγαλα 18,4 ΓΜΟ.Εσείς??????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Σε αδικησαν και κλαιγεσαι για ενα 18,4?:O:O

Τι να πω εγω που πηρα 17,8...Οτι το συμπαν συνωμοτει εναντιον μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Παίδες νιώθω ότι οι καθηγητές με αδίκησαν αυτό το τετράμηνο.Έβγαλα 18,4 ΓΜΟ.Εσείς??????????????

Σε αδικησαν και κλαιγεσαι για ενα 18,4?:O:O

Τι να πω εγω που πηρα 17,8...Οτι το συμπαν συνωμοτει εναντιον μου?

Tι του λες βρε Παναγιώτη; Είναι πασιφανές πως το παιδί αδικήθηκε! Μα μόνο 18,4; Πώς τόλμησαν να μην σου βάλουν 20 στην έκθεση ξέρω γω;

Εγώ λοιπόν νιώθω πως θα πρέπει να αναθεωρήσουμε λίγο την αξία μας ως άνθρωποι και ως μαθητές, η οποία προφανώς και δεν φαίνεται σ'ένα χαρτί με νούμερα και να πάψουμε να γκρινιάζουμε χωρίς αιτία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Θα το ξαναπώ μιας και ο βαθμός μου είναι ιδιος με του παιδιου.... γενικα ειναι παρα πλ καλος... τωρα αμα αδικηθηκε σε καποια μαθηματα αυτο δεν ειναι κακο να το πει... αλλα οχι και μοοοονο 18.4:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

millerovia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η millerovia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
19,5:up:...Ρε παιδιά ξέρετε στα πόσα είναι;Δηλαδή είναι 19,5/10;Γιατί δεν το γράφει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
μπράβο σου κέλλυ!! είναι ανάλογα με τα μαθήματα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
19,5:up:...Ρε παιδιά ξέρετε στα πόσα είναι;Δηλαδή είναι 19,5/10;Γιατί δεν το γράφει...

Καλά εσύ πώς έβγαλες 19,5 χωρίς να ξέρεις στα πόσα; :P
Προσθέτεις τους βαθμούς και διαιρείς με τον αριθμό των μαθημάτων, εμάς είναι σε 12α.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Μπα, ποτέ δεν κατάλαβα αυτή την ανοησία του /13. Ούτως ή άλλως προσθέτοντας ν βαθμολογίες και διαιρώντας δια ν σε ένα κομπιουτεράκι, το νούμερο είναι όπως και να χει στα δέκατα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
στα 2-3 μέρος του θέματος υπάρχει αναλυτικα το πως βγαίνει ο βαθμός σε δεκατατρ΄τα η δωδέκατα

εγω εβγαλα 18 αλλα αντικειμενικα θα μου έβαζα 17 με βαση οτι έχω γράψει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Γενικά μπορώ να πω, ότι είμαι ευχαριστημένη με τους βαθμούς που πήρα...Ένα τεραάστιο ευχαριστώ στον καθηγητή μου, της αλγεβρας για το 12αρι που μου έβαλε...(Του έγραψα 4, 4 και 3 του ανθρώπου. -_-).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheJoker

Νεοφερμένος

Ο TheJoker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
αυτοι ειναι καθηγητες!εγω εγραψα 12 και μου εβαλε 10 στην αλγεβρα!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
αυτοι ειναι καθηγητες!εγω εγραψα 12 και μου εβαλε 10 στην αλγεβρα!:mad:

χαχαχα

Εγώ του έγραψα 2 και μου έβαλε 12. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheJoker

Νεοφερμένος

Ο TheJoker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
περυσι και εγω τοσο ειχα γραψεικαι ειχα παρει 16.....φετος αυτη η καθηγητρια ειναι πολυ στριγκλα!πολ θα χαιροτανε αν μου εβαζε και 8:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
αυτοι ειναι καθηγητες!εγω εγραψα 12 και μου εβαλε 10 στην αλγεβρα!:mad:

Εγω του ειχα γραψει 15 γεωμετρια και 12 αλγεβρα,ομως του ελεγα και κανα προφορικο και το εσωσα το 16 (αλγεβρα) και 17 (γεωμετρια) στο τετραμηνο :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheJoker

Νεοφερμένος

Ο TheJoker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
ρε συ και εγω ελεγα....και οταν την ρωτησα γιατι μου εβαλε τοσο μου λεει για να γινεις καλυτερος:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
Η συνηθισμένη δικαιολογία:(.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top