Βόλλευ

Βάντα..

Νεοφερμένος

Η Βάντα.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Στον Ολυμπιακο στον πειραιά λόγο ηλικίας παίζω και εγώ μονό κορασίδες και πανγκορασιδες.... πασαδωρος ειμαι ....:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy: η καλυτερη θεση.......:D:D:D



Φυσικά και είναι η καλύτερη θέση....:iagree: η καρδιά της ομάδας....:D μην σταματήσεις....να συνεχίσεις αφού είσαι και σε καλή ομάδα....:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

millerovia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η millerovia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Mε τέτοιο ύψος...:what:
Χαχα...τώρα είδα το ποστ...Ναι το ύψος βοηθάει σε τέτοιες θέσεις...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

G!Ot@K/

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η giota αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
εγω ειμαι αρκετα κοντη παρ'ολ'αυτα ασχολουμαι με το βολευ χρονια και ειμαι κ στις κορασιδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelinazv

Νεοφερμένος

Η angelinazv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Ας μιλησουμε...για βολλευ!
α)σε ποια ομαδα παιζετε?
β)ποσεσ ωρες κανετε προπονηση?
γ)τι 9εση παιζετε?
δ)ποια 9εωρειτε καλυτερη 9εση η 9α 9ελατε να εχετε?
ε)και οτι αλλο 9ελετε να πειτε..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnykim

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
ε)Στο γυμνάσιο παίζαμε θυμάμαι και είχε πολύ πλάκα! Πιο πολύ δεν έχω ασχοληθεί..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Ειχα κανει ενα χρονο αλλα το βαρεθηκα. Απο θεση ξεκινουσα στο 6 ή στο σερβις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soul of Sin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Soul of Sin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Εκανα 8 χρονια βολεϊ.Περασα απο ολες τις θεσεις εκτος του πασαδορου.Προσπαθησα σε μερικες προπονησεις αλλα...Η πιο δυσκολη θεση απο ολες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Εγώ έκανα 2 χρόνια αλλά ήμουνα λίγο πιο μικρή και δεν έπαιξα σε τουρνουά.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefiiwii

Νεοφερμένος

Η στεφι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
γεια σας παιδιααα...!πραγματικα χρειαζομαι βοηθεια!επαιζα στην ομαδα βολλευ του σχολειου μου(ημουν αρκετα καλη ,ημουν και αρχηγος) 4 χρονια αλλα προπερσυ αλλαξα σχολειο και το σταματησα.ενδιαφερομαι να γραφτω στην ομαδα του δημου μου αλλα εχω καποιες αποριεςς:xixi: αρχικα θελω να μου πει καποιος πως χωριζονται οι ομαδες αναλογα με την ηλικια η με το ποσο καλος εισαι?επεισης σε τι θα ημουν εγω?(ειμαι 16 χρονων και αρκετα καλη με τo μονο κακο οτι αφου το σταματησα 2 χρονια εχω ξεχασει να κανω καρφι:( αν και στα αλλα συνεχιζω να ειμαι πολυ καλη)βοηθεια καποιος ειναι sos!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαράλαμπος μβ

Νεοφερμένος

Ο Χαράλαμπος μβ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Ποτέ δεν είναι αρά.Τελικά τι σκέφτεσε να κανεις? https://volley1ball.blogspot.com/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xazila

Νεοφερμένος

Η xazila αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
μια χαρα εγω παιζω 5..παιζεις ακομα? =)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
το βολλευ ειναι φοβαρο αθλημα εκανα 3 χρονια
-))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olina11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olina11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
λοιπο, εγω παιζω 6 χρονια συνεχομεα (εκτος της φετινης χρονιας) και δε θελω να το σταματησω τωρα που θα ειμαι κομοτηνη.....ξερεις κανεις καμια γυναικεια ομαδα εκει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BigTimeRush

Νεοφερμένος

Η Μαρκέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Πάω βόλλευ 4 χρόνια και είμαι απλά ερωτευμένη με αυτό το άθλημα! Ποτέ δεν είναι αργά να ξεκινήσεις κάτι... Αν το θες γιατί όχι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rania98

Νεοφερμένος

Η rania98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Καλησπέρα μπορώ να ρωτησω ποσό χρόνο χρειάζεται περίπου να εκδοθεί ένα δελτίο αθλητή ? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanosp9

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος Παπαδόπουλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σοφάδες (Καρδίτσα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Καλησπέρα μπορώ να ρωτησω ποσό χρόνο χρειάζεται περίπου να εκδοθεί ένα δελτίο αθλητή ? :)


Γύρω στον μηνα. Εξαρτάται κιολας. Μπορει και σε μια εβδομάδα αφου σταλούν τα χαρτιά σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top