Βουλευτικές εκλογές 2012: Συμπεράσματα

teo_13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
ΕΡΩΤΗΣΗ: Πιστεύετε στις ερχόμενες εκλογές του Ιούνη, η Χρυσή Αυγή θα πάρει: περισσότερες, λιγότερες, ή περίπου ίσο αριθμό ψήφων σε σχέση με πριν, λαμβάνοντας υπόψη και τον τηλεοπτικό χρόνο που είχε αυτήν την ''μεσοπερίοδο'' των εκλογών?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StingAs7

Νεοφερμένος

Ο StingAs7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Λιγοτερες...θα πεσει,μαλιστα οσο περισσοτερο προβληθει τοσο περισσοτερο θα πεσει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Αν και εξαρτάται από τις κινήσεις της, εγώ πιστεύω θα ανέβει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Ηδη στις δημοσκοπησεις ειναι πεσμενη κατα 2 μοναδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Ηδη στις δημοσκοπησεις ειναι πεσμενη κατα 2 μοναδες
Δεν εμπιστεύομαι τις δημοσκοπήσεις, όσον αφορά στη ΧΑ, γιατί πολλοί από αυτούς που την ψηφίζουν, ντρέπονται να το δηλώσουν. Οπότε θεωρώ ότι τα ποσοστά της θα είναι λίγο μικρότερα από την προηγούμενη φορά, γιατί κάποιοι θα συνειδητοποιήσουν ότι ψήφισαν κάτι πολύ "βαρύ" εν αγνοία τους, αλλά θα είναι μεγαλύτερα από τις δημοσκοπήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Εγώ που πήγα να ψηφίσω και δε μου δόθηκε το ψηφοδέλτιο που ήθελα ;;; εεεχ γκαντεμιά , σαν πρώτη φορά δεν ήξερα τι κάνουν σε τέτοιες περιπτώσεις και έριξα λευκό . Τουλ, να μην πάει πουθενά!

Έπρεπε να βγεις έξω χωρίς τα ψηφοδέλτια και να πεις στο δικαστικό αντιπρόσωπο ότι δεν σου έχουν δώσει όλα τα ψηφοδέλτια! Δεν είναι απαραίτητο να πεις ποιο ή ποια ψηφοδέλτια λείπουν! Και είναι υποχρεωμένοι να σου δώσουν ένα καινούργιο πακέτο ψηφοδελτίων που να έχει μέσα όλα τα κόμματα. Την επόμενη φορά να το ξέρεις.

Ενα πραγμα μονο ρε παιδια!Οχι αλλη προπαγανδα απο τα μμε!
............................

Δεν γίνεται να μην υπάρχει προπαγάνδα από τα μμε γιατί οι ιδιοκτήτες τους είναι διαπλεκόμενοι. Είναι μεγαλοεκδότες, μεγαλοεργολάβοι, εφοπλιστές,κ.ά.. Τίποτα δεν είναι αλήθεια από αυτά που λέγονται στην τηλεόραση, τα ραδιόφωνα και γράφονται στις εφημερίδες τους ή μάλλον για να είμαι πιο σωστός είναι "η αλήθεια" που εξυπηρετεί τα συμφέροντά τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Ρε παιδια εχω οριστει ως αναπληρωματικο μελος της εφορευτικης επιτροπης στο εκλογικο κεντρο που ψηφιζω.... Τι πρεπει να κανω ακριβως γιατι ειναι πρωτη χρονια που ψηφιζω και δεν εχει τυχει στους γονεις μου :P Υπαρχει καποιος τροπος να το αποφυγω(και καλα επειδη δινω ενδοσχολικες)...
Αφηστε που θα βγαλω σπυρακια βλεποντας συνεχεια τα (κολο)χαρτα των κομματων :@ Και γιατι να χασω εγω την μερα μου για τους ηλιθιους;;;
Ας απαντησει καποιος που ξερει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ρε παιδια εχω οριστει ως αναπληρωματικο μελος της εφορευτικης επιτροπης στο εκλογικο κεντρο που ψηφιζω.... Τι πρεπει να κανω ακριβως γιατι ειναι πρωτη χρονια που ψηφιζω και δεν εχει τυχει στους γονεις μου :P Υπαρχει καποιος τροπος να το αποφυγω(και καλα επειδη δινω ενδοσχολικες)...
Αφηστε που θα βγαλω σπυρακια βλεποντας συνεχεια τα (κολο)χαρτα των κομματων :@ Και γιατι να χασω εγω την μερα μου για τους ηλιθιους;;;
Ας απαντησει καποιος που ξερει :)

lol XAXAXAXXAXAxaxaxaxaxAXAXAXαχαχαχαχ0αχα0χαχα0χ0αχαχ0α0χ0α0χ καημένε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Ρε δεν παω σιγα μην γινω κοροιδο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Ρε δεν παω σιγα μην γινω κοροιδο :P
Κάποιος δεν πρέπει να πάει όμως; Και ο κλήρος έπεσε σε εσένα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Κάποιος δεν πρέπει να πάει όμως; Και ο κλήρος έπεσε σε εσένα!:D

Δεν μπορεις να μην πας!:no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Αναπληρωματικος ειμαι μωρε... Αμα παω και τους πω οτι εχω διαβασμα για τα ενδοσχολικα(λεμε τωρα) δεν θα με αφησουνε :( Γιατι να χασω την μερα μου για τους ηλιθιους;; Να με πληρωναν να πω ενταξει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Αναπληρωματικος ειμαι μωρε... Αμα παω και τους πω οτι εχω διαβασμα για τα ενδοσχολικα(λεμε τωρα) δεν θα με αφησουνε :( Γιατι να χασω την μερα μου για τους ηλιθιους;; Να με πληρωναν να πω ενταξει!
Δεν θα έχουμε τελειώσει μέχρι τότε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Εγω τελειωνω στις 20 ιουνιου! :P Οι εκλογες ειναι 17
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Έστω, εμείς θα κάνουμε μπάνιο στα χωριά μας και εσύ θα πήζεις μες στη ζέστη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top