Βουλή των εφήβων

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
Εγώ έγραψα για την ευρωπαϊκή ενοποίηση. Το θεώρησα λίγο πιο σπάνιο σαν θέμα γι' αυτό και το επέλεξα. Τώρα θα δείξει..
Ευτυχώς που το όριο των λέξεων ήταν 300 και όχι 150 όπως παλιά.

καλά έκανες ...εγώ το ψιλομετάνιωσα που πήρα μετανάστευση...πολύ κοινότυπο μου φαίνεται. Βέβαια ο τρόπος που το έγραψα σίγουρα το διαφοροποίησε !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
Κι εγω το ίδιο θέμα επέλεξα! Έπραξες πολυ σωστα, διοτι γίνεται χαμός στην Ελλάδα με το συγκεριμένο ζήτημα τελευταία. Εαν οι απόψεις σου ή οποιουδήποτε άλλου κοπούν λόγω πρωτοτυπίας τότε νομίζω πως ο θεσμός αυτός δεν έχει καμία ουσια. Πάντως, έχοντας παρακολουθήσει προηγούμενες συνεδριάσεις στην τηλεόραση, μπορώ να πω ότι αρκετα παιδια εκφραστηκαν ριζοσπαστικά:)
καλη επιτυχία και σε εσένα...και εγώ αυτή την άποψη έχω , ότι δηλαδή μπορούμε να εκφραστούμε ελεύθερα...8α δούμε!!!:D
μακάρι να περάσουμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Έφη35891

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έφη35891 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
Η εκλογή των βουλευτών-εφήβων πώς γίνεται; Εξ αρχης με κλήρωση ή υπάρχει και κάποια αξιολόγηση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Αρχικά υπάρχει κάποια αξιολόγηση,αλλά επειδή από αυτήν περνάνε πολλά περισσότερα από 300 γραπτά,μετά γίνεται κλήρωση ανάμεσα σε αυτά που πέρασαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flower princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Flower princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Αρχικά υπάρχει κάποια αξιολόγηση,αλλά επειδή από αυτήν περνάνε πολλά περισσότερα από 300 γραπτά,μετά γίνεται κλήρωση ανάμεσα σε αυτά που πέρασαν...

Ακριβώς αυτό γίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Οταν ειχα δηλωσει εγω,δεν υπηρξε καμια αξιολογηση,η επιλογη των γραπτων εγινε εξ αρχης με κληρωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οταν ειχα δηλωσει εγω,δεν υπηρξε καμια αξιολογηση,η επιλογη των γραπτων εγινε εξ αρχης με κληρωση.

Νομίζω γίνεται μια αξιολόγηση για να διαχωρίσουν τα γραπτά με υπερβολικά πολλά λάθη από τα υπόλοιπα και έπειτα κληρώνουν από τα υπόλοιπα, συγκεκριμένο αριθμό σε κάθε νομό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flower princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Flower princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Οταν ειχα δηλωσει εγω,δεν υπηρξε καμια αξιολογηση,η επιλογη των γραπτων εγινε εξ αρχης με κληρωση.
Όχι και πάλι γινόταν μια αξιολόγηση.Θυμάμαι μάλιστα και έναν κωδικό που μας δίνανε να δούμε αν επιλεγήκαμε στην αξιολόγηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Όχι και πάλι γινόταν μια αξιολόγηση.Θυμάμαι μάλιστα και έναν κωδικό που μας δίνανε να δούμε αν επιλεγήκαμε στην αξιολόγηση.

Χμμμ...ναι θυμαμαι.Γιαυτο ελεγε οτι προκρίθηκε το γραπτο μου αλλα δεν εκλεχθηκα :P?something like that :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Ναι,αυτό είναι...(Σε πολλούς μας το έβγαλε αυτό...:/::P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flower princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Flower princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Χμμμ...ναι θυμαμαι.Γιαυτο ελεγε οτι προκρίθηκε το γραπτο μου αλλα δεν εκλεχθηκα :P?something like that :hmm:

Exactly και σε μένα το ίδιο έγινε.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Eγώ είχα γράψει για πολιτική και κόμματα.Ο μόνος του οποίου πέρασε το γραπτό και κληρώθηκα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Έφη35891

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έφη35891 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
Μάλιστα. Ευχαριστώ για τις απαντήσεις! :)

Δεν ξέρω όμως κατά πόσο είναι δίκαιο να γίνεται με κλήρωση ακόμα και στο δεύτερο στάδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Θα γράψω κι εγώ, εναποθέτω τις ελπίδες μου στη θεά τύχη. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lucas

Νεοφερμένος

Ο Lucas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Ας δουμε και φετος τι θα γινει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Έφη35891

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έφη35891 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
Έχει μεγάλη συμμετοχή από το σχολείο σας; Από το δικό μου είμαστε γύρω στα 30. Μερικά από αυτά όταν έμαθαν ότι πρέπει να γράψουν έκθεση και "δεν θα χάσουν απλώς μάθημα" αποχώρησαν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lucas

Νεοφερμένος

Ο Lucas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Έχει μεγάλη συμμετοχή από το σχολείο σας; Από το δικό μου είμαστε γύρω στα 30. Μερικά από αυτά όταν έμαθαν ότι πρέπει να γράψουν έκθεση και "δεν θα χάσουν απλώς μάθημα" αποχώρησαν. :P

Ειμαστε 6 ατομα απο τη ταξη μου και απ' την αλλη νομιζω 4 η 5. συνολο 10-11
Ειμαι σε διλλημα τωρα , πρεπει να αποφασισω για τη να γραψω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antonis_Methana

Νεοφερμένος

Ο Antonis_Methana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Παιδιά ξέρει κανείς πότε βγαίνουν τα φετινά αποτελέσματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κερκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο κερκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
ειναι καποιος που εχει παει η που ξερει τι ακριβως παιζει με το θεμα αυτο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
ειναι καποιος που εχει παει η που ξερει τι ακριβως παιζει με το θεμα αυτο;
Ναι πηγα προπερσι, τι θελεις να μαθεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top