Βρες παρέα στο μέρος που πέρασες

ntinoula

Νεοφερμένος

Η ntina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Πέρασε κανένας Πάτρα ή σπουδάζει εκεί?Γιατί εγώ εκεί πάω!
εγω!! περασα γεωλογια πατρας..εσυ σε ποιο τμημα περασες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
α.π.θ πληροφορικης καμια κοπελα??:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki_b

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
εγω!! περασα γεωλογια πατρας..εσυ σε ποιο τμημα περασες?


Εγω πολιτικος μηχανικος πατρα!! Πολυ καλη η σχολη σου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ASTRONIK999

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Χουσάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Παιδιά πόσοι έχετε περάσει στην πανεπιστημιούπολη Αθήνα? (Σε πάσης φύσεως σχολή)
-----------------------------------------
ποπο απο ορθογραφια σκιζω
χαχα
αντε ρε παιδια δωστε σημαδια ζωησ
-----------------------------------------
Ρε παιδια δωστε σημαδια ζωης!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raspberry

Νεοφερμένος

Η Raspberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Έχω διαβάσει όλες τις σελίδες so far και απ'ότι βλέπω είμαι η μόνη που πέρασε στο τμήμα γαλλικής γλώσσας και φιλολογίας στην Αθήνα...:(Κανείς να με διαψεύσει????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giwta91

Νεοφερμένος

Η giwta91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
στατιστικη οικονομικου πανεπιστημιου????????????????????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantinekots

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Έχω διαβάσει όλες τις σελίδες so far και απ'ότι βλέπω είμαι η μόνη που πέρασε στο τμήμα γαλλικής γλώσσας και φιλολογίας στην Αθήνα...:(Κανείς να με διαψεύσει????

Ξερω συμφοιτητριά σου, αλλα σε διαβεβαιώ οτι δεν θα χαρεις καθολου να τη γνωρισεις.

στατιστικη οικονομικου πανεπιστημιου????????????????????????????????

Ξερω δυο συμφοιτητριές σου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giwta91

Νεοφερμένος

Η giwta91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Ξερω δυο συμφοιτητριές σου. :P[/quote]


παλι καλα γιατι δεν ειχα βρει κανεναν μεχρι τωρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

player

Νεοφερμένος

Η player αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 57 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
και εγω περασα στο συγκεκριμενο τμημα :)μονο που δεν ειμαι απο τη κρητη



Aπό που είσαι κοπελιά( γιατί οι μισές ρίζες μας είναι απο Θεσσαλονίκη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsol

Νεοφερμένος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Μηχανικών Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών Κοζάνης κανένας;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantinekots

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Ολοι οι καποδιστριακοί εκτος δικηγόρων, γιατρών, πολιτικών επιστημονων, οικονομολόγων...Και γειτονάκια οι ΕΜΠιτες, εκτός των Αρχιτεκτόνων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
Aπό που είσαι κοπελιά( γιατί οι μισές ρίζες μας είναι απο Θεσσαλονίκη;

απο θεσσαλονικη ειναι..!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnightsun

Νεοφερμένος

Η midnightsun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Aπό που είσαι κοπελιά( γιατί οι μισές ρίζες μας είναι απο Θεσσαλονίκη;

απο θεσσαλονικη ειμαι
-----------------------------------------
απο θεσσαλονικη ειναι..!!!:D

α ρε λενιω !!!
θα μου λειψεις βρε !:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Πρωτοετης εμφανισιμος και προπαντων φιλοδοξος φοιτητης της Σχολης Εφαρμοσμενων Μαθηματικων κ' Φυσικων Επιστημων ΕΜΠ
αναζητει πρωτοετη/εις φοιτητρια/ες της ιδιας σχολης(ή γενικα του
ΕΜΠ).

Περαιτερω πληροφοριες στο: m3lt3d@hotmail.com
(msn/e-mail)

:thanks:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
απο θεσσαλονικη ειμαι
-----------------------------------------


α ρε λενιω !!!
θα μου λειψεις βρε !:(

το ξερω.. κ εμενα θα μου λειψεις παρα πολυ dj daf...:'(:'(
με ποιον θα μιλαω τωρα για την πινκ... εεε???:'(
θα ερχομαι ομως, δε με ξεφορτωνεσαι τοσο ευκολα..!:nono::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Πρωτοετης εμφανισιμος και προπαντων φιλοδοξος φοιτητης της Σχολης Εφαρμοσμενων Μαθηματικων κ' Φυσικων Επιστημων ΕΜΠ
αναζητει πρωτοετη/εις φοιτητρια/ες της ιδιας σχολης(ή γενικα του ΕΜΠ).

Περαιτερω πληροφοριες στο: m3lt3d@hotmail.com
(msn/e-mail)

:thanks:



Εξαιρετική η αγγελία σου :D:D:D
Μήπως να κάνω και γω μια τέτοια;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnightsun

Νεοφερμένος

Η midnightsun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
το ξερω.. κ εμενα θα μου λειψεις παρα πολυ dj daf...:'(:'(
με ποιον θα μιλαω τωρα για την πινκ... εεε???:'(
θα ερχομαι ομως, δε με ξεφορτωνεσαι τοσο ευκολα..!:nono::D

να ερχεσαι βρε οργιο:P για διακοπες στη κερκυρα

παιδια μηπως υπαρχει κανεισ για ροδο στο τμημα νηπιαγωγων?περασε η αδερφη μου εκει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Εξαιρετική η αγγελία σου :D:D:D
Μήπως να κάνω και γω μια τέτοια;;;
Κανε! Αλλα μην επαναπαυθεις σε αυτη ε!Δυναμικα τις πρωτες μερες στη σχολη;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobby1

Νεοφερμένος

Ο bobby1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Εγώ πέρασα πάτρα παιδιά! Δεν ξέρω καθόλου τη πόλη! πρώτη φορά θα πάω... όποιος θέλει ας στείλει πμ να τα πούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top