Βρες παρέα στο μέρος που πέρασες

Vasotzm

New member

Η Vasotzm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Ψυχολογία. Πολύ ωραία και τα δύο.Δημοσιογραφία δήλωσα και εγώ αλλά πολύ χαμηλοτερα. Έτσι για το γαμώτο :P
Ψυχολογία;;; :O συγχαρητήρια!!!!Εγώ ψυχολογία δεν έβαλα καθόλου!αλλά μετά τη 10η επιλογή άρχιζα να βάζω ότι να΄ναι!μέχρι και ιατρική έβαλα!χαχα :P θα μείνεις σε σπίτι ή στην εστία;

Emilouko

New member

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,993 μηνύματα.
Ψυχολογία;;; :O συγχαρητήρια!!!!Εγώ ψυχολογία δεν έβαλα καθόλου!αλλά μετά τη 10η επιλογή άρχιζα να βάζω ότι να΄ναι!μέχρι και ιατρική έβαλα!χαχα :P θα μείνεις σε σπίτι ή στην εστία;
Ευχαριστω!:) Εμενα 1η επιλογή μου. Σε σπίτι. Εσύ;

Vasotzm

New member

Ευχαριστω!:) Εμενα 1η επιλογή μου. Σε σπίτι. Εσύ;
Κι εγώ σε σπίτι!!πάντως υπάρχει πολύς κόσμος που έχει ήδη αρχίσει να νοικιάζει!εγώ θα πάω να κοιτάξω μόλις βγουν τα αποτελέσματα.Εσύ; :)

Βάσω(Μαρία)

New member

Η Βάσω(Μαρία) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Παιδες οποιοι ειναι για θεσσαλονικη στειλτε πμ στην Εμιλουκο να κανονιστει συναντηση. Θα ανεβω μεσα στο σεπτεμβρη ΣΤΑΝΤΑΡ ενα ΠΣΚ πανω. Να σας δω. Και πατρα κατα 99% αλλα μεσοβδομαδα.. μετα Οκτωβρη μαλλον θα κατεβω Αθηνα. Δεν σας νοιαζει το ξερω.. :P
p.s : Αγαπαμε Εμιλουκο..

Emilouko

New member

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,993 μηνύματα.
Κι εγώ σε σπίτι!!πάντως υπάρχει πολύς κόσμος που έχει ήδη αρχίσει να νοικιάζει!εγώ θα πάω να κοιτάξω μόλις βγουν τα αποτελέσματα.Εσύ; :)
Εγώ μετά τις 20 Αυγούστου.Μπορεί και πριν τα αποτελέσματα :)
Παιδες οποιοι ειναι για θεσσαλονικη στειλτε πμ στην Εμιλουκο να κανονιστει συναντηση. Θα ανεβω μεσα στο σεπτεμβρη ΣΤΑΝΤΑΡ ενα ΠΣΚ πανω. Να σας δω. Και πατρα κατα 99% αλλα μεσοβδομαδα.. μετα Οκτωβρη μαλλον θα κατεβω Αθηνα. Δεν σας νοιαζει το ξερω.. :P
p.s : Αγαπαμε Εμιλουκο..
Αν τακτοποιηθούμε να κανονίσουμε.Δεν έχω πρόβλημα :D

dimidimi

New member

Η Dimitra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Παιδιά περνάει κανείς στο ΠΑΜΑΚ? χρηματοοικονονικό ή οργάνωση και διοίκηση επιχειρήσεων?

Vasotzm

New member

Α ωραία!!εγώ μετά τα αποτελέσματα γιατί δεν είμαι σίγουρη :) πάντως αν περάσω εκεί μπορούμε να γνωριστούμε αν θέλεις :)

Τελευταία επεξεργασία:

aliki.gr

New member

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Ηράκλειο κανείς? ?? :P

Akis_Megara

Well-known member

Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.
Σε κανένα τμήμα της φιλοσοφικής Αθήνας κανένας; :P

Akis_Megara

Well-known member

Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 977 μηνύματα.
Οι μελλοντικοί Αθηναίοι φοιτητές πότε λέτε να εγκατασταθείτε μόνιμα;:D

arnold

Member

Ο arnold αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 402 μηνύματα.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 977 μηνύματα.

Vilas

New member

Ο Vilas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 62 μηνύματα.
vilas πως και εβαλες ηρακλειο πρωτη επιλογη πιστευεις η ιατρικη εκει ειναι καλυτερη απ τις αλλες?
Κοιτα, οι αξιολογήσεις που εχουν γίνει δείχνουν πως η Ιατρική Κρήτης είναι παρα πολυ δυνατό τμήμα.
Αλλα δεν την προτιμάω για αυτο.Πιστεύω πως όλα τα τμήματα Ιατρικής στην Ελλάδα είναι εξίσου καλα και ισότιμα.Το καθε ενα με τα προτερήματα και τα μειονεκτήματα του.
Την επέλεξα επειδή προσωπικα θα βοηθήσει οικονομικά και επειδή έχω επισκεπτεί Κρήτη, Θεσσαλονίκη και Αθήνα και πιστεύω πιο πολυ μου ταιρίαζει η ζωή στην Κρήτη :)

timonierhs

New member

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,243 μηνύματα.
Εγω νομιζα οτι οι υποψηφιοι φοιτητες αυτον τον Καιρο περιμενουν τις βασεις κι οχι τις ανακοινωσεις για τις εγγραφες.

Guest 824270

Επισκέπτης

G
αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έχουν βγάλει ανακοίνωση για τις εγγραφές; Γιατί κι εγώ αυτό περιμένω...
Δεν νομιζω. Συνηθως ανακοινωνονται ημερομηνιες αφου βγουν οι βασεις.
Σε ποια σελιδα βλεπουμε τα αποτελεσματα και τι γραφουμε;

arnold

Member

Ο arnold αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
Κοιτα, οι αξιολογήσεις που εχουν γίνει δείχνουν πως η Ιατρική Κρήτης είναι παρα πολυ δυνατό τμήμα.
Αλλα δεν την προτιμάω για αυτο.Πιστεύω πως όλα τα τμήματα Ιατρικής στην Ελλάδα είναι εξίσου καλα και ισότιμα.Το καθε ενα με τα προτερήματα και τα μειονεκτήματα του.
Την επέλεξα επειδή προσωπικα θα βοηθήσει οικονομικά και επειδή έχω επισκεπτεί Κρήτη, Θεσσαλονίκη και Αθήνα και πιστεύω πιο πολυ μου ταιρίαζει η ζωή στην Κρήτη :)
ετσι εχω ακουσει και γω οτι ειναι πολλυ καλο τμημα μαζι με τη πατρα

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...