Βρες παρέα στο μέρος που πέρασες

Koan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Koan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Πρωτοετης εμφανισιμος και προπαντων φιλοδοξος φοιτητης της Σχολης Εφαρμοσμενων Μαθηματικων κ' Φυσικων Επιστημων ΕΜΠ
αναζητει πρωτοετη/εις φοιτητρια/ες της ιδιας σχολης(ή γενικα του
ΕΜΠ).

Περαιτερω πληροφοριες στο: m3lt3d@hotmail.com
(msn/e-mail)

:thanks:



το mail είναι λάθος...
grammi_gnorimiwn_To-sinikesio-tu-apelpismenu@hotmail.com:bravo::bravo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.

Koan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Koan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Περισσοτερο για πλακα το γραψα το ποστ.Ελπιζω και συ το δικο σου.;)
Το δικό μου είναι κανονικη πρόταση συνεργασίας.. μην είσαι μονοφάγας!..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Πρωτοετης εμφανισιμος και προπαντων φιλοδοξος φοιτητης της Σχολης Εφαρμοσμενων Μαθηματικων κ' Φυσικων Επιστημων ΕΜΠ
αναζητει πρωτοετη/εις φοιτητρια/ες της ιδιας σχολης(ή γενικα του ΕΜΠ).

Περαιτερω πληροφοριες στο: m3lt3d@hotmail.com
(msn/e-mail)

:thanks:





χαχαχααχαχα!!!!:lol::lol::lol: τι άλλο θα δούμε...και γαμώ η αγγελία σου δε μπορώ να πω.........!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Το δικό μου είναι κανονικη πρόταση συνεργασίας.. μην είσαι μονοφάγας!..
χεχε οκ μαν:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παναγιώτης_

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέα Χαλκηδόνα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Χαιρετώ! Μόλις γύρισα από διακοπές και έχασα την αρχή του πόστ!:'( Τέλος Πάντων πέρασα στη σχολή ηλεκτρονικών υπολογιστικών συστημάτων ΤΕΙ Πειραιά! Άλλος? :emm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ASTRONIK999

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Χουσάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Ολοι οι καποδιστριακοί εκτος δικηγόρων, γιατρών, πολιτικών επιστημονων, οικονομολόγων...Και γειτονάκια οι ΕΜΠιτες, εκτός των Αρχιτεκτόνων.
Το γνωρίζω αυτό απλά ολοι που έχουν περάσει να πουν δυο λόγια και να γνωριστούμε ως αυριανοί συμφοιτητές!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τζίνα

Νεοφερμένος

Η Τζίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ!!!!:D:D Κανείς άλλος??Δεν έχετε δώσει σημεία ζωής μέχρι τώρα..!:'(:'(:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ASTRONIK999

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Χουσάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
εγώ αρχικά ηθελα εμπ αλλα με εφαγε η τρελα που εχω για τη φυσικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τζίνα

Νεοφερμένος

Η Τζίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
εγώ αρχικά ηθελα εμπ αλλα με εφαγε η τρελα που εχω για τη φυσικη
Νομίζω ότι και το ΣΕΜΦΕ έχει πολλή φυσική!Εδώ έχει και η δική μου σχολή στα τρία _απ' όσο θυμάμαι!_τουλάχιστον πρώτα εξάμηνα!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VavourasLP

Νεοφερμένος

Ο VavourasLP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Το γνωρίζω αυτό απλά ολοι που έχουν περάσει να πουν δυο λόγια και να γνωριστούμε ως αυριανοί συμφοιτητές!!!!

εγω φυσικο αθηνας και θα μενω παγκρατι αυριανε συμφοιτητη:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Εγω, ως ΕΜΠιτης.
Εχω βρει σπιτι στου Αμπελοκηπους.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VavourasLP

Νεοφερμένος

Ο VavourasLP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Εγω, ως ΕΜΠιτης.
Εχω βρει σπιτι στου Αμπελοκηπους.:)

εσυ τοτε θα εισαι γειτονακι,οχι ακριβως στην πανεπιστημιουπολη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ASTRONIK999

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Χουσάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
εγω παιδια μενω ζωγραφου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Εγώ έχω σπίτι στο Γουδί, ακριβώς απέναντι από την ιατρική. Όλοι κοντά είμαστε βρε παιδιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ASTRONIK999

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Χουσάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Εγώ έχω σπίτι στο Γουδί, ακριβώς απέναντι από την ιατρική. Όλοι κοντά είμαστε βρε παιδιά.
ναι οντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Kανενας φιλος που να περασε παιδαγωγικο στην Αλεξναδρουπολη?? Εχω βρει τοσες κοπελες, αλλα κανενα αγορι... Αρχιζω να υποψιαζομαι πως θα ειμαι μονος μου εκει πανω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Kανενας φιλος που να περασε παιδαγωγικο στην Αλεξναδρουπολη?? Εχω βρει τοσες κοπελες, αλλα κανενα αγορι... Αρχιζω να υποψιαζομαι πως θα ειμαι μονος μου εκει πανω!!

Και δεν χαίρεσαι. Εγώ σε ζηλεύω. Τυχερούληηη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top