Βρες παρέα στο μέρος που πέρασες

art1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Υποψήφιος διδάκτορας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 233 μηνύματα.
ΦΙιλοσοφική Θεσσαλονίκης....ιστορικό-αρχαιολογικό!!!
Τα λέμε στη σχολή...για όποιον πέρασε εκεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
κοζανη κανεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

art1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Υποψήφιος διδάκτορας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Όποιος έχει περάσει φιλοσοφική θεσσαλονίκης ας το αναφέρει εδώ!! Εγώ είμαι στο ιστορικό-αρχαιολογικό(από φέτος)!!
Μελλοντικοί φιλόλογοι(όλων των γλωσσών),Ιστορικοί,Αρχαιολόγοι....άνθρωποι του πνεύματος προσέλθετε!!!Να γίνουμε πολλοί(κρίμα να γνωριστούμε μετά από χρόνια στον ΑΣΕΠ...εκεί και αν είμαστε πολλοί...ειδικά οι ΠΕ02):D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Περασα Κοινωνικη Διοικηση Κομοτηνης,περασε κανεις αλλος στο συγκεκριμενο τμημα ή γενικα στην κομοτηνη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olina11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olina11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
Περασα Κοινωνικη Διοικηση Κομοτηνης,περασε κανεις αλλος στο συγκεκριμενο τμημα ή γενικα στην κομοτηνη?

εγω κομοτηνη αλλα φιλολογια:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Περασα Κοινωνικη Διοικηση Κομοτηνης,περασε κανεις αλλος στο συγκεκριμενο τμημα ή γενικα στην κομοτηνη?

Η αδερφη μου περασε στο ιδιο τμημα. Αυριο πανε για να επιπλωσουνε το σπιτι και τη απο τη Δευτερα θα κανει και την εγγραφη.

Ζωαρα θα κανετε στην Κομοτηνη, μην ανησυχεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
Πιαδια Θεσσαλονικη φανταζομαι περασαν πολλοι καμια συναντηση φοιτητων ischool θα γινει εκει?

Kάτι θα κανονίσουμε και φέτος το χειμώνα.Κάτσε να τελειώσει η εξεταστική για τους περισσότερους και θα κανονιστεί meeting. Να έχεις το νου σου στο αντίστοιχο Thread. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olina11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olina11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
Συγχαρητηρια!:D:D

Θες να κανουμε παρεα?:redface:

χαχαχα ναι ρε εννοειται :clapup::clapup::clapup: εγω θα ανεβω κομοτηνη γυρω στις 20....μολις βαλω εκει ιντερνετ θα σου στειλω πμ να βρεθουμε...πωωω πολυ χαρηκα τωραααα:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shadowinthedark

Νεοφερμένος

Η shadowinthedark αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
κανενας που περασε ροδο προσχολικης αγωγης;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
χαχαχα ναι ρε εννοειται :clapup::clapup::clapup: εγω θα ανεβω κομοτηνη γυρω στις 20....μολις βαλω εκει ιντερνετ θα σου στειλω πμ να βρεθουμε...πωωω πολυ χαρηκα τωραααα:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Τελειαα!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:

Εγω θα ανεβω κομοτηνη στις 25 ή 26 σεπτεμβριου ,αλλα δεν θα εχω ακομη ιντερνετ εκει:/:
Θελεις να ανταλλαξουμε κινητα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγνωστος Χ

Νεοφερμένος

Ο My Law αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Πρέπει να μαζευόμαστε σιγά-σιγά εμείς, οι Νομικάριοι της Αθήνας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
Kaνενας φυσικο θεσσαλινικης; ας μου στειλει πμ οποιος σοιμφοιτητης /σοιμφοιτητρια βρεθει εδω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Κανενας Καβαλα αξαδες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theo44

Νεοφερμένος

Ο theo44 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
κανεις στην θεσσαλονικη ευοσμο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

charaj

Νεοφερμένος

Η charaj αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εγω Γιαννενα ΦΠΨ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Περασα Κοινωνικη Διοικηση Κομοτηνης,περασε κανεις αλλος στο συγκεκριμενο τμημα ή γενικα στην κομοτηνη?

Εγώ στο Ιστορικό, αλλά δε θα παω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top