Βοήθεια/Απορίες στην Ιλιάδα

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,555 μηνύματα.
σε ευχαριστώ αλλά έχω την εντύπωση ότι οι στίχοι που έχεις στην φωτο δεν είναι οι ίδιοι (ίσως στον υπολογιστή σου δεν γίνεται ο συγχρονισμός, ποιος ξέρει...)
Αυτοί είναι οι στίχοι για τους οποίους ρωτάω:
Εσύ τι σκέφτεσαι;
 

xrisamikol

Νεοφερμένος

Η ΛΙΝΑ - ΧΡΥΣΑ ΜΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Εσύ τι σκέφτεσαι;
έχω μία άσκηση που αφορά τους συγκεκριμένους στίχους και πρέπει να βρω μια προικονομία. Έλα μου ντε όμως που αυτή δεν θέλει να εμφανιστεί στα μάτια μου!
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,555 μηνύματα.
έχω μία άσκηση που αφορά τους συγκεκριμένους στίχους και πρέπει να βρω μια προικονομία. Έλα μου ντε όμως που αυτή δεν θέλει να εμφανιστεί στα μάτια μου!
«τωόντι αχρείους κυβερνάς, λαοφάγε βασιλέα!
αλλιώς αυτό το αδίκημα θα ήταν το ύστερό σου·»

Εμένα αυτό μου μοιάζει με προοικονομία πάντως.
 

xrisamikol

Νεοφερμένος

Η ΛΙΝΑ - ΧΡΥΣΑ ΜΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 93 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top