Βρες παρέα στο μέρος που πέρασες

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Και δεν χαίρεσαι. Εγώ σε ζηλεύω. Τυχερούληηη.
Χαιρομαι, αλλα αν ειμαι ενας θα με ξεζουμισουν:P:P!! Ασε, 13 ωρες εψαχνα για σπιτι και δεν ειδα ουτε εναν φοιτητη στο δρομο... Μονο φοιτητριες:):D:)!! Ασε που αν ειμαι μονος μου, με ποιον θα μιλαμε για γκομενες, με ποιον θα τα πινουμε, θα γινομαστε τυφλα και θα αραζουμε στα σπιτια?? Αλλοι 3 συμφοιτητες ειναι απαραιτητοι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
κ γω δν βρισκω κανενα κοριτσι στ απθ πληροφορικη...δν θελω να ειμαι το μονο κοριτσι....:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
κ γω δν βρισκω κανενα κοριτσι στ απθ πληροφορικη...δν θελω να ειμαι το μονο κοριτσι....:'(
Αποκλειεται!! Ειπαμε, οι γυναικες δεν ξερετε απο υπολογιστες και τεχνολογια, αλλα οχι κι ετσι:P:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
Αποκλειεται!! Ειπαμε, οι γυναικες δεν ξερετε απο υπολογιστες και τεχνολογια, αλλα οχι κι ετσι:P:P...

ελα ντε?...παντως δν θελω να ειμαι μονη σαν το λεμονι:'( στο τμημα αυτοματισμου οταν πηγα να κανω περσυ εγγραφη δν ειδα ουτε ενα κοριτσι ! ελεοος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chalbi

Νεοφερμένος

Ο chalbi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ποσοι περασαν Ιωαννινα ή θα ερθουν με μεταγραφη? :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:



Mono για την φανταστικη, μοναδικη , ανεπαναλυπτη Αλεξανδρα ξερω οτι περασε Ιωαννινα... :D
Καποιος αλλος?

Για διευκολυνση και επειδη δεν εχω τι αλλο να κανω τωρα σας λεω τα παιδια που θα ειναι Γιαννενα :
Λοιπον μετραω...
1 ΒΑΜ ΒΑΜ (εγω) τει Λογοθεραπειας... (β εξαμηνο)
2 Αλεξανδρα Χημικο Ιωαννινων
3 elenidrama1 τει βρεφονηπιοκομιας (α εξαμηνο)
4 TomWelling18 Ιστορικο & αρχαιολογικο Ιωαννινων
5 athina evlavi τει βρεφονηπιοκομιας
6 αφροδιτη περασε τει Λογοθεραπειας Καλαματα αλλα παιρνει κατευθειαν μεταγραφη για Γιαννενα
7 Marilenaki μαθηματικο Ιωαννινων
8 nenaki μηχανικων επιστημης υλικων αλλα σκεφτεται να ξανα δωσει πανελλαδικες..
9 ειναι και μια αλλη κοπελα Λογοθεραπεια Ιωαννινων αλλα δε θυμαμαι το ονομα της...

:!: τελικα ειμαστε αρκετοι.. αν υπαρχουν και αλλοι :sorry: δεν τους θυμαμαι....




:P μονο το ονομα με το πρασινο ειναι αγορι...
και εγω παιδια ιατρικη ιωαννινων περασα...ειμαστε αρκετοι..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
κανείς Λαμία??????????????????????:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boubou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλονή (Λέσβος). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
¨

:D:D ωραια....
Αλλα τι εξαμηνο ???:hmm:

νομιζω στο 1ο γιατι ηταν 1.000 μορια πανω απο τη σχολη.............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jo!

Νεοφερμένος

Η jo! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
εγω παιδαγωγικο δημοτικης εκπαιδευσης ιωαννινων...βαλτε με κ μενα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fame

Νεοφερμένος

Η fame αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
εγω περασα μαθηματικο στο ηρακλειο κρητης....κανεις απο εκει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ASTRONIK999

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Χουσάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Εγω περασα φυσικο Αθηνας. Κανενας που να εχει περασει Φυσικο ή Μαθηματικο ή φιλολογια ή ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΠΟΛΗ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros91

Νεοφερμένος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ραφήνα (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Χαιρετώ! Μόλις γύρισα από διακοπές και έχασα την αρχή του πόστ!:'( Τέλος Πάντων πέρασα στη σχολή ηλεκτρονικών υπολογιστικών συστημάτων ΤΕΙ Πειραιά! Άλλος? :emm:

Πρώην συμμαθητής μου πέρασε εκεί, αλλά μακάρι να μην τον γνωρίσεις... Ούτε τα έντερα του δεν τον χωνεύουν!
-----------------------------------------
Αποκλειεται!! Ειπαμε, οι γυναικες δεν ξερετε απο υπολογιστες και τεχνολογια, αλλα οχι κι ετσι:P:P...

Νομίζεις φίλε! Κάνε μια βόλτα στο facebook και δες φωτογραφίες από φίλες σου, ή γενικά γνωστές σου, και σύγκρινέ τες με το πως είναι στην πραγματικότητα. Φίλε, το photoshop το δουλεύουν καλύτερα και από επαγγελματίες φωτογράφους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sstteelaaaaa

Νεοφερμένος

Η sstteelaaaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
να κανω μια ασχετη ερωτηση?περσι περασα φυσικο στα γιαννενα...φετος ξαναεδωσα και αποφασισα να παω τελικα νηπιαγωγων-εκει περασα φετος..πρεπει να παρω καποιο χαρτι διαγραφης απο το φυσικο?αν ναι υπαρχουν συγκεκριμενες ημερομηνιες???ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
να κανω μια ασχετη ερωτηση?περσι περασα φυσικο στα γιαννενα...φετος ξαναεδωσα και αποφασισα να παω τελικα νηπιαγωγων-εκει περασα φετος..πρεπει να παρω καποιο χαρτι διαγραφης απο το φυσικο?αν ναι υπαρχουν συγκεκριμενες ημερομηνιες???ευχαριστω!
Ναι, πρέπει να πας να διαγραφείς από τα φυσικό και μετά να πας να εγγραφείς στη νέα σου σχολή, κρατώντας βέβαια το χαρτί που πιστοποιεί ότι έχεις διαγραφει!. Δε νομίζω να υπάρχουν συγκεκριμένες ημερομηνίες απλά πρέπει να διαγραφείς πριν εγγραφεις στη νηπιαγωγών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety<3

Νεοφερμένος

Η sweety<3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Γειά! Εγώ πέρασα Πάτρα κοιν. εργασία!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
να κανω μια ασχετη ερωτηση?περσι περασα φυσικο στα γιαννενα...φετος ξαναεδωσα και αποφασισα να παω τελικα νηπιαγωγων-εκει περασα φετος..πρεπει να παρω καποιο χαρτι διαγραφης απο το φυσικο?αν ναι υπαρχουν συγκεκριμενες ημερομηνιες???ευχαριστω!

Συγκεκριμένη ημερομηνία διαγραφης δεν υπάρχει.Όμως το γοργόν και χάριν έχει;)
Η διαδικασία είναι απλή και έχει ως εξής(τουλάχιστον για τη σχολή μου...) : Συμπληρώνεις μια υπεύθυνη δήλωση, οπου αναγράφεις ότι "Επιθυμώ τη διαγραφή μου απο τη σχολή τάδε λόγω της εισαγωγης μου σε αλλη σχόλη της τριτοβάθμιας εκπαίδευσης". Στη συνέχεια, υπογράφεις την υπεύθυνη δήλωση επιτόπου σε κάποιο ΚΕΠ ή Αστυνομικό τμήμα της περιοχής σου.Τέλος ταχυδρομείς το εν λόγω έγγραφο και περιμένεις τη Βεβαίωση διαγραφής απο τη σχολή σου.

Άντε και καλή διαγραφή...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelina

Νεοφερμένος

Η stelina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
υπάρχει κανείς που να πέρασε Σέρρες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna13

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Πέρασε κανένας Πάτρα ή σπουδάζει εκεί?Γιατί εγώ εκεί πάω!


Εγω πέρασα Πάτρα οικονομικών επιστημών!!!!:)εσύ που πέρασες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

randy1989

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Καλησπέρα. Θα ήθελα να ρωτήσω αν είναι κανείς από εδώ 2ετής στο τμήμα της Οικονομικής Επιστήμης στο Ο.Π.Α (Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών).:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
παιδια κανενας αλλος για καβαλα........???????????????:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Νομίζεις φίλε! Κάνε μια βόλτα στο facebook και δες φωτογραφίες από φίλες σου, ή γενικά γνωστές σου, και σύγκρινέ τες με το πως είναι στην πραγματικότητα. Φίλε, το photoshop το δουλεύουν καλύτερα και από επαγγελματίες φωτογράφους!
:lol::lol::lol: Eνα δικιο το χεις φιλαρακι μου!! Να 'σαι καλα, με εκανες και γελασα βραδιατικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top