Βοήθεια/Απορίες στην ΑΕΠΠ - Ασκήσεις

Τι πιστεύετε για την ΑΕΠΠ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 53)
  • Εύκολη

    Ψήφοι: 30 56.6%
  • Δύσκολη

    Ψήφοι: 23 43.4%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

κωσ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο κωσ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
να ρωτησω 3m0d5 ποσο κανει ;;;;
επισης 4div7=;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Ναι..δεν φτάνει που θα το κάνουμε θέλουν να το επιλέξουμε μόνοι μας..Εγώ τα έχω μάθει ψιλοπαπαγαλία....!!
εγω νμζ οτι η διαδικασια ισχυει παντα...οτι και να μας ρωτησουν μπορω να τη κανω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
αρκει να μην μας στο θεμα β να μετατρεψουμε συναρτηση σε διαδικασια ή το αντιστροφο....σηκωνω τα χερια ψηλα:bye:

ZouGRaF:δε το πιασα...:/:
Αν δεν διευκρινιζει αν θα κανεις συναρτηση ή διαδικασια,τοτε κανεις διαδικασια που ισχυει παντα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Οταν σου λεει υποπρογραμμα το πιο ασφαλες ειναι να κανεις διαδικασια επειδη κανει τα παντα. Τωρα αν δεις οτι επιστρεφει μονο μια τιμη και δεν διαβαζει ή εμφανιζει μπορεις να κανεις και συναρτηση ;) .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsimtsikestisi

Νεοφερμένος

Ο tsimtsikestisi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Αχ κ γω αυτή τη μέρα του ΑΟΘ περιμένω πως και πως...!!!!:) Τώρα για αύριο θα.....αυτοσχεδιάσω για μια τελευταία φορά...!!:redface::P
Καλη αυτοσχεδιαση τοτε..!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.

eantas11

Νεοφερμένος

Ο eantas11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Λετε να πεσει καθολου θεωρια ρε παιδια?Δν μπορεσω να την μαθω...Ε μετα το σοκ του ΑΟΔΕ καταλαβενετε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Λετε να πεσει καθολου θεωρια ρε παιδια?Δν μπορεσω να την μαθω...Ε μετα το σοκ του ΑΟΔΕ καταλαβενετε...

Παντα πευτη θεωρια, απλα πευτουν απλα πραγματα. βασικα δεν πιστευω οτι θελει καν διαβασμα, ασχετα αν εγω καθομαι και τα διαβαζω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eantas11

Νεοφερμένος

Ο eantas11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Οχι παντα 2010 δεν επεσε εκτος αν εννοεις το Α2 που ειχε θεωρια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ε αν θες να βγαλουμε οτι ειχε θεωρια, τοτε δεν επεσε ποτε!
ουτε αυριο θα πεσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
τι λετε να πεσει θεωρια (εαν πεσει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
Διαβαστε ρωσικο πολλαπλασιασμο,πλεονεκτηματα τμηματικου προγραμματισμου,συντακτικα-λογικα λαθη και διαφορές υποπρογραμματων συναρτησης και διαδικασιας.Τα θεωρω σοσ,βεβαια μπορει να μπει και κατι οτι νανε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Αν μπει πολλαπλασιασμος αλα ρωσικα θα ειναι οτι να ναι :P Εγω πιστευω 6ο κεφαλαιο πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εδω που τα λεμε ο πολαπλασιασμος δεν εχει πεσει ποτε, αν δεν κανω λαθος, και ειναι ωραιο θεμα αν θελουν να δοκιμασουν την αντιληψη του μαθηματικου μερους του μαθηματος.
Και αν παρουμε παραδειγμα απο τα λοιπα θεματα φετος, δεν το εχω καθολου απιθανο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Από αλά ρωσικά διαβάστε το κομμάτι πάνω απ΄τον αλγόριθμο.....Μπορεί να πέσει ερώτηση "Ποια είναι η πρακτική σημασία του αλά ρωσικά".Θεωρώ πως ήρθε η ώρα του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
δεν νομιζω καν να πεσει αυτη η ρώσικη πατατα.

πλεονεκτηματα δομημενου προγραμματισμου-γλωσσων υψηλου επιπεδου ειναι ωραια κομματια

και κανας ορισμος γιατι οχι,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natalia2212

Νεοφερμένος

Η natalia2212 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά.
Πριν λίγες μέρες άρχισα τα καλοκαιρινά μαθηματα στο φροντιστήριο αλλά δεν εχω κάνει αεππ ακόμα..
Γενικά θέλω να μάθω απόψεις σχετικά με το αν είναι εύκολο η δύσκολο σαν μάθημα για έναν μαθητή του 17-18+ που διαβάζει αρκετά κάθε μέρα..
θέλω να βγάλω γύρω στα 18500 μόρια γι αυτό θέλω να πάρω 19-20 στο συγκεκριμένο μάθημα έτσι ώστε αν είναι να χασω βαθμούς να τους χάσω από δυσκολότερα μαθηματα (φυσική μαθηματικά κατεύθυνσης)
Όλες οι απόψεις καλοδεχούμενες. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top