Βρες παρέα στο μέρος που πέρασες

Minnie

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιεράπετρα (Λασιθίου). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Το "Ωραία είναι" στο τέλος, ακολουθούμενο από ".." και μία φατσούλα ":P", για άλλο σε προϊδεάζει.

https://www.youtube.com/watch?v=AAiRvH5HA_8

Γυναίκες...
Εγώ ένα πράγμα έχω να πω..α ρε Κρήτηηηηηηηηηηηη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pera_brexei

Νεοφερμένος

Η Μαργαρίτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
22 priest91 πληροφορική ιωαννίνων

και 23 pera_brexei τει κοινωνικης εργασιας Ηρακλειου
-----------------------------------------
Πέρασα 'Β Εξάμηνο...Όχι δεν βρήκα ακόμα σπίτι...:D:D:D

:):):)Εσύ σε ποιό εξάμηνο πέρασες;;;:):):)
περασα στο πρωτο εξαμηνο!δν ξερω αν εχεις παει αλλα στον εσταυρωμενο εκει που ειναι τα τει εχει την απιστευτη φοιτητικη ζωη,ειναι ολα μαζεμενα γυρω στα 11 και σε ολες τις οικοδομες της περιοχης μενουν μονο φοιτητες:jumpy:την εγραφη θα την κανεις τωρα η εσεις του β σε αλλη ημ/νια??θες να νοικιασεις σπιτι στο κεντρο η κοντα στα τει??α και απο που εισαι xD ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
πληροφορικη απθ καμια κοπελα?? οεεο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peter1991

Νεοφερμένος

Ο peter1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
καποιος/α αγγλικη αθηνας????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
καποιος/α αγγλικη αθηνας????
Eπιτελους ενας συναδελφος:jumpy:!!!!Κι εγω αγγλικη ειμαι....αλλα δε σου κανω....ειμαι Θεσσαλονικη...:D
-----------------------------------------
πληροφορικη απθ καμια κοπελα?? οεεο?
βρε nefi μου αρεσει παντως που επιμενεις....
-----------------------------------------
καπου θα σε εχασα εσενα..:fss::fss:


1εμενα ειχα στο νουμερο αυτο αλλα δεν χρειαζεται να με βαζω αλλο..:xixi:
2 Αλεξανδρα Χημικο Ιωαννινων :kitty:
3 elenidrama1 τει βρεφονηπιοκομιας (α εξαμηνο) :bunny:
4 TomWelling18 Ιστορικο & αρχαιολογικο Ιωαννινων :cat:
5 athina evlavi τει βρεφονηπιοκομιας :bunny:
6 αφροδιτη περασε τει Λογοθεραπειας Καλαματα αλλα παιρνει κατευθειαν μεταγραφη για Γιαννενα
7 Marilenaki μαθηματικο Ιωαννινων
8 nenaki μηχανικων επιστημης υλικων αλλα σκεφτεται να ξανα δωσει πανελλαδικες..
9 xasonous τει Λογοθεραπειας ( β εξαμηνο)
10 Ευδοκια τει βρεφονηπιοκομιας (α εξαμηνο) :bunny:
11 apina144 τει βρεφονηπιοκομιας ( βασικα μπορει να ειναι το ιδιο ατομο με το νουμερο 5 :ee: :bunny:
12 dimitris - aigio Ιστορικο & αρχαιολογικο Ιωαννινων :cat:
13 efoulini<3 Χημικο Ιωαννινων :kitty:
14 kirsten..!!*! τει Λογοθεραπειας
15 chalbi Ιατρικη Ιωαννινων
16 jo! Παιδαγωγικο δημοτικης εκπαιδευσης Ιωαννινων
17 GiorGia Ιατρικη Ιωαννινων
18 ΔΗΜΗΤΡΗΣ_pap μαθηματικο Ιωαννινων
19 orientation - Πληροφορική Ιωαννίνων
20 smooth.kathrine - Επιστήμης και Τεχνολογίας των Υλικών Ιωαννίνων
21 !~Giwt@~! Παιδαγωγικό δημοτικής εκπαίδευσης Ιωαννίνων

Δεν την ξανα γραφω.. θα με παρουν με τις πετρες...:who::who:

:!::!::!:ολοι εσεις για γιαννενα?να ερθω και εγω??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Eπιτελους ενας συναδελφος:jumpy:!!!!Κι εγω αγγλικη ειμαι....αλλα δε σου κανω....ειμαι Θεσσαλονικη...:D
-----------------------------------------

βρε nefi μου αρεσει παντως που επιμενεις....
-----------------------------------------


:!::!::!:ολοι εσεις για γιαννενα?να ερθω και εγω??:P
:'(:'(:'(:'( ναι αλλα εγω δεν θα βρω κανεναν τους γιατι ειμαι και σε τει και β εξαμηνο...:'(
Ναι, αμα θες ελα...:xixi::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
:'(:'(:'(:'( ναι αλλα εγω δεν θα βρω κανεναν τους γιατι ειμαι και σε τει και β εξαμηνο...:'(
Ναι, αμα θες ελα...:xixi::xixi:
και κανενας αλλος δεν ειναι β εξαμηνο?η τει?Μην ανησυχεις θα σου ερθω εγω:D:jumpy::jumpy:οκ θα ερθω καμια βολτα απο γιαννενα!!!ε δεν ειναι μακρια δα θεσσαλονικη-γιαννενα!!!!!Ερχομαι!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenidrama1

Νεοφερμένος

Η elenidrama1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
οντως ήμαστε αρκετά ατομα για γιάννενα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
οντως ήμαστε αρκετά ατομα για γιάννενα:)
Ελενη τι κανεις? Καιρο εχουμε να τα πουμε..:xixi:
Πηγες Γιαννενα? :)
-----------------------------------------
και κανενας αλλος δεν ειναι β εξαμηνο?η τει?Μην ανησυχεις θα σου ερθω εγω:D:jumpy::jumpy:οκ θα ερθω καμια βολτα απο γιαννενα!!!ε δεν ειναι μακρια δα θεσσαλονικη-γιαννενα!!!!!Ερχομαι!!!!!!!!!!
3 ωρες ειναι :fss:
Οκ..να ερθεις..:P
Στο τει ειναι και αλλα ατομα στο β εξαμηνο ομως οχι.. Αυτο μετραει πιο πολυ..Το εξαμηνο. Μεχρι να παω θα εχουν κανει ηδη τις παρεες τους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Ελενη τι κανεις? Καιρο εχουμε να τα πουμε..:xixi:
Πηγες Γιαννενα? :)
-----------------------------------------

3 ωρες ειναι :fss:
Οκ..να ερθεις..:P
Στο τει ειναι και αλλα ατομα στο β εξαμηνο ομως οχι.. Αυτο μετραει πιο πολυ..Το εξαμηνο. Μεχρι να παω θα εχουν κανει ηδη τις παρεες τους..
Η θα τους βρεις και θα κανεις παρεα μαζι τους η θα κανεις παρεα με παιδια απο το εξαμηνο σου.:DΠαντως καλη σχολη ειναι στα Γιαννενα.την ειχα δηλωσει και γω.:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Η θα τους βρεις και θα κανεις παρεα μαζι τους η θα κανεις παρεα με παιδια απο το εξαμηνο σου.:DΠαντως καλη σχολη ειναι στα Γιαννενα.την ειχα δηλωσει και γω.:iagree:
Το ξερω πως ειναι πολυ καλη η σχολη..:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Al.Nik

Νεοφερμένος

Ο Al.Nik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Κάνενας χημικό αθήνας ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Al.Nik

Νεοφερμένος

Ο Al.Nik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Ποιοί περάσαμε πανεπιστημιούπολη ? Εννοώ εδώ :

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sia_x

Νεοφερμένος

Η sia_x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
εκει μου ειπαν οτι ειναι η ιστορια αρχαιολογια. αλλα πούντη η ατιμη? δεν την γραφει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariannaaua

Νεοφερμένος

Η Μαριάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Γεωπονικό κανείς??:)
Εγώ πέρασα Βιοτεχνολογία αλλά δεν ξέρω κανέναν από κει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorGia

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Αν κπ περασε φετος ιατρικη ιωαννινων ας με κν αdd ως φιλη!!! πρεπει ν δυκτιωνομαστε σιγα-σιγα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SWEET HEART

Νεοφερμένος

Η SWEET HEART αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
και 23 pera_brexei τει κοινωνικης εργασιας Ηρακλειου
-----------------------------------------
περασα στο πρωτο εξαμηνο!δν ξερω αν εχεις παει αλλα στον εσταυρωμενο εκει που ειναι τα τει εχει την απιστευτη φοιτητικη ζωη,ειναι ολα μαζεμενα γυρω στα 11 και σε ολες τις οικοδομες της περιοχης μενουν μονο φοιτητες:jumpy:την εγραφη θα την κανεις τωρα η εσεις του β σε αλλη ημ/νια??θες να νοικιασεις σπιτι στο κεντρο η κοντα στα τει??α και απο που εισαι xD ???

Την εγγραφή θα την κάνω τώρα αν και μπορώ και αργότερα...
Δεν έχω αποφασίσει ακόμα για το που θα νοικιάσω...Εσύ που νοίκιασες;????Από Ρέθυμνο είμαι...
;););););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
παιδια κανεισ για καβαλα?????????????????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foula

Νεοφερμένος

Η foula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Γεωπονικό κανείς??:)
Εγώ πέρασα Βιοτεχνολογία αλλά δεν ξέρω κανέναν από κει:P
Καλέ, πέρασε μια φίλη μου Βιοτεχνολογία! (χμ, ακόμη τη ζηλεύω..) :P Μη διανοηθείς να μην πας! Μόνο αυτό σε λέω!!! :mpam:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Τει Λογοθεραπειας Hπειρ. β εξαμηνο κανεις???? :mad2::mad2:






:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top