Ιστορία - Βοήθεια/Απορίες στην Ιστορία

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
την δευτερα καναμε τεστ ημερας πληροφορικη τεστ τριμηνου κειμενα και διαγωνισμα μαθηματικα για αυτο μην νευριαζεις γιατι υπαρχουν και χειροτερα το μονο που μπορεις να κανεις να διαβαζεις καλα γιατι δεν ειναι τοσο επιεικης οι καθηγητες και τα τεστ ημερας το βαζουν για να δουν αν εισαι απο τους καλου η΄τους κακους μαθητες απο φετος και υστερα δυσκολευουν τα πραγματα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sarah96

Νεοφερμένος

Η Σαρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Για σου ειμαι η Σαρα,συμφωνω απολυτα μαζι σου.Κι εμας μας εχουν πρηξει στα απροειδοποιητα!!!(μισω την ιστορια):iagree:
-----------------------------------------
συμφωνω ρε παιδια!τι να κανουμε ομως?αυτη ειναι η ζωη μας!:'(:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sarah96

Νεοφερμένος

Η Σαρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Εμεις ηδη εχουμε γραψει διαγωνισμα σε αυτην την ενοτητα και ηταν...Εγω προσωπικα χρησιμοποιω σχεδιαγραμματα.Με βολευουν!Μια ερωτηση>Στη γλωσσα εχει κανεις καμια πειληψη της πρωτης ενοτητας?:thanks:
-----------------------------------------
περιληψη συγνωμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mimitsaki

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
από ποιο κείμενο ?
__________________
Μερικές φορές οι άγγελοι χάνουν τον δρόμο
τους προς τον παράδεισο .Έτσι παραμένουν στη
γη και κάνουν την ζωή κάποιων παραδεισένια .
Ακούς μικρό αγγελάκι ;


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!msm!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η !msm! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Για σου ειμαι η Σαρα,συμφωνω απολυτα μαζι σου.Κι εμας μας εχουν πρηξει στα απροειδοποιητα!!!(μισω την ιστορια):iagree:
-----------------------------------------
συμφωνω ρε παιδια!τι να κανουμε ομως?αυτη ειναι η ζωη μας!:'(:mad:

Βρε παιδια αμα διαβάζετε που είναι το πρόβλημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kamy.

Νεοφερμένος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
προσπαθησε το με σχεδιαγραμματα.θα πετυχει σιγουρα.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kamy.

Νεοφερμένος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
σε αυστηρο καθηγητη επεσες.εμεισ εχουμε μια τελεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

G!Ot@K/

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η giota αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
δν ξερω για σας, εγω ειμαι της λυσης ''τα διαβαζω στο διαλειμμα πριν την ωρα, τα συγκρατω μεχρι τ τελος τς εξετασης κ μετα τ ξεχναω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
δν ξερω για σας, εγω ειμαι της λυσης ''τα διαβαζω στο διαλειμμα πριν την ωρα, τα συγκρατω μεχρι τ τελος τς εξετασης κ μετα τ ξεχναω


Χμ... και αυτό σε τι βοηθάει δηλαδη?? Να μην διαβάζεις την προηγούμενη και να κάθεσαι χαλαρή? Να παίρνεις ένα βαθμό που στην ουσία δεν σου αξίζει για να εντυπωσιάσεις γονείς και καθηγητές? Οι υπόλοιποι όμως (οι περισσότεροι μάλλον) που θα σκοτώνονται για να διαβάσουν και να πάρουν τον πολυπόθητο βαθμό με την αξία τους και όχι με τεχνάσματα τέτοιου τύπου που τους βάζουμε δηλαδή? Τι είναι εκείνοι που παλεύουν...Τα κορόιδα?
Τελοσπάντων...

Δεν είμαι σύμφωνη με αυτό που κάνεις.. με τον τρόπο που ''διαβάζεις'' και με πειράζει όταν ακούω τέτοιες απόψεις...αλλά δεν μπορώ να κάνω κάτι..αυτό είναι δική μου άποψη...
Καλή συνέχεια σε ό,τι κάνεις.....

(σόρρυ για το off)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Αν κάνεις έτσι από την 1η Γυμνασίου στο λύκειο θα υπάρξουν και άτυχα θύματα :P

Σοβαρά τώρα όμως, αμφιβάλλω αν από το πρώτο μάθημα σας έβαλε τεστ, δηλαδή από 11-16 Σεπτεμβρίου. Και πάνω σε τι ύλη? Από ΄κει και πέρα, παύουν οι δικαιολογίες του στιλ "ακόμα καλοκαίρι είναι" και ξεκινούν κανονικά τα μαθήματα και τα τεστ. Γι΄αυτό και μην ξαφνιάζεσαι όταν μπαίνει μέσα ο καθηγητής τέλη Σεπτεμβρίου και σας πει "Να γράψουμε κάτι?"

Για να μην σου κάνω τον έξυπνο όμως, κι εγώ είδα κι έμαθα από τα πρώτα απροειδοποίητα του Σεπτέμβρη...μάντεψε τι πήρα στο πρώτο! Μηδέν στα είκοσι! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris Rebel

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Κοίτα στο πρώτο μάθημα ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ! Πρώτον... δεν θα είχατε ύλη και δεύτερον αν αυτό έγινε... είναι ακόμα ο δάσκαλος στο σχολείο ? :P Διάβασα κάτι σχετικό και έλεγε ότι απαγορεύετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kourso

Νεοφερμένος

Ο ΒΑΣΙΛΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
παιδια τιν εχω πατηση με μια τρελι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
αυτα τα ξερουμε:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sarah96

Νεοφερμένος

Η Σαρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Παιδια!!!!sos
Μπορειτε να μου πειτε στα διαγωνισματα των κειμενων,τι βαζουν???Σας ρωταω επειδη εμεις γραφουμε την Δευτερα!!!!!Και επισης,εσεις απο που διαβαζετε κειμενα νεολλ. λογοτεχνιας?(δηλαδη και αν διαβαζετε!)

Thank's !!!:s:thanks::thanks::wake:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenh

Νεοφερμένος

Η tzenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Παιδια!!!!sos
Μπορειτε να μου πειτε στα διαγωνισματα των κειμενων,τι βαζουν???Σας ρωταω επειδη εμεις γραφουμε την Δευτερα!!!!!Και επισης,εσεις απο που διαβαζετε κειμενα νεολλ. λογοτεχνιας?(δηλαδη και αν διαβαζετε!)

Thank's !!!:s:thanks::thanks::wake:
ποια κειμενα εχετε για διαβασμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sarah96

Νεοφερμένος

Η Σαρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
:warning::warning:Εχουμε τα εξης κειμενα-<Το πιο γλυκο ψωμι>σελ.18-20,<Νινετ>σελ.45-47 και ,<Νεα Παιδαγωγικη>σελ.92-94

Can you help me??????????:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmzk

Δραστήριο μέλος

Ο Dmzk αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 451 μηνύματα.
διαβασε καλα ολα τα κειμενα λυσε ολες τις ασκησεις του που εχετε πει μεσα στην ταξη και που ειχατε για το σπιτι να ξερεις τη δομη καθε κειμενου,το νοημα τ... γενικα στα γλωσσικα μαθηματα δν υπαρχουν σος τα μαθαινεις ολα για πιο κειμενο δν ξερω τι να σ πω σε αυτο π μεσα στο μαθημα ο καθηγητης σας εδωσε περισσοτερη εμφαση παντως στο δικο μ σχολειο και στο διαγωνισμα και στις προαγωγικες εξετασεις ειχε πεσει η νεα παιδαγωγικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mimitsaki

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Είναι και τα 3 sos για το τέλος .Σε εμάς τουλάχιστον τα είχαν βάλει .Πάντως για διαγώνισμα πρώτου τριμήνου είχαμε ένα που λέγετε κάπως <τα πράγματα θα στρώσουν> ή κάτι τέτοιο :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!msm!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η !msm! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
παιδια τιν εχω πατηση με μια τρελι
Όταν λες τρελή τι ακριβως εννοείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasa

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Πραγματικά έχεις δίκιο, εμείς γράψαμε 27 τεστ και, αλλά, πρώτο τρίμηνο είναι, εξετάζουν τις επιδόσεις και τις αντοχές σου! Δεύτερο και τρίτο τρίμηνο νομίζω θα μειωθούν σε σημαντικό βαθμό όλα τα διαγωνίσματα, οπότε μην παραπονιέσαι!

Φιλική συμβουλή! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top