Βρες παρέα στο μέρος που πέρασες

Deidara

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
-----------------------------------------



Εγώ Πάτρα πολιτικός μηχανικός!!!! Εσύ????:D
-----------------------------------------
Καλά ρε παιδιά κανένας δεν πέρασε Πάτρα???? Μόνη μου θα ΄μαι στο πανεπιστήμιο???:(


Πατρα και εγω μαρακι:).. βιολογικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ASTRONIK999

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Χουσάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Κανένας Αθήνα Φυσικο?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foula

Νεοφερμένος

Η foula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.




πατα αυτο το κουμπακι και ταραν!

ελπιζω να βοηθησα.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:.................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.

foula

Νεοφερμένος

Η foula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Όοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.................... :'(:'(:'(
Αλλά thanks όπως και να'χει! Ήθελα να'ξερα πού στο καλό είναι οι υπόλοιποι 60 που πέρασαν στο τμήμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki_b

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Πατρα και εγω μαρακι:).. βιολογικο



Αχ αντε να γνωρισω και κανενα γιατι δεν θα τν παλεψω μονη μου σε ξενη πολη!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αφροδίτη25331

Νεοφερμένος

Η αφροδίτη25331 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εγω Γιαννενα Λογοθεραπεια..:D
Εσυ ?:hmm:
αχχχ κι οτι ειχα αρχισει να πιστευω οτι μονο εγω ειμαι.... απο που εισαι ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzina

Νεοφερμένος

Η tzwrtzina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
μα κανενας στη γερμανικη φιλολογια αθηνας????που ειναι βρε παιδια οι υπολοιποι που περασαν?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
αχχχ κι οτι ειχα αρχισει να πιστευω οτι μονο εγω ειμαι.... απο που εισαι ?
:D απο Χαλκιδικη. Εσυ?
Σε πιο εξαμηνο εισαι?? Ρε οχι και η μονη..Πηγαινε δυο τρεις σελιδες πισω να δεις. Θα ειναι και αλες κοπελες απο το ischool στη Λογοθεραπεια. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
μα κανενας στη γερμανικη φιλολογια αθηνας????που ειναι βρε παιδια οι υπολοιποι που περασαν?????

Περασε ο αδερφος μιας καλης μου φιλης.
Ενδιαφερεσαι?:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzina

Νεοφερμένος

Η tzwrtzina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
δεν το πιστευω!!!να και ενα αγορι που περασε!!!!πως τον λενε?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Χμμ, δεν νομιζω να του αρεσε αν δημοσιευα το ονομα του χωρις να το ξερει.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzina

Νεοφερμένος

Η tzwrtzina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
οκ στειλε μου προσωπικο μηνυμα η απλα ρωτησε τον...σε 1,5 μηνα θα ειμαστε συμφοιτητες!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apina144

Νεοφερμένος

Η apina144 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
εγο περασα α εξαμηνο τει ιωαννινα βρεφονηπιοκομιεα γτ ολοι κυπριο πανε α εξαμηνο σημερα το εμαθα αρε ελενιδραμα και ευδοκια θα ειμαστε μαζι
βρεφονηπιοκομια τει ιωανινα περασα και μια βασιλικι απο κυπρο μαον σιγκατικοσ μ θα ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foula

Νεοφερμένος

Η foula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ κανείς πατριώτες;; :!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

player

Νεοφερμένος

Η player αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 57 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Μήπως ανηφορίσει κανείς για Κέρκυρα και κατα προτίμηση απο την Κρήτη;
Είναι μακρύυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυς ο δρόμος.

(Για την κόρη μου ενδιαφέρομαι που ψάχνει απεγνωσμένα σε όλα τα site να βρει "μετανάστες" για Ιόνιο και συγκεκριμένα για το τμήμα διερμηνείας και μετάφρασης)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eva_bournazi

Νεοφερμένος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ναι το δηλωσα την τρελα μου.. απ το να βγω εκτος αθηνων.. το δηλωσα... 10096 εβγαλα.. πιθανον να ξαναδωσω αλλα κοιταζω μηπως παω σε ιδιωτικη.... περασε κανενας εκει ρε παιδια?? :(
-----------------------------------------
δηλωσες τετοιο πράγμα? ποσα εβγαλες?

ναι το δηλωσα την τρελα μου.. απ το να βγω εκτος αθηνων.. το δηλωσα... 10096 εβγαλα.. πιθανον να ξαναδωσω αλλα κοιταζω μηπως παω σε ιδιωτικη.... περασε κανενας εκει ρε παιδια?? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
Μήπως ανηφορίσει κανείς για Κέρκυρα και κατα προτίμηση απο την Κρήτη;
Είναι μακρύυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυς ο δρόμος.

(Για την κόρη μου ενδιαφέρομαι που ψάχνει απεγνωσμένα σε όλα τα site να βρει "μετανάστες" για Ιόνιο και συγκεκριμένα για το τμήμα διερμηνείας και μετάφρασης)

εγω θα παω κερκυρα ομως μονο για εγγραφη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Koan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
ναι το δηλωσα την τρελα μου.. απ το να βγω εκτος αθηνων.. το δηλωσα... 10096 εβγαλα.. πιθανον να ξαναδωσω αλλα κοιταζω μηπως παω σε ιδιωτικη.... περασε κανενας εκει ρε παιδια?? :([/quote]
ξαναδώσε και εγω με τη δευτερη περασα .. αξιζει τον κοπο.. θα δικαιωθεις. Απο τα ιδιωτικά δε παιρνεις ουτε καλές γνώσεις (οχι παντα) αλλα δεν αναγνωριζεται και δε μετραει ΠΟΥΘΕΝΑ στην πραγματικοτητα και ας λενε οτι θελουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnightsun

Νεοφερμένος

Η midnightsun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Μήπως ανηφορίσει κανείς για Κέρκυρα και κατα προτίμηση απο την Κρήτη;
Είναι μακρύυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυς ο δρόμος.

(Για την κόρη μου ενδιαφέρομαι που ψάχνει απεγνωσμένα σε όλα τα site να βρει "μετανάστες" για Ιόνιο και συγκεκριμένα για το τμήμα διερμηνείας και μετάφρασης)

και εγω περασα στο συγκεκριμενο τμημα :)μονο που δεν ειμαι απο τη κρητη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top