Βρες παρέα στο μέρος που πέρασες

tzwrtzina

Νεοφερμένος

Η tzwrtzina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
γερμανικη φιλολογια αθηνας κανεις?????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros91

Νεοφερμένος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ραφήνα (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Κανένας Μηχανολογία Πειραιά, ή έστω ΤΕΙ Πειραιά???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Εμ, δε με βοηθάς έτσι! :P






πατα αυτο το κουμπακι και ταραν!

ελπιζω να βοηθησα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
το παταω αλλα δν γινεται κατι...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.




πατα αυτο το κουμπακι και ταραν!

ελπιζω να βοηθησα.



:!::!: οταν ανοιξα το θεμα να δω τα νεα μηνυματα τρομαξα λιγο αλλα οκ....

:lol::lol::lol: πολυ καλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
το παταω αλλα δν γινεται κατι...:D


για σενα πρεπει να βρω αλλο κουμπι αυτο ειναι για την Foula.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
για βρες...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.



Οριστε,δεν εγγυομαι για το οτι θα βγει βοηθεια πατωντας το...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
ωραιο ευχαριστω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
περασε και εωα κοληταρι μου γιαννενα...ιστοριας και αρχαιολογιας....θα κανω κονε:P:P:P

:!::!: κονε with me ???? :zilia: :zilia:
-----------------------------------------
:D:D μετα απο τελευταιες μετρησεις....και οπως εχω ξανα πει η βαρεμαρα της συγκεκριμενης ωρας 5:42 :fss:

Aς μας ξαναμετρησω ...:P:P

1 ΒΑΜ ΒΑΜ (εγω) τει Λογοθεραπειας... (β εξαμηνο)
2 Αλεξανδρα Χημικο Ιωαννινων :kitty:
3 elenidrama1 τει βρεφονηπιοκομιας (α εξαμηνο) :bunny:
4 TomWelling18 Ιστορικο & αρχαιολογικο Ιωαννινων :cat:
5 athina evlavi τει βρεφονηπιοκομιας :bunny:
6 αφροδιτη περασε τει Λογοθεραπειας Καλαματα αλλα παιρνει κατευθειαν μεταγραφη για Γιαννενα
7 Marilenaki μαθηματικο Ιωαννινων
8 nenaki μηχανικων επιστημης υλικων αλλα σκεφτεται να ξανα δωσει πανελλαδικες..
9 xasonous τει Λογοθεραπειας ( β εξαμηνο)
10 Ευδοκια τει βρεφονηπιοκομιας (α εξαμηνο) :bunny:
11 apina144 τει βρεφονηπιοκομιας ( βασικα μπορει να ειναι το ιδιο ατομο με το νουμερο 5 :ee: :bunny:
12 dimitris - aigio Ιστορικο & αρχαιολογικο Ιωαννινων :cat:
13 efoulini<3 Χημικο Ιωαννινων :kitty:


ωχ...:!: θελουμε αλλον εναν...ειμαστε γρουσουζικος αριθμος...

λυπαμαι που ειστε αναγκασμενοι να δειτε παλι αυτα τα ονοματα για χιλιοστη φορα.....:sorry: ειπαμε ειναι η χαζομαρα της ωρας......... :zilia:

εκανα και μια μικρη αλλαγη..... τα ιδια ζωακια δειχνουν και ποιοι θα ειναι συμφοιτητες...... :):D




πσιτττττττ εγραψα παλι η ατιμη...... :lol:



ατσα ....μολις βρηκα και αλλη κοπελα...

14 kirsten..!!*! τει Λογοθεραπειας


παλι καλα εφυγε το 13 ευτυχως..... :papas:





μονο 2 αγορια ρε κοριτσια? :emm: σφαγη θα γινει για το ποια θα τους προλαβει.....πισω και σας εφαγα ........ :mad2:




:sleep::sleep::sleep: ωρα για νανι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gi0rg0s

Νεοφερμένος

Ο gi0rg0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Τρικαλα καποιος συμφοιτητης υπαρχει???????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eva_bournazi

Νεοφερμένος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
περασα διαχειρηση εκκλησιαστικων κειμηλιων αθηναςςςςςς!!! οποιος αλλος περασε σ αυτο το ακυρο ας μου πει κ εμενα... ή οποιος ειναι ηδη ας μου πει τι στο καλο ειναι αυτο..... ευχαριστωωω!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Koan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
περασα διαχειρηση εκκλησιαστικων κειμηλιων αθηναςςςςςς!!! οποιος αλλος περασε σ αυτο το ακυρο ας μου πει κ εμενα... ή οποιος ειναι ηδη ας μου πει τι στο καλο ειναι αυτο..... ευχαριστωωω!!!!
δηλωσες τετοιο πράγμα? ποσα εβγαλες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~NanTia

Νεοφερμένος

Η ~NanTia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Λοιπόν ξεκινάω
ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ) ~~> Β εξαμηνο :(

Μαζι θα ειμαστε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lorinser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lorinser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
περασε κανεις φαρμακευτικη θεσσαλονικης;
και εγω φαρμακευτικη απθ!!!!!θα πιξουμε στα κοριτσια!!χααχαχ:D:D:D:bye::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki_b

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
-----------------------------------------
Πέρασε κανένας Πάτρα ή σπουδάζει εκεί?Γιατί εγώ εκεί πάω!


Εγώ Πάτρα πολιτικός μηχανικός!!!! Εσύ????:D
-----------------------------------------
Καλά ρε παιδιά κανένας δεν πέρασε Πάτρα???? Μόνη μου θα ΄μαι στο πανεπιστήμιο???:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boubou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλονή (Λέσβος). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
παιδια εγω περασα πατρα νηπιαγωγος αλλα θα παρω μεταγραφη για αθηνα λογω 3τεκνιας....ειναι κανεις για νηπιαγωγος η παιδαγωγικα στν αθηνα???????
-----------------------------------------
maraki b περασε μια φιλη μου στν πατρα νηπιαγωγος....
-----------------------------------------
ΒΑΜ ΒΑΜ ...

κ μια φιλη μου περασε λογοθεραπεια στα γιαννενα...χρυσα τν λενε κ ειναι φοβερο ατομο....ειστε πολλοι!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki_b

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
maraki b περασε μια φιλη μου στν πατρα νηπιαγωγος....




Πάλι καλά νόμιζα πως μόνο εγω θα πάω Πάτρα!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
παιδια εγω περασα πατρα νηπιαγωγος αλλα θα παρω μεταγραφη για αθηνα λογω 3τεκνιας....ειναι κανεις για νηπιαγωγος η παιδαγωγικα στν αθηνα???????
-----------------------------------------
maraki b περασε μια φιλη μου στν πατρα νηπιαγωγος....
-----------------------------------------
ΒΑΜ ΒΑΜ ...

κ μια φιλη μου περασε λογοθεραπεια στα γιαννενα...χρυσα τν λενε κ ειναι φοβερο ατομο....ειστε πολλοι!!!!
¨

:D:D ωραια....
Αλλα τι εξαμηνο ???:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ellilili

Νεοφερμένος

Η ellilili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
παιδια κανεισ αλλος καβαλα?????????????????????????????????????????????????????????????????? :'(

Και εγω Καβάλα...
Άλλος? Για Ά εξάμηνο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top