Βρες παρέα στο μέρος που πέρασες

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
:confused: Δεν ξέρω κανέναν που να έχει δηλώσει Πάτρα! Εμένα η παρέα μου μαζέυτηκε στην Αθήνα και ελάχιστοι στη Θεσσαλονίκη... Τι στο καλό;

καλε 3ερεισ εμενα εχχεχε:hehe::hehe::hehe::hehe:
τυχερη εισαι γιατι εμεισ απο οτιβλεπω 8α σκορπιστουμε σε ολη την ελλαδα α8ηνα-πατρα-8εσσαλονικη παντου:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Αλήθεια; Εμάς οι περισσότεροι Πάτρα και Αθήνα.Είναι επειδή με την Πάτρα απέχουμε γύρω στα 40 λεπτά.
Θεσσ λίγα άτομα.Εγώ και και 2-3 ακόμη και αν. :P

Same here για Σαλόνικα. Τουλάχιστον θα περνάς καλά στις απόκριες (βλ καρναβάλι) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki.gr

Νεοφερμένος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Same here για Σαλόνικα. Τουλάχιστον θα περνάς καλά στις απόκριες (βλ καρναβάλι) :P
Θα έχω να διαλέξω μεταξύ Ξάνθης και Πάτρας.Φυσικά στο 2ο θα καταλήξω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki.gr

Νεοφερμένος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
εστι ολοι πατρα να γινει χαμοσ χεχεχεχ:hehe::hehe::hehe::hehe:εννοειται να μασ επισκεπτεσαι συχνα:clapup::clapup:

Τι?? Ολοι πατρα φέτος? ?? Αν ειναι ετσι να μην πάρω μετεγγραφή για ηρακλειο...γτ ετσι οπως το κοβω με την ανοδο τβν βασεων πιυ λενε, βιολογικό πατρας με βλεπω και μετα προς ολοταχως για τα πατρια εδαφη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Τι?? Ολοι πατρα φέτος? ?? Αν ειναι ετσι να μην πάρω μετεγγραφή για ηρακλειο...γτ ετσι οπως το κοβω με την ανοδο τβν βασεων πιυ λενε, βιολογικό πατρας με βλεπω και μετα προς ολοταχως για τα πατρια εδαφη :P
χεχεχεχ κατσε πατρα καλα εισαι!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki.gr

Νεοφερμένος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Δεν το πρόσεξα πως είσαι απο ηράκλειο :P Αν κανονίσουμε απο εδω τίποτα να έρθεις...θα σε χρειαστούμε :P
Εγω είμαι απο Ρόδο. Βρήκα σπίτι στο κέντρο....που ακριβως θα σε γελάσω. Οι ξαδέρφες μου το βρήκαν που σπουδάζουν εκει :D

Χαχαχ οκ... οτι θετε! :)
Και να μου ελεγες, ουτε εγω ξερω ...δεν είμαι μεσα απο τη πολη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Αχααα :) σουβεχω ηδη συμφοιτητρια, μια φιλη μ :)
Ανυπομονώ να γνωρίσω καινούριο κόσμο!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Θα έχω να διαλέξω μεταξύ Ξάνθης και Πάτρας.Φυσικά στο 2ο θα καταλήξω :D

Lucky you! Εγώ για Ρέθυμνο με βλέπω :worry:
Θέλω να φυγωωωωωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Lucky you! Εγώ για Ρέθυμνο με βλέπω :worry:
Θέλω να φυγωωωωωωω
Παρομοίως.Πότε θα ανέβεις Αθήνα;Νομική τελικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Παρομοίως.Πότε θα ανέβεις Αθήνα;Νομική τελικά;

Ναι νομική έβαλα πρώτη μετά από πολλή σκέψη :P λέω για Σεπτέμβριο γύρω στις 20, εξάλλου σπίτι έχω ήδη βρει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ναι νομική έβαλα πρώτη μετά από πολλή σκέψη :P λέω για Σεπτέμβριο γύρω στις 20, εξάλλου σπίτι έχω ήδη βρει...
Ααα μια χαρά. :D Αν είχα επιλέξει και εγώ Νομική θα ήμασταν συμφοιτήτριες :P
Εγώ μάλλον Κυριακή θα ανέβω Θεσσαλονίκη για σπίτι και μετά ξανά εγγραφή και οριστικά γύρω στις 20 Σεπτέμβρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κελλυ Ζ.

Νεοφερμένος

Η Κελλυ Ζ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Lucky you! Εγώ για Ρέθυμνο με βλέπω :worry:
Θέλω να φυγωωωωωωω

Ρέθυμνο σε ποια σχολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Ααα μια χαρά. :D Αν είχα επιλέξει και εγώ Νομική θα ήμασταν συμφοιτήτριες :P
Εγώ μάλλον Κυριακή θα ανέβω Θεσσαλονίκη για σπίτι και μετά ξανά εγγραφή και οριστικά γύρω στις 20 Σεπτέμβρη.
Α θα κάνεις δυο ταξίδια; Εγώ λέω να πάω οριστικά οριστικά 20 Σεπτέμβρη είτε αρχίσουν είτε όχι τα μαθήματα. Αλλά δεν έχεις βρει σπίτι οπότε καλά είναι να πας πιο νωρίς. Τουλάχιστον πριν βγουν οι βάσεις...
Ρέθυμνο σε ποια σχολη?
Όχι Αθήνα περνάω αλλά Ρέθυμνο θα έρχομαι για επισκέψεις (βλ παραπάνω σχόλια :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Α θα κάνεις δυο ταξίδια; Εγώ λέω να πάω οριστικά οριστικά 20 Σεπτέμβρη είτε αρχίσουν είτε όχι τα μαθήματα. Αλλά δεν έχεις βρει σπίτι οπότε καλά είναι να πας πιο νωρίς. Τουλάχιστον πριν βγουν οι βάσεις...
Αναγκαστικά :P Πρέπει να βρω σπίτι και σιγά σιγά να τακτοποιούμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κελλυ Ζ.

Νεοφερμένος

Η Κελλυ Ζ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Α θα κάνεις δυο ταξίδια; Εγώ λέω να πάω οριστικά οριστικά 20 Σεπτέμβρη είτε αρχίσουν είτε όχι τα μαθήματα. Αλλά δεν έχεις βρει σπίτι οπότε καλά είναι να πας πιο νωρίς. Τουλάχιστον πριν βγουν οι βάσεις...

Όχι Αθήνα περνάω αλλά Ρέθυμνο θα έρχομαι για επισκέψεις (βλ παραπάνω σχόλια :P )

Χαχα οντως...συγγνώμη :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,798 μηνύματα.
Γενικά αυτό το φόρουμ δεν έχει φοιτητική ιστορία για Πάτρα...είναι λιγάκι πρωτόγνωρο αυτό που συμβαίνει φέτος. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Γενικά αυτό το φόρουμ δεν έχει φοιτητική ιστορία για Πάτρα...είναι λιγάκι πρωτόγνωρο αυτό που συμβαίνει φέτος. :P

Ποιος στις χάρες σας Πατρινοί :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Γενικά αυτό το φόρουμ δεν έχει φοιτητική ιστορία για Πάτρα...είναι λιγάκι πρωτόγνωρο αυτό που συμβαίνει φέτος. :P

το μισό ισκουλ στην Πάτρα φέτος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,798 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top