Βρες παρέα στο μέρος που πέρασες

uncensored

Νεοφερμένος

Η uncensored αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Αθήνα εγώ παίδες!! και συγκεκριμένα Αγγλική Φιλολογία :D Κανένας άλλος για Πανεπιστημιούπολη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εδώ δύο. Και πολυτεχνείο ρε αλάνι? (Πολιτικών Μηχανικών εγώ). Πότε σκοπεύετε να κατεβείτε θεσσαλονίκη εσείς?:D
Εγώ ανέβηκα την Κυριακή, βρήκα σπίτι και ήρθα χθες.Για εγγραφή θα πάω γύρω στις 15-20.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tipotas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tipotas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Εδώ δύο. Και πολυτεχνείο ρε αλάνι? (Πολιτικών Μηχανικών εγώ). Πότε σκοπεύετε να κατεβείτε θεσσαλονίκη εσείς?:D

Εγώ τώρα την επόμενη εβδομάδα θα ψάξω για σπίτι(ήθελα πρώτα να σιγουρευτώ ότι πέρασα θεσσαλονίκη) και μετά βλέπουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsirko77

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.

infinity_kn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η infinity_kn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 123 μηνύματα.

ronny

Νεοφερμένος

Ο ronny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Κτηνιατρικη ΑΠΘ κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konna96

Νεοφερμένος

Η konna96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
ιατρικη ιωανιννων...κανεις!??!??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

s υ n n y

Νεοφερμένος

Η s υ n n y αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εγώ ανέβηκα την Κυριακή, βρήκα σπίτι και ήρθα χθες.Για εγγραφή θα πάω γύρω στις 15-20.
θεσσαλονίκη πού βρήκες σπίτι? :)
-συγχαρητηρια κιολας!-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
ΕΜΠ, τοπογράφων κανείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
θεσσαλονίκη πού βρήκες σπίτι? :)
-συγχαρητηρια κιολας!-
Ευχαριστώ.Βρήκα στην Ευαγγελίστρια.Αρκετά κοντά στο πανεπιστημιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosxalkida

Νεοφερμένος

Ο panosxalkida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ιατρικη ιωανιννων...κανεις!??!??

Μεχρι τωρα ειμαστε 2 ατομα Ιωαννινα, με εσενα 3. Οχι Ιατρικη ομως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntinav

Νεοφερμένος

Η ntinav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Κτηνιατρική απθ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

s υ n n y

Νεοφερμένος

Η s υ n n y αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Ευχαριστώ.Βρήκα στην Ευαγγελίστρια.Αρκετά κοντά στο πανεπιστημιο.
ααα εισαι κοντα σ εμενα ;) δλδ κοντα στο πρωην σπιτι μου,σημερα ξενοικιασα γιατι μετακομιζω... σε βολευει η ευαγγελιστρια,παιρνεις το ωραιοτατο μινιον 16 για να γυρισεις απο κεντρο κι απο πανεπιστημια με ποδια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βούλα-rf-5

Νεοφερμένος

Η Βούλα-rf-5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Εγώωω :clapup: πέρασα ψυχολογία στο ΦΠΨ!!!Εσύ? :)

Επιτέλους κάποιος από φιλοσοφική ρε παιδιά!! Εγώ φιλολογία! :clapup:

Αθήνα εγώ παίδες!! και συγκεκριμένα Αγγλική Φιλολογία :D Κανένας άλλος για Πανεπιστημιούπολη;

Εγώ! γεια σου συνάδελφε :) Φιλολογία εδώ :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariaal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mariaal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Πάτρα μηχανικών η/υ και πληροφορικής;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βούλα-rf-5

Νεοφερμένος

Η Βούλα-rf-5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
άντε ας μαζευτεί και κανένας άλλος από φιλοσοφική ΕΚΠΑ βρε παιδιααααάααα!!!!!!!! να γνωριστούμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eagle09

Νεοφερμένος

Ο eagle09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Πληροφορική ΑΠΘ :D:D:D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
ααα εισαι κοντα σ εμενα ;) δλδ κοντα στο πρωην σπιτι μου,σημερα ξενοικιασα γιατι μετακομιζω... σε βολευει η ευαγγελιστρια,παιρνεις το ωραιοτατο μινιον 16 για να γυρισεις απο κεντρο κι απο πανεπιστημια με ποδια :P
Nαι.Κ είναι στις αρχές τις περιοχής οπότε δε θα φοβάμαι και το βράδυ.Οι περισσότεροι που μένουν εκεί εξάλλου είναι φοιτητές.:)
Καλορίζικο το καινούριο σου σπίτι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 148 μηνύματα.
μηχανολογων αεροναυπηγων πατρας εδω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θανάσης-13-

Νεοφερμένος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
βιομηχανικη διοικηση και τεχνολογικα κανεις ? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top