Βοηθήματα Προσανατολισμού Θετικών Σπουδών

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Εγω εχω τα εξης βοηθηματα:
Βιολογια Κατευθυνση: Τζαβαρας -Εκδοσεις Σαββαλα
Χημεια Κατ: Σαλτερης - Εκδοσεις Σαββαλα (κορυφη ο ανθρωπος δε το συζητω)
Φυσικη Κατ: Μαθιουδακης - Παναγιωτακοπουλος - Εκδοσεις Σαββαλα
Μαθηματικα Κατ: Παπαδακης - Σαββαλας
εχω επισης και του Μπαρλα για να κανω μονη μου επιπλεον δουλεια περα του Φροντιστηριου

Εκθεση: Ζακυνθινος-Λαμπρακος-Μητρουλιας - Εκδοσεις Κεδρος Εκπαιδευση (καπως ετσι)

Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι:
του Παπαδακη το Βοηθημα πως το βλεπετε; επειδη νομιζω οτι του Στεργιου Νακη ειναι καλυτερο
το ειπα στον καθηγητη μου...και μου λεει οτι Στεργιου Νακη θα κανουμε στην επαναληψη στο τελος
δε θα΄ταν καλυτερο να κανουμε απο την αρχη Στεργιου -Νακη;

επισης στην εκθεση ποια βοηθηματα εχετε εσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Οι Στεργίου-Νακης πάντως οργανώνουν όντως καλή επανάληψη και αν τους χρησιμοποιήσεις μόνο εκεί παίρνεις μόνο το δεύτερο τόμο (που σε μέγεθος κάνει για δύο αλλά anw :P). Μέσα στο βιβλίο υπάρχουν milestones στο τέλος συγκεκριμένων ενοτήτων (ροζ σελίδες). Εκεί σου πετάει επαναληπτικές και πιάνει και τους μιγαδικούς που είναι στον πρώτο τόμο. Η τελευταία τους επανάληψη στο τέλος έχει απ' όλα, θέματα πανελληνίων, εξετάσεων με άλλο σύστημα, πιο σύνθετες και πιο κλασικές.

Δεν τις βγάζεις όλες δηλαδή κι αν η πληρότητα είναι που σκέφτεσαι μην αγχώνεσαι, σε καλύπτει άνετα.

edit: Έκθεση Μητσέλο είχα της Ελληνοεδκοτικής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι:
του Παπαδακη το Βοηθημα πως το βλεπετε; επειδη νομιζω οτι του Στεργιου Νακη ειναι καλυτερο
το ειπα στον καθηγητη μου...και μου λεει οτι Στεργιου Νακη θα κανουμε στην επαναληψη στο τελος
δε θα΄ταν καλυτερο να κανουμε απο την αρχη Στεργιου -Νακη;

επισης στην εκθεση ποια βοηθηματα εχετε εσεις;


Έχω και τα 2 βοηθήματα (Παπαδάκη και Στεργίου) όχι και τους 2 τόμους και από τα 2 βέβαια.Εμένα οι ασκήσεις που είχε ο Παπαδάκης μου φαινόντουσαν εύκολες,αλλά μου άρεσε πολύ η θεωρία που είχε.Ο Στεργίου είχε πολύ καλές ασκήσεις και περίπου ίδιου επιπέδου θεωρία.

Πάντως,μην περιορίζεστε αυστηρά στα βοηθήματα.Στο ίντερνετ υπάρχει ΠΟΛΥ υλικό και θα βρείτε και ασκήσεις που ίσως να μην έχετε ξαναδεί σε κανένα βοήθημα.Αυτά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Εκθεση παρτε Κοινο Νου απο Ελληνοεκδοτικη. Μπορει να ειναι 3 τομοι αλλα δε θα χασετε. Εχει τοσο πλουσιο υλικο και ανεβασμενο λεξιλογιο που θα βοηθηθειτε αρκετα. Εμενα, τουλαχιστον, με καλυψε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red span

Δραστήριο μέλος

Ο ΧΑΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 407 μηνύματα.
:clapup:
Εκθεση παρτε Κοινο Νου απο Ελληνοεκδοτικη. Μπορει να ειναι 3 τομοι αλλα δε θα χασετε. Εχει τοσο πλουσιο υλικο και ανεβασμενο λεξιλογιο που θα βοηθηθειτε αρκετα. Εμενα, τουλαχιστον, με καλυψε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Έχω και τα 2 βοηθήματα (Παπαδάκη και Στεργίου) όχι και τους 2 τόμους και από τα 2 βέβαια.Εμένα οι ασκήσεις που είχε ο Παπαδάκης μου φαινόντουσαν εύκολες,αλλά μου άρεσε πολύ η θεωρία που είχε.Ο Στεργίου είχε πολύ καλές ασκήσεις και περίπου ίδιου επιπέδου θεωρία.

Πάντως,μην περιορίζεστε αυστηρά στα βοηθήματα.Στο ίντερνετ υπάρχει ΠΟΛΥ υλικό και θα βρείτε και ασκήσεις που ίσως να μην έχετε ξαναδεί σε κανένα βοήθημα.Αυτά. :)
Για αυτο εφερα αντιρρηση στον καθηγητη...εγω θελω να κανω μαθημα με του Στεργιου-Νακη..ακριβως επειδη του Παπαδακη οι ασκησεις δε μου φαινονται πολυ δυσκολες... αλλα μου λεει να περιμενω την επαναληψη :worry: "ολα στο καιρο τους"...και κατι τετοια χαριτωμενα...
ετσι οπως με βλεπω θα κατσω να κανω μονη μου δουλεια απο του Μπαρλα, για να εχω το κεφαλι μου ησυχο

Εκθεση παρτε Κοινο Νου απο Ελληνοεκδοτικη. Μπορει να ειναι 3 τομοι αλλα δε θα χασετε. Εχει τοσο πλουσιο υλικο και ανεβασμενο λεξιλογιο που θα βοηθηθειτε αρκετα. Εμενα, τουλαχιστον, με καλυψε...
στην εκθεση αυτο που εχω ειναι για ολη τη θεωρια του Λυκειου, το περισσοτερο ειναι ασκησεις...αλλα δεν ειναι σαν ολα τα βοηθηματα οπως π.χ του Σαββαλα που εχει και τις λυσεις των ασκησεων απο πισω, πρεπει να εχεις καθηγητη να σου τα διορθωνει
αυτο που μου προτεινες τωρα εσυ, εχει τις λυσεις ασκησεων απο πισω; μπορω να δουλεψω και μονη μου δηλαδη;

Ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας και συγχωρεστε με αν σας ζαλιζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ant1637

Νεοφερμένος

Η Αντωνία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
προτεινω ανεπιφυλακτα ντουβαλη για φυσικη θετικης τεχνολογικης.Εχει 2 τομους με ασκησεις μεγαλης και μικρησ δυσκολιας και κατηγοριοποιημενες ερωτησεις θεωριας,μερικες απο τις οποιες ειναι αρκετα ψαγμενες και βοηθουν στην κατανοηση θεωριας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Για Μαθηματικά Γενικής του Μπάρλα το βοήθημα.
Για Μαθηματικά κατεύθυνσης, καλούτσικο του Παπαδάκη. (και του Μπαρλα ακουσα καλο)
Για Φυσική Κατεύθυνσης, Σαββάλα ή Μαθιουδάκη (αν και το παρακάνουν).
Για Χημεία, Σαλτερή ftw (οχι για θεωρια, και ασκησεις πολλαπλης που βασιζονται στη θεωρια του).
Για Εκθεση, τον "πειστικο Λογο" του Κουτρα, ειναι απιστευτο το ποσο βοηθαει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Για αυτο εφερα αντιρρηση στον καθηγητη...εγω θελω να κανω μαθημα με του Στεργιου-Νακη..ακριβως επειδη του Παπαδακη οι ασκησεις δε μου φαινονται πολυ δυσκολες... αλλα μου λεει να περιμενω την επαναληψη :worry: "ολα στο καιρο τους"...και κατι τετοια χαριτωμενα...
ετσι οπως με βλεπω θα κατσω να κανω μονη μου δουλεια απο του Μπαρλα, για να εχω το κεφαλι μου ησυχο


στην εκθεση αυτο που εχω ειναι για ολη τη θεωρια του Λυκειου, το περισσοτερο ειναι ασκησεις...αλλα δεν ειναι σαν ολα τα βοηθηματα οπως π.χ του Σαββαλα που εχει και τις λυσεις των ασκησεων απο πισω, πρεπει να εχεις καθηγητη να σου τα διορθωνει
αυτο που μου προτεινες τωρα εσυ, εχει τις λυσεις ασκησεων απο πισω; μπορω να δουλεψω και μονη μου δηλαδη;

Ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας και συγχωρεστε με αν σας ζαλιζω.

Το συγκεκριμενο βιβλιο στο τελος καθε θεματικης ενοτητας εχει 2 με 3 κριτηρια για τα οποια δινει απαντησεις αλλα μονο για το 1ο ή και το 2ο. Επιπλεον, εχει ασκησεις για θεωρια για τις οποιες εχει απαντησεις. Τα πλεονεκτηματα του βιβλιου ειναι οτι εχει συγκεντρωμενη ολη τη θεωρια και των τριων ταξεων με επιπλεον πληροφοριες, αλλα και το πραγματικα πλουσιο υλικο για καθε θεματικη ενοτητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Εκθεση παρτε Κοινο Νου απο Ελληνοεκδοτικη. Μπορει να ειναι 3 τομοι αλλα δε θα χασετε. Εχει τοσο πλουσιο υλικο και ανεβασμενο λεξιλογιο που θα βοηθηθειτε αρκετα. Εμενα, τουλαχιστον, με καλυψε...

Τα έχω ξεφυλλίσει τα βιβλία. Είναι όντως καλά με δύο προϋποθέσεις: i. Αν εξαιρέσουμε τις φιλοσοφικόμπουρδες που πετάνε από δω κι από κει οι συγγραφείς και ii. αν υποθέσουμε ότι κάποιος δίνει μόνο έκθεση. :P

Είναι πολύυυυυυ μεγάλα ρε σεις και νομίζω αν κάποιος θέλει ντε και καλά να τα δουλέψει θα πρέπει να τ' αρχίσει από την Α. Κοιτάξτε στα βιβλία που έχετε για την έκθεση μόνο την τροφή για σκέψη που δίνουν. Το πολύ υλικό δεν είναι απαραίτητα και ό,τι χρειάζεστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Shadowfax I agree!Πηρα και γω του Μητσελου για εκθεση και μενω απολυτα ικανοποιημενος.Μας το συστησε και η καθηγητρια μας στο σχολειο τωρα στο τελος της Β.Χρονο για να διαβασω 1500 σελιδες παντως δεν εχω για να παρω κοινο νου.Τωρα στα μαθηματικα δεν θα παρω τιποτα γιατι μου φτανουν οι 800 σελιδες σημειωσεις που θα παρω.Και τον εμπιστευομαι τον μαθηματικο γιατι παντα ειναι μεσα στη φιλοσοφια και πιανει ερωτηματα πανελληνιων.Φυσικη ειμαι στο σκοταδι προς το παρον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Το συγκεκριμενο βιβλιο στο τελος καθε θεματικης ενοτητας εχει 2 με 3 κριτηρια για τα οποια δινει απαντησεις αλλα μονο για το 1ο ή και το 2ο. Επιπλεον, εχει ασκησεις για θεωρια για τις οποιες εχει απαντησεις. Τα πλεονεκτηματα του βιβλιου ειναι οτι εχει συγκεντρωμενη ολη τη θεωρια και των τριων ταξεων με επιπλεον πληροφοριες, αλλα και το πραγματικα πλουσιο υλικο για καθε θεματικη ενοτητα.
οκ ευχαριστω.

Παντως, οποιος θελει Μπαρλα κατ., εχω και τα δυο τευχη σε pdf, οποτε ας μου στειλει pm
το καθε κεφαλαιο ειναι και απο ενα pdf;...αν ειναι ετσι τοτε το'χω και εγω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonio2761994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonio2761994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
ακούω προτάσεις για βοήθημα βιολογίας κατεύθυνσης... δεν έχω ιδέα και θέλω να πάρω το καλύτερο δυνατό

επίσης, άκυρο με το θέμα, τι πρόβλημα έχει το σαιτ και δεν μπορώ να κατεβασω από την βιβλιοθήκη τίποτα?(ρωτάω για να μην ανοίγω νεο τόπικ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Στη βιολογία δε χρειάζεσαι βοήθημα, τη θεωρία έτσι κι αλλιώς απ' το σχολικό θα τη μάθεις. Τώρα μόνο για ασκήσεις παίζει να θες και παραπάνω εξάσκηση --όντως αρκετά θα μπορούσαν να είχαν οργανωθεί καλύτερα στο βιβλίο.

Εγώ είχα των Σαλαμαστράκη, Γιαννακόπουλου, Λάγιου από Μεταίχμιο. Μόνο για ασκήσεις κι εξάσκηση. Στις επαναλήψεις μας έφερνε η βιολόγος θέματα πανελληνίων, ΟΕΦΕ και από άλλα βοηθήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonio2761994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonio2761994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
βασικά θέλω κάτι με μαζεμένους ολους τους ορισμούς. στο φροντιστήριο αντί να έχουν ένα τέτοιο φυλλάδιο μας έχουν ένα μόνο με ασκήσεις και κάποιες λέξεις για να συμπληρώσουμε μόνοι μας τον ορισμό. έλεγχος δεν γίνεται κι όταν γίνεται πάντα ο ορισμός είναι ελλιπής σύμφωνα με τον καθηγητή. για όλη την τάξη ισχύει αυτό. και όσο να ναι δεν τα βλέπω πολύ θετικά τα πράγματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
βασικά θέλω κάτι με μαζεμένους ολους τους ορισμούς. στο φροντιστήριο αντί να έχουν ένα τέτοιο φυλλάδιο μας έχουν ένα μόνο με ασκήσεις και κάποιες λέξεις για να συμπληρώσουμε μόνοι μας τον ορισμό. έλεγχος δεν γίνεται κι όταν γίνεται πάντα ο ορισμός είναι ελλιπής σύμφωνα με τον καθηγητή. για όλη την τάξη ισχύει αυτό. και όσο να ναι δεν τα βλέπω πολύ θετικά τα πράγματα
Λυπάμαι που θα σε απογοητεύσω,αλλά στην βιολογία κατεύθυνσης μαθαίνεις όλο το βιβλίο και όχι μόνο τους ορισμούς. :whistle:
Βοήθημα έχω αυτό . =]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Όντως και κοίτα μην την πατήσεις με τα βοηθήματα κι αυτά τα κόλπα. Το περίεργο ξέρεις ποιο είναι; Ότι βιολογία μπορεί να ξέρεις όσο κανείς αλλά και πάλι να βρουν αφορμή να σου κόψουν αν δεν γράψεις ό,τι θέλουν να δουν. Στο σχολείο μου έδινε πάλι ένας καθηγητής βιολογίας από άλλο νησί. 19,3 πήρε κι όχι ότι είναι άσχημα αλλά θα περίμενες καθαρό 20άρι. Πρόσεχε μην παιχτεί τίποτα περίεργο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenatpt

Νεοφερμένος

Η elenatpt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Παντως, οποιος θελει Μπαρλα κατ., εχω και τα δυο τευχη σε pdf, οποτε ας μου στειλει pm
Μπορεις να μου πεις απο που μπορω να τα βρω?σ'ευχαριστω πολυ προκαταβολικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
βασικά θέλω κάτι με μαζεμένους ολους τους ορισμούς. στο φροντιστήριο αντί να έχουν ένα τέτοιο φυλλάδιο μας έχουν ένα μόνο με ασκήσεις και κάποιες λέξεις για να συμπληρώσουμε μόνοι μας τον ορισμό. έλεγχος δεν γίνεται κι όταν γίνεται πάντα ο ορισμός είναι ελλιπής σύμφωνα με τον καθηγητή. για όλη την τάξη ισχύει αυτό. και όσο να ναι δεν τα βλέπω πολύ θετικά τα πράγματα
σου προτεινω του Τζαβαρα εκδοσεις Σαββαλα...τη θεωρια την εχει ακριβως οπως το σχολικο βιβλιο σε μορφη ερωταπαντησεων για καλυτερη κατανοηση. Στο τελος καθε μαθηματος εχει ερωτησεις πολλαπλης επιλογης για καλυτερη εμπεδωση...στο τελος των Κεφαλαιων εχει επαναληπτικες ασκησεις, θεματα για απαντηση οπως πολλαπλης επιλογης, Σωστο-λαθος, Συμπληρωση κενου καθως και κριτηρια αξιολογησης και θεματα παλαιοτερων ετων....

Ειμαι πολυ ευχαριστημενη μεχρι τωρα :)
ελπιζω να μη φανει πως κανω διαφημιση :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Εμενα μ εδιναν απο το φροντιστηριο κ ειχα Τζαβαρα συμπληρωματικα.
Για θεωρια ειναι πολυ καλος.
ΟΙ ασκησεις δε μ αρεσαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top