Βοηθήματα Προσανατολισμού Θετικών Σπουδών

Unforgiven21

Νεοφερμένος

Ο Unforgiven21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
παιδια να ρωτησω και κατι αλλο..θελω να παρω ενα βοηθημα στη συσ.κατ και ενα στα μαθ.κατ εχετε να μου προτεινετε κανενα καλο;;;

Σημείωση: Τα μηνύματα #848-855 μεταφέρθηκαν από το θέμα "Γνώσεις Β' Λυκείου για Γ'".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

stathisdim

Νεοφερμένος

Ο stathisdim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Φυσικη Μαθιουδακης. Μαθηματικα αν το θες για να διαβασεις μονος κοιτα Παπαδακη η Στεργιου/Νακη. Καλος ειναι κ ο Μπαρλας αλλα δν εχει αναλυτικες απαντησεις και παιζει να χαθεις αν τον διαβασεις μονος σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unforgiven21

Νεοφερμένος

Ο Unforgiven21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Φυσικη Μαθιουδακης. Μαθηματικα αν το θες για να διαβασεις μονος κοιτα Παπαδακη η Στεργιου/Νακη. Καλος ειναι κ ο Μπαρλας αλλα δν εχει αναλυτικες απαντησεις και παιζει να χαθεις αν τον διαβασεις μονος σου.

στη φυσικη μου ειπανε και τον Ποντικο...ειναι καλο;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΩΣΤΑΣ-gerom-95

Νεοφερμένος

Ο NICE GUY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
ξερετε καποιο βοηθημα βιολογιας το οποιο να εχει μονο ασκησεις αλλα να ειναι καλο και οι ασκησεις καπως τσιμπημενες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
στη φυσικη μου ειπανε και τον Ποντικο...ειναι καλο;;;
Ποιο; Αυτό του Ποντικού και Παλόγου; Αυτό δηλαδή; https://www.paper-bookland.gr/books.asp?action=view&bookID=123278 (2ος τόμος). Εγώ ένα έχω να σου πω: ΜΑΚΡΙΑ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unforgiven21

Νεοφερμένος

Ο Unforgiven21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
ποιο προτεινεις εσυ φιλε μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spurakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 325 μηνύματα.
Γκριτζαλης για Φυσικη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unforgiven21

Νεοφερμένος

Ο Unforgiven21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 115 μηνύματα.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
για φυσική, υπάρχει ένα αρκετά τσιμπημένο, παπαθεοδώρου αν θυμάμαι καλά, αλλά αυτό είναι μόνο αν έχετε τελειωσει την ύλη και έχετε βαρεθει τις επαναληψεις... θυμαμαι το θεμα π επεσε το '11 ηταν σχεδον ιδιο με ενα απο κει μεσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unforgiven21

Νεοφερμένος

Ο Unforgiven21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
για φυσική, υπάρχει ένα αρκετά τσιμπημένο, παπαθεοδώρου αν θυμάμαι καλά, αλλά αυτό είναι μόνο αν έχετε τελειωσει την ύλη και έχετε βαρεθει τις επαναληψεις... θυμαμαι το θεμα π επεσε το '11 ηταν σχεδον ιδιο με ενα απο κει μεσα.

εγω θελω να μαθαινω καλα θεωρια και να καταλαβαινωω και ασκησεις καλες...αρκει να καταλαβαινω καλα την θεωρια....ξερετε αλλο;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Για μαθηματικά κατ/σης προτείνω : Νίκος Σκόμπρης εκδόσεις Σαββάλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unforgiven21

Νεοφερμένος

Ο Unforgiven21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Για μαθηματικά κατ/σης προτείνω : Νίκος Σκόμπρης εκδόσεις Σαββάλα

φιλε δεν θα προτιμουσα σαββαλα..ευχαριστω παντως για την προταση σου....κανενας αλλος εχει να μου πρεοτεινει τιποτα;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul95

Δραστήριο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Για μαθηματικά κατ/σης προτείνω : Νίκος Σκόμπρης εκδόσεις Σαββάλα

To χρησιμοποιώ κι εγώ αυτό, και είναι πολύ καλό, γιατί υπάρχουν πολλές έξυπνες ασκήσεις. Βέβαια υπάρχουν κάποιες ασκήσεις εξεζητημένες, και επιπλέον δεν με καλύπτει όσον αφορά τη μεθοδολογία,για την οποία χρησιμοποιώ παπαδάκη και Νάκη-Στεργίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Ποιο; Αυτό του Ποντικού και Παλόγου; Αυτό δηλαδή; https://www.paper-bookland.gr/books.asp?action=view&bookID=123278 (2ος τόμος). Εγώ ένα έχω να σου πω: ΜΑΚΡΙΑ!!

Γιατί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Για φυσική έχω των αδερφών Σαββάλα αλλά θέλω να λύσω extra ασκήσεις;
Να πάρω μαθιουδάκη ή κάποιο άλλο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Πάρε Μαθιουδάκη...κατά την γνώμη μου δεν συγκρίνονται οι ασκήσεις τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Socrates ... 99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Οντως το επιπεδο του Μαθιουδακη δεν παιζεται σε σχεση με αυτο του Σαββαλα. Κατα την γνωμη μου ειναι υπερπληρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

debbieduck

Νεοφερμένος

Η debbieduck αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Παιδιά της θετικοτεχνολογικής τι βοήθημα μαθηματικών χρησιμοποείτε;Εγώ έχω παπαδάκη αλλά δεν έχω μείνει και πολύ ικανοποιημένη με το επίπεδο των ασκήσεων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΩΣΤΑΣ-gerom-95

Νεοφερμένος

Ο NICE GUY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Παιδιά της θετικοτεχνολογικής τι βοήθημα μαθηματικών χρησιμοποείτε;Εγώ έχω παπαδάκη αλλά δεν έχω μείνει και πολύ ικανοποιημένη με το επίπεδο των ασκήσεων...

ΜΠΑΡΛΑ Η ΣΤΕΡΓΙΟΥ-ΝΑΚΗ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

despoina_89

Νεοφερμένος

Η despoina_89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Καλησπερα.. ψαχνω για βοηθηματα γ λυκειου της τεχνολογικης για ολα τα μαθηματα καθως και εκθεση και βιολογια γενικης..
οποιος εχει καποια ας μου πει ποια εχει(εκδοση,συγγραφεα) και τιμη.. ευχαριστω..:)

περιοχη θεσσαλονικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Top