Βρες παρέα στο μέρος που πέρασες

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Δεν νομιζω. Συνηθως ανακοινωνονται ημερομηνιες αφου βγουν οι βασεις.
Σε ποια σελιδα βλεπουμε τα αποτελεσματα και τι γραφουμε;

I think είναι η σελίδα που μπαίναμε για τους βαθμούς. Χρειάζεσαι τα αρχικά σου και τον 8ψήφιο προσωπικό κωδικό σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

undead2033

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο undead2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.

Guest 824270

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν χρειαζεται ο κωδικος του μηχανογραφικου δελτιου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki.gr

Νεοφερμένος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
:clapup: Εγω κατα 80% Ηράκλειο ^^

Ιατρικη οπως ειδα παρακάτω ετσι; :)
Το αλλο 20% που πάει!?

Εγω μαλλον...μακαρι δηλαδη :P

Τι σχολή?? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

undead2033

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο undead2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.

Vilas

Νεοφερμένος

Ο Vilas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Ιατρικη οπως ειδα παρακάτω ετσι; :)
Το αλλο 20% που πάει!?

Ναι, Ιατρική. :) Σύμφωνα με ολες τις εκτιμήσεις περνάω Κρήτη άνετα αλλα ποτε δεν ξέρεις...για αυτο είπα 80%. :D
Εσυ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki.gr

Νεοφερμένος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Εγω βιολογια! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vilas

Νεοφερμένος

Ο Vilas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Εγω βιολογια! :D

Ωραία :) Και εγω αμεσως μετα τις Ιατρικές την Βιολογία Κρήτης έχω.Μονο τα καλύτερα ακουγονται για το εν λογω τμήμα.
Αντε να βγουν οι βάσεις, να οργανωθούμε οσοι είμαστε για Κρήτη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki.gr

Νεοφερμένος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Ωραία :) Και εγω αμεσως μετα τις Ιατρικές την Βιολογία Κρήτης έχω.Μονο τα καλύτερα ακουγονται για το εν λογω τμήμα.
Αντε να βγουν οι βάσεις, να οργανωθούμε οσοι είμαστε για Κρήτη :)

Αχαα ... καμια οργάνωση για μενα, απο ηρακλειο είμαι :P
Εσυ απο που? Εχεις ψαχτεί για σπιτι/εστια? ...βασικα δεν έχουμε εστια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.

aliki.gr

Νεοφερμένος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.

Κελλυ Ζ.

Νεοφερμένος

Η Κελλυ Ζ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Κανεις για ρεθυμνο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
επειδη βλεπω ολοι κρητη για να αρχισουν κ οι συμμετοχεσ για πατρα:hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vilas

Νεοφερμένος

Ο Vilas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Αχαα ... καμια οργάνωση για μενα, απο ηρακλειο είμαι :P
Εσυ απο που? Εχεις ψαχτεί για σπιτι/εστια? ...βασικα δεν έχουμε εστια :P

Δεν το πρόσεξα πως είσαι απο ηράκλειο :P Αν κανονίσουμε απο εδω τίποτα να έρθεις...θα σε χρειαστούμε :P
Εγω είμαι απο Ρόδο. Βρήκα σπίτι στο κέντρο....που ακριβως θα σε γελάσω. Οι ξαδέρφες μου το βρήκαν που σπουδάζουν εκει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Δεν το πρόσεξα πως είσαι απο ηράκλειο :P Αν κανονίσουμε απο εδω τίποτα να έρθεις...θα σε χρειαστούμε :P
Εγω είμαι απο Ρόδο. Βρήκα σπίτι στο κέντρο....που ακριβως θα σε γελάσω. Οι ξαδέρφες μου το βρήκαν που σπουδάζουν εκει :D
χεεχχεεχεε:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl: ωραιοσ:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
επειδη βλεπω ολοι κρητη για να αρχισουν κ οι συμμετοχεσ για πατρα:hehe::hehe:
Τι πράγμα είναι αυτό με την Πάτρα φέτος; Όλη η παρέα μου εκεί θα είναι. Θα σας επισκέπτομαι συχνα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Τι πράγμα είναι αυτό με την Πάτρα φέτος; Όλη η παρέα μου εκεί θα είναι. Θα σας επισκέπτομαι συχνα :P

εστι ολοι πατρα να γινει χαμοσ χεχεχεχ:hehe::hehe::hehe::hehe:εννοειται να μασ επισκεπτεσαι συχνα:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Τι πράγμα είναι αυτό με την Πάτρα φέτος; Όλη η παρέα μου εκεί θα είναι. Θα σας επισκέπτομαι συχνα :P
:confused: Δεν ξέρω κανέναν που να έχει δηλώσει Πάτρα! Εμένα η παρέα μου μαζέυτηκε στην Αθήνα και ελάχιστοι στη Θεσσαλονίκη... Τι στο καλό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
:confused: Δεν ξέρω κανέναν που να έχει δηλώσει Πάτρα! Εμένα η παρέα μου μαζέυτηκε στην Αθήνα και ελάχιστοι στη Θεσσαλονίκη... Τι στο καλό;
Αλήθεια; Εμάς οι περισσότεροι Πάτρα και Αθήνα.Είναι επειδή με την Πάτρα απέχουμε γύρω στα 40 λεπτά.
Θεσσ λίγα άτομα.Εγώ και και 2-3 ακόμη και αν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top