Βρες παρέα στο μέρος που πέρασες

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Περιβάλλοντος!
Nομίζω μια κοπέλα απ' το σχολέιο μου πέρασε εκεί αλλά δεν είναι και πολύ σόι :P και δεν ξέρω αν θα πάει κιόλας :confused::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Nομίζω μια κοπέλα απ' το σχολέιο μου πέρασε εκεί αλλά δεν είναι και πολύ σόι :P και δεν ξέρω αν θα πάει κιόλας :confused::/:

Χαχαχα δεν πειράζει.. :P Έτσι κι αλλιώς ούτε εγώ είμαι σίγουρη για το αν θα πάω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ronny

Νεοφερμένος

Ο ronny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Ποτε θα πας για εγγραφή;
Κοιτα εγω ειμαι Θεσσαλονίκη και θα ξανακατεβω Αθήνα απλα δεν ξερω ποτε θα γραφτω πριν φυγω η αφου γυρισω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

uncensored

Νεοφερμένος

Η uncensored αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Επιτέλους κάποιος από φιλοσοφική ρε παιδιά!! Εγώ φιλολογία! :clapup:



Εγώ! γεια σου συνάδελφε :) Φιλολογία εδώ :whistle:

Γεια σου και σενα!! :D Βρήκες σπίτι;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BlueRose598

Νεοφερμένος

Ο BlueRose598 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εχουμε κανεναν βιολογο στην Θεσ/νικη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.

NikosDim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Αλεξανδρούπολη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

novemberrain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Κανένας για Ξάνθη? :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βούλα-rf-5

Νεοφερμένος

Η Βούλα-rf-5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Γεια σου και σενα!! :D Βρήκες σπίτι;;;;

Αθήνα μένω εγώ!
Αν θέλεις στείλε μου μήνυμα να ανταλλάξουμε φβ αν έχεις, να γνωριστούμε! :) γιατί δεν βρίσκω κανέναν από φιλοσοφική ΕΚΠΑ εδώ μέσα!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ComUsr

Νεοφερμένος

Ο ComUsr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Κ εγω ;) σου έστειλα φβ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
με τρομάζεις λιγάκι :/: :P






Πιο παραστατικα δε θα μπορουσε να περιγραψει το πανεπιστημιακο κλιμα...Οπως τα λεει ειναι:/: Αλλα μη τρομαζεις ολοι τα περναμε αυτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandkonst

Νεοφερμένος

Ο alexandkonst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
ρε παιδια περασε κανεις πολιτικος ξανθη?!? απο την πόλη μου( καβάλα) 5-6 ατομα μονο βλεπω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrtini

Νεοφερμένος

Η Μυρτώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Πέρασε κανείς ΤΕΙ Νοσηλευτικής Αθήνας;;; Γιατί νομίζω πως είμαι η μόνη... :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
οι Αθηναιοι που χαθηκαμε? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Χημικο θεσσαλονικηηη :) :) :) πρωτη μερα στη σχολη μας βλεπω σε φαση "θελεις να γινουμε φιλοι?"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Χημικο θεσσαλονικηηη :) :) :) πρωτη μερα στη σχολη μας βλεπω σε φαση "θελεις να γινουμε φιλοι?"

ετσι θα σε πλησιασουν τα κομματοσκυλα .Be aware
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,797 μηνύματα.
Χημικο θεσσαλονικηηη :) :) :) πρωτη μερα στη σχολη μας βλεπω σε φαση "θελεις να γινουμε φιλοι?"

Εκτός των κομματόσκυλων και λοιπών φοιτητοπατέρων που ψάχνουν να γνωρίσουν νέα γκομενάκια,

νομίζω ότι όλοι οι πρωτοετείς φοιτητές θα βράζετε στο ίδιο καζάνι: θα προσπαθεί ο καθένας να χτίσει τον δικό του κύκλο γνωριμιών με κάποιον τρόπο...κάπως πρέπει να γίνει η αρχή μεταξύ των αγνώστων :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penny...bio

Νεοφερμένος

Η penny...bio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άρτεμις (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Πέρασε κανείς ΤΕΙ Νοσηλευτικής Αθήνας;;; Γιατί νομίζω πως είμαι η μόνη... :confused:


egw!!!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MrsStyles2

Νεοφερμένος

Η MrsStyles2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top